Перли мамочок і не тільки про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Пупсик, 24 Червень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    повірте, на себе, кохану, при ШВ в мене було набагато менше часу, аніж тепер при ГВ....при тому, що 4 роки назад свекруха через день в мене була..ну і моя мама частенько ночувла....а тепер ніхто не приходить, їсти/прати/прасувати самій доводиться (колись свекруха могла банячки передавати, а тепер вже не той дрик), та й старший синочок потребує уваги (садочок садком, але почитати, позайматися, побавитись, просто разом полежати займає трохи часу).....тоді я до 1,5 року ЖОДНОЇ ночі не спала нормально..не висипалась катастрофічно, бо калатання Нутрілову чи варення Малиша/стерелізування баночок щодні години забирали усі і мої, і чоловікові сили+дитячий неспокій/кольки і всі "прєлєсті" ШВ...а тепер нам 2 місяці і 9 дні..всі 4 спимо чудово ..свіжі і здорові...
     
  2. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    А до того, що не йшло ? Дивно якось .... Невже вони думають , що молоко виробляється з якоїсь суміші в цицьках ?

    О, знаю таких мамочок- це взагалі.... От посадять дитину біля пісочниці, дурачок випав з рота - і в поросі лежить. А дитина потім може собі його до рота запихнути.

    Ви просто не зрозуміли - дитинка в півроку дуже стидлива , це ж некультурно - причмокувати , цямкати і пускати слинку (тут має стояти смайлик з іронічною посмішкою)

    І на руки не беруть - що ж та дитина - в ліжечку лежить цілодобово ?????
    Я візочок таскала цілий рік на другий поверх по два рази на день. Вага візка - 20 кг. І ніц мені не було. А про слінг - може вони не знають , що воно означає ? Певно подумали , що Ви з великої біди взяли дома простиню тай собі намотали як циганка, щоби мати вільні руки. "Прадвінуті батьки" таким не користуються.

    ---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

    О, це точно. "Как вспомню, так вздрогну" (с)
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    моя б сестра сказала на то: парадокс.
    Вона все мені роказувала, що дітки після 3-4 місяців спокійно вже сплять в ліжечку цілу ніч. В неї обидвоє хлопів до 2 місяців на ГВ, далі на ШВ. Ото постійно звонила і підтримувала мене..."Ну нічого ше трошки і цицулю заховаєш, даш кашку - буде спати)))"
    Відать то ше від дитини залежить. Люпік в тебе живчик, Марек - спокійний. А ще досвід дає своє, ну і ДП, поради знаючих теж вагомий фактор.
     
  4. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Чи то клепки бракує, чи як..."а ти малій помідори вже даєш?", " давати, не даю лише пробувати...", "а чого? вона ж мабуть голодна, їсти хоче, дивись як гарбушку наминає, точно голодна! ти її гарбушку даєш бо мабуть молока вже мало?":cesored::confused:
     
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Я нині випала в осад.Зустріла одну знайому,пристойного такого пузатіка.Розговорилися за те,за се,ну і пішла мова за ГВ,чи буде вона грудьми годувати.Вона на мене глянула ,каже :"Та,буду,але до 4 місяців і хватить".На моє німе запитання "чого так мало",вона сказала,що більше годувати не збирається,бо їй хочеться ні в чому собі не відмовляти(спиртне і так далі)...:girl_impossible:
    Записуйте мене в ваш клуб,бо я пробувала їй пояснювати користь ГВ,але на мене глянули як на псіха - одіночку...
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мамцю рідна...:girl_impossible:

    Хоча... якщо в нас на кожному кроці молодим пропонують "Розважся з друзями!", "Відтягнись по повній!", "Це тільки ТВОЄ життя" в сенсі "спиртне і так далі", то не дивно.:girl_nea:
     
  7. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    О, згадала перл мого тата - треба їсти ДУЖЕ багато грецьких горіхів , бо від них молоко буде жирнішим. Для цього він мені приніс величезний кульок цих самих горіхів . І кожен день дзвонив , нагадував щоб я їх їла. А потім приїхав і почистив - щоб мені було менше роботи :)
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    ну то може і так, але
    навряд :girl_nea: :girl_in_dreams:
     
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Здається мені, шо вже в ПБ молоко в неї "пропаде"...
    От чесно, не розумію взагалі, нашо люди дітей народжують, якщо не збираються змінювати свій спосіб життя...Най би вже нагулялися, а тоді про дітей думали! А то народить, пляшку в зуби, спихне на бабусь і гойда тусити далі...
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    т
    та чоловікова братова ( та що сама медик) так і казала: дитина має спати принаймні 3 години. Якщо- ні і хоче частіше їсти, значить ГМ мало. Тому коли я ( тобто вона) почала діткам калатати "Малиш", зрозуміла, що тепер все "гуд", бо сплять як має бути по 3 години. Але чомусь не задумується про те, що ці 3 години дитина спить, тому що тратить сили на переварювання тяжкої суміші, а ГМ може засвоюватися і за 30 хвилин...А ще один її "перл"- оскільки дитинка не спить весь час ( коли ж вона має той світ пізнавати?), значить вона у неї така "неспокійна"...
     
  13. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    і мені таке саме сказала одна мамачка, плаче дитина соску в зуби, щоб рот закрити, а на рук нє, та ви що на що, ще звикне, я не така мама щоб потакати такій маленькій дитині. Повний брєд.
    Я навіть гуляти не хочу на майданчиках і таке чути, і бачити, але воно дійсно "сплошь и рядом"
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  15. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  16. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Моя Христина через сусідські перли, бере груди лише в ночі, то я в 1,9 пою зі шклянки, що на дою. Тепер пояснюю чому, сидимо на лавці, їмо маму, проходить сусідка, фу Христя ти така не файна дівчинка, бо їж цицю, і циця то велика кака. Дитина хвилин 10 заливалася в істериці. від тоді свідомо груди не бере. :sad:. Це ми так "вдало" до бабусі з"їздили:sad:
    Може він у чомусь правий оберігає вас від такого як в мене досвіду.
     
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Гм...а сусідку по голові бити не пробували?
    А якщо серйозно, то спробуйте Христинку все ж таки переконати, шо тітка просто дурна, шоб вона взагалі чужих людей не слухала...
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    :girl_devil::girl_devil::girl_devil:нема слів, забилам би....:girl_mad:
     
  19. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Та пробувала. і зі сусідкою сварилася, на що почула, та тобі ж легше. але то вже забила б. тепер стараюся по максимуму дати в ночі, бо так їсть. А вмовляння не допомагають, це вже 2 тиждень триває...
     
  20. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    може тепер нехай хтось "чужий" скаже яка вона молодчинка що цицю гамає... якщо вона до думки чужих людей прислухається :dntknw:
     
Статус теми:
Закрита.