Перли мамочок і не тільки про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Пупсик, 24 Червень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    коли ми були на відпочинку з малим і не встидалися гамати цицю на пляжі, підходить до мене жіночка і запитує "моя мала (3 місяці), нічого крім циці не хоче їсти..." я їй "то ж добре і не потрібно нічого" .. вона маючи другу дитину ніяк не могла зрозуміти як то дитина в 1 рік наїдається тільки цицею :dntknw: я провела коротку бесіду про ГВ, сподіваюсь що допомогло :)


    аа... іще нагадала собі! моя свекруха "видала" : "моя невістка таааак економить сімейний бюджет, що годує тільки грудьми" я чуть не впала як то почула :mocking:
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2010
  2. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ото в мене 6 днів молока не було. Малий плакав і постійно був при циці, а все стало гаразд місяців у два.

    Одній матусі я розповідала як у мене налогоджувалося ГВ і сказала, що дуже вдячна лактологу, яка приходила до мене в пологовому і яка переконала мене, що я буду годувати і годувати довго. На що відразу отримала відповідь: "ну ті лактологи також одержимі тим ГВ, їм кажеш, що молока нема, а вони далі своє торочать". Ну дивуюся я, як такі висновки для себе можна робити?
     
  3. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    100%. В нас в селі знаю принаймі двох довгогодуючих мамочок :). Одній дитині вже майже 4! На 2 місяці старша за мою Настю. Правда, мама вже сама не рада. Каже, що чим вже не мастила груди, щоб мала відказалася, а та приходить з садочку, каже мамі лягати і їсть :). Ну а іншій дитині теж десь поза 3 рочки і ще годуються.
    Ну то мої колєжанки мало не плюються з того. Що то гидко-бридко-стидно... А в одної дитина до 3 років з дурником по вулиці бігала і ні слова ще не говорила, то з нього іба так добренько підсміховувалися.
     
  4. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Та тому, що за якоюсь дивною традицією вважається, що молоко може бути тільки в обраних. А якщо воно ще жирне та його достатньо для дитинки, то це взагалі щось з фантастики. От кажуть, що "ой, а в мене не було з самого початку, та навіть молозива не було", і при тому дивляться на тебе такими жалісливими очима, ніби ти, обрана бідося, мусиш нести важкий хрест грудного вигодовування. Типу природа обдарувала, терпи, годуй.
     
  5. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Або таке: " ТОбі треба додому бігти малого годувати? Ну, мені в цьому плані пощастило більше - в три місяці молоко пропало..." Це щастя, виявляється для когось.
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Тю, а моя мама мене не годувала, бо молоко ЗАжирне було. Навіть якийсь аналіз на то здавала.
     
  7. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мій чоловік (медик за освітою) не так давно видав, що немає чого довго після року годувати, бо там немає нічого поживного для дитини, вона має вже їсти тільки дорослу їжу. Ще один медик, дерматолог в якого ми були казав, що довго не треба годувати малу, бо прикус буде поганий. Свекруха і мої родичі питають коли ти думаєш відлучати малу від грудей кажу, що немаю коли над цим думати, бо ще не скоро.
    На вулиці, теж ці всі перли по колу повторюються. І чому годувати дитину стидно. Як мала плаче в транспорті я даю цицю, вона спокійно їсть собі, і тихенько сидить не крутиться. Але всі повідвертаються наче я невідомо що роблю. Минулого року, як мала народилася, то я весь час на вулиці годувала, а не гнала як дурна додому, і дурника теж не давала щоб рота закрити.
    Була я гостях в одної знайомої, то вона каже чого я кашку і компот не даю через соску, кажу небачу потреби. вона каже то ж так зручно, зато моя мала п"є з кружки і мені дає пити :). Вона була дуже здивована що дитина п"є з кружки причому менша ніж її мала.
     
  8. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    А моя мама мене відлучила у 2 місяці,бо їй подобалось як у пляшечці йшли бульки,коли вона мене годувала сумішшю:cesored: то мені здається ще був дитячий розум(родила мене у 18 років) Запитаю при нагоді чому вона взагалі мені ту пляшку дала,бо мою молодшу сестру годувала до 1року і 7 міс.
    І ще:мій чоловік категорично забороняє мені годувати на людях:girl_devil: як вже сварюся з ним,як вже не переконую що в цьому нема нічого протизаконного-не доходить!
     
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  10. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  12. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    мене шляк вчора втрафив нєпадєцкі
    пішли ми на ДН дружини чоловіковогго колєги. був такий собі пікнічок, з дітей - сашка і доця іменинниці (півроку). крім колєг були ше 2 бабусі і дідусь (мама і свекри іменинниці)
    всьо було добре, поки саша не захотів цицю. (в нього лізуть останні 1,5 зуби і душно ше й до того - просить шопівгодини). в бабів очі поробились як горнєта о_О
    краткій спісок пєрдлов (сорі за мій хранцузький):
    - дитині не можна їсти цицьку довше року (чого я не знаю, бо фраза звучала як аксіома і доводити її абсурднсть було некомільфо)
    - в нього буде неправильний прикус (ага, а у ваших дітей, які ні дня цицьки не їли *галівудська* посмішка??? ше й внучка цілу ніч спить з соскою, шоб бодай маму не розбудити)
    - ти ж їси все, то й йому в молоко йде (а потім сашка взяв кусок шашлика і почав його запивати цицькою, у бабушкі зробилось гидливо-ригальне вираженія писка, ніби сашка накакав і потім то з*їв)
    - я не доктор канєшно............ (я б в доктора не питала і у вас не хочу, спасібо, тоже мені комаровський)

    і ше купа бздурів неГВ плану:
    - малій внучці боронь боже взяти в рот шось крім дурака - всьо ж брудне.
    - годували тільки в машині, бо при людях вона не зможе їсти (ага відмовиться від бутилочки, дитина на суміші)
    - пропозиція постелити коцик, щоб малі там повалялись прозвучала як заклик до сексуальної оргії (ужас - на землю????? ні, то ж кошмар, ми вдома на підлогу не кладемо!!!)
    - носити мама не може (один раз невдало знесла візок (до слова, я його 2 місяці тягала) і “наробила собі біди, хватить”. тому слово слінг просили не озвучувати, бо то (ше раз чуть не бекнули) не для нас. взагалі мама просить дитину на руки не брати, бо внеї мала лежить в візочку і не проситься, а “вы её разбалуете, а мне потом что делать???”

    ше була співробітниця іменинниці, то вони обидві по черзі бідкались - як то важко, не спати, вередують, по лікарях, на горшок не хоче
    чесно - я думала шо я якась не така - не мала про шо поговорити. мої пару реплік - “дитині потрібен тактильний контакт”, “посадила б в слінг - мала б чистий спокій”, а ше чоловікове “у саши ещё все зубы не вылезли молочные, пока не будет 20 - даже думать об отлучении нельзя” - отримували у відповідь поблажливо-жалісливий погляд - бідні ви, бідні, не знаєте щастя годування фляшкою,спання в ліжечку,гуляння у візочку,сидіння у ходунках....................... нам ше й пальчиком робили но-но, не забувайтесь

    мораль - наступного разу піду без сашки, або просто не піду
    муж підтримав (мислєнно), шось комусь доводити він не буде, нема кому
    але я дуже змучилась

    занавєс - зібрались додому, поки вони всьо спакували в машину, саша вже сидів в кишені і ми мирно пєхом тусували домів
     
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    я тільки можу уявити що в тебе слів не було - одні емоції :)))
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    слова були, но не для вух порядних людей)))
    я так тихеееееееенько матюкалась.
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
    Останнє редагування: 25 Липень 2010
  18. Sahibi

    Sahibi New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ага,ДУЖЖЖЕ!
    Зовсім нема часу собі,коханій,нігті намалювати і з подругами на каву злазити)
    Коли нам і місяця не було,потрапили в лікарню.Після того жаху(бо іншими словами не назвеш) в мене майже пропало молоко.Мене всі переконували годувати його сумішами.Але я дуже часто прикладала малого вдень і вночі(спасибі ДП),і молоко відновилось!
    Враховуючи те,що мені ніхто не допомагав ні з дитям,ні по господарству ЦЕ СПРАВДІ БУЛО ВАЖКО!Тепер кілька нічних годувань для мене - блаженство!)Висипаюсь:girl_tender:
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    а я не звертаю увагу на висловлювання типу "уляню, а то певно треба догодовувати, бо він так довго ссе..певно му замало"..."Та ви шо бабцю...видите 40 хв ссав, відпустив, а воно не капає, а лє по мені..видите".."ой..виджу, виджу..то файно..а боюсі жи би марний не був".."не буде, бабцю"...:girl_crazy:
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    ще трішки і почнете ставитись по-філософськи: "собака лает - караван идет" ;)

    а мене дуже тішить той факт, що з"явився якийсь інакший варіант аніж стандартно допустимий: дурник, пляшка, немолочна мама і т.д. І завдяки ДП спостерігаю, що таких мамусь таки трохи є і це добре. А ще завдяки ДП нас, таких білих ворон, виявляється не так уже і мало ;)

    а на всі перли я вже роблю посмішку Джаконди ;)

    ось на днях мені видали щодо щеплення малих: Як не щеплені? То ж тепер у ВНЗ без щеплень не беруть!!! - агась, завтра подаю Тарасика доки в універ ;)
     
Статус теми:
Закрита.