Перли мамочок і не тільки про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Пупсик, 24 Червень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    сьогодні теж "перл" почула : дитинку з місяця не годують ГМ, бо тріщини на сосках були. Зате з 3 місяців- супами, соками. А зараз у 6 міс-ще й козячим молоком.
     
  3. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ну козяче молоко, то ще нічого... В мене мамина колега по роботі має онука - на день старшого від мого малого. То в них молоко "скінчилось" у 2 місяці, бо дитина не наїдалась. А в чотири вона хвалилась, що малий вже їсть пюре з сосисками:girl_impossible:. А в мене кажуть, молоко жирне, тому й наїдаємся без сосисок:girl_crazy:
     
  4. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Все. Ця моя подружка, хоч як я її не переконувала, все ж з"їхала з ГВ на коров"яче молоко... Почали його давати з пляшечки, малий за 2-3 рази відмовився від грудей. Я їй кажу, що то ще все дуже легко виправити. А вона каже, що їй вже надоїло і хочеться нарешті випити кави:girl_devil:. А в неї так все гарно і просто було: ні тріщин, ні застоїв, вдень собі малий їв щодві години, вночі- кожні 3-4, набирав вагу так гарно, животик не болів... А тепер його нагодували коров"ячим, то вона не знає що з дитиною робити, бо корчиться цілий день. І питає мене як перепалити молоко, а молока того, хоч греблю гати:girl_impossible:.

    ---------- Додано в 09:40 ---------- Попередній допис був написаний в 09:38 ----------

    А все це її мамаша. Переконувала, що в неї молоко погане, не жирне, тому дитина цілу ніч не спить безпробудно. Та й , взагалі, ніхто в них в сім"ї молока не мав, то звідки в неї візьметься...

    ---------- Додано в 09:42 ---------- Попередній допис був написаний в 09:40 ----------

    Я вже не кажу нічого. Правда, скоро буде друга серія: кам"яні груди.
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Навчіть і мене нічого не казати, бо певно треба мені рот пластиром заклеїти, все мушу агітувати за ГВ, а що горохом об стіну.
     
  6. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    І я агітую, якщо мене хочуть слухати. А якщо мама каже, що НЕ ХОЧЕ годувати, що їй надоїло, то в мене всі агрументи пропадають.
     
  7. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ну то хоч по-чесному зізнається! А не клеїть дурня типу "ай-яй-яй молоко пропало"...
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    маминої колєжанки невістка народила. виписали домів їх - всю ніч не спали, бо мама новоспечена не знає шо робити. лікарку викликали. бо дитина плаче, і груди камяні. мама моя каже - най ромко (тато) подзвонить до наталі (до мене). а їй відповідь - нашо до чужого дзвонити, якшо іра (сестра ромка) має дитину, шо вона не розкаже.

    а знаєте чого не хтіли мої поради, хоч іра не годувала ні одного дня грудьми - ВОНА ЛІПШЕ ЗНАЄ, НІЖ ТВОЯ НАТАЛЯ, БО ВОНА НЕ Є АЗАБОЧЄНА, ВОНА ПОРАДИТЬ НОРМАЛЬНО, А НЕ ТАК ШОБ ТРИ РОКИ З ЦИЦЬКИ НЕ ЗЛАЗИВ!!!!!!!!!!!!

    всьо - занавєс
    мама ніц не сказала. сама була в шоці. я їй порадила з панею на тему внуків не говорити, бо наступного разу я їх всім кодлом пошлю
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2010
  9. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Капець. В мене слів нема. Цікаво хоч одну пораду почути......
    Сумно, насправді, чому люди такі дурнібувають....
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Нормальне явище. Маю точно таку саму ситуацію. Мене не питають, бо в їхньому розумінні я є трошка хора :girl_crazy: І то стосується не тільки ГВ, а в принципі. Стараюсь тримати себе в руках і шкода, що не винайшли якого універсального "язикоприкусувача", щоб я знов чого не ляпнула, бо чує моє серце, що знов привезу цілу купу "перлів"
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    ліпше-ліпше, як і у нас чоловікова братова ( дитяча медсестра!) двох діток мало не з першого дня "Малишом" напихала, бо у неї молоко "Не таке". А в два місяці сказала, що нема чого дитину тримати "невідомо на чому", тому вводить яблучка-грушки... На моє запитання: "Ти ж обслуговуєш у поліклініці мам з немовлятами.Що ж ти їм можеш порадити на їх запитання ( вони ж звертаються на щомісячних оглядах як до спеціаліста)- німа сцена..." А коли я годувала свою дитину зцідженим ГМ ( так склалося, але я вважаю, що у тій ситуації я зробила усе можливе і бодай зціджене моє ГМ буде кращим за суміші), сміялися, що "роблю собі проблеми з ГВ з тими раннішньо-обідніми-вечірніми дойками і діти племінниці ( ...)годують дітей сумішами з 1 міс. і нічого їм не є".
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ



    а я вже реально напрягаюсь в селі годувати при комусь чужому, бо зразу - ФУУУУУУУУ, як не стидно? ти ж такий великий.
    скоро будуть казати шо я нарвана, бо починаю при тих словах кидатись на людей
    ну чому??? чому дитині в 2,5 роки стидно їсти цицю, а соску смоктати - нє???
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    моєму в рік і місяць дехто починає казати що то стидно! То я якось інстинктивно відразу відгаркнулась (а що мовчати, і так знають що я ХОРА і нарвана, то, може, більше рухати не будуть:girl_cool: )
     
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    А я не годую при чужих, бо мене на Кульпарків посилають :):):) пузо під бородою і трирічна дитина із цицею в ротику :) все, набридло мені розповідати як це добре і ловити на собі жалісливі погляди. Ще тільки мама моя всім хвалиться що ми досі на ГВ :)
     
  15. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    А я теж вчора почула та побачила "перли" молодих мамочок. На вулиці спека, дітки сплять трошки гірше ніж завжди, відповідно, плачуть (обом по 1,5 місяці). То дві мамочки витягли з термосів! кашку (причому ще обидвоє годують грудьми) та почали дітей запихати нею. На питання, для чого каша, якщо можна дати цицю, відповідь була цікава: на вулиці цицю давати соромно, додому йти годувати ліньки, то від каші дитя буде сите й спатиме кілька годин!!!
     
  16. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мені в таку спеку страшно було б з молочними продуктами експериментувати - прокисає все миттєво. Циця в тому плані незамінна.
     
  17. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    От власне, що каша, яка навіть коло години простояла в термосі, на мою думку, непридатна в сьогоднішню спеку до вживання, але то ж не поясниш. Пробувала переконати, але мого терпіння не вистарчило.
     
  18. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Аналогічно! Чого зараз хочеться - то спокою, тому я навіть не напрягаюсь щось комусь пояснювати-доказувати та й все. Очевидно, це неправильно, але...
    Так, мені іноді важко, але жалість - то останнє, що мені хочеться отримувати від оточуюючих
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    був сьогодні майстер,ремонтував кондюк,файний дядько, і тут питає:
    -скільки малечі місяців три?
    кажу:" неповні два"
    -а моєму чотири
    Через деякий час
    -молоко маєш?
    -маю, а чого не мати?
    -але певно догудовуєш,бо йому не вистачає? ( з чого такий висновок? може, бо синочок йому великим видався, чи груди мої малими ггг)
    - ні недогодовую, тільки груди даю
    - а ми догудовуємо, бо в жінки відразу молока мало було
    як каже natorella -занавес
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    маю з чим порівняти...коли гуляла з Любіком мала з собою сумегу велетенську - 2 пляшечки,термос води і банку нутрілону.....зараз рюкзачка від возика 1 раз причіпала...продукти купувала..
    п.с. 2 сумеги тепер нижче ключиць:girl_crazy:
     
Статус теми:
Закрита.