Перли мамочок і не тільки про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Пупсик, 24 Червень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Galynka29

    Galynka29 New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Коли минулого року в серпні моїй доці було пів року, то на одній з сімейних забав родичка видала зауваження, що оскільки в мене відкрите декольте, то груди вистуджуються, потім я годую тим холодним молоком дитину і в неї буде ангіна.
     
  2. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Я чуть з крысла не випала!!!
    :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
     
  3. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мені чоловікова бабця розповідала, що в неї перший синок немовлям ще помер тому, що вона довго на полі працювала і промерзла і молоко перше холодне не зцідила і дитинка з того запалення легенів отримала. А друга бабця розповідала, що годувала свекруху мою до 1,5 року але потім захворіла і мала високу температуру і їй мама заборонила тим молоком годувати дитину.
     
  4. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ну, це нормально. При температурі тіла вище за 39оС, ГВ не бажане. Краще зцідити те молоко. Але звичайно не припиняти годування грудьми після того, як температура спаде.
     
  5. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Без особистих образ, але то по темі - в перли про ГВ :girl_cool:
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    :girl_crazy: це тому що молоко звариться? :girl_crazy: У мене в пологовому температура 40 була і нічо, до сьогодні годуємося і живі-здорові :)
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мені теж таке говорили в пологовому, що після 38 годувати не можна, я з перестраху в місяць так і думала робити, але одна акушерка , яка розціджувала груди сказала мені що це ідіотизм і молоко від того не погане, а просто тепліше хіба, а при лактостазах то тим більше треба годувати. Максимальна температура, з якою я годувала було 39,5 (до вищої не доходило)
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Додаю новий перл від ДУЖЕ розумної сусідки, яка краще від всіх все знає. Так от про моє питання скільки часу вона годувала малого вона відповіла: за перший місяць лише на ГВ малий набрав 2 кг (при народженні мав 3,900кг, тобто ніц йому не бракувало), а на другий місяць прийшлось його догодовувати, бо МАЛО молока, не наїдається бідолашний. За другий місяць, коли мудра мама дала пляшечку з сумішю він наївся і набрав аж 1 кг. Класні розрахунки. Головне дуже зручно виправдатись, що не хочеться годувати. То ж можна каву попити, і малого мамі залишити тощо.
    А ще одна сусідка, що почула що я малого вже 4 місяці лише на ГВ тримаю сказала: це ж треба себе так мучити, тобі ж не можна нічого жареного, та кидай ти то!!! От так! І живу ніби-то не в затурканому хуторі, а майже в центрі європейського міста!!!
     
  9. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Моє швидше з розряду діагнозів, ніж перлів. Ітак,одна знайома не годувала дитину грудьми зовсім (ну може перші кілька тижнів), бо за вагітність набрала 25 кг і нагло хотіла худнути. Друга припинила ГВ в 7-8 міс, бо теж поправилась за той час (то нічого, що літрами пила домашнє жирне молоко). Мої зауваження і приклади знайомих, які після 6-10 міс ГВ важать менше, ніж до пологів, без будь-яких дієт, не переконали їх абсолютно.А от третя мене вбила наповал: припинила годувати обох дітей в 6 міс, бо їй сам процес був страшенно неприємний і обтяжливий...Нема слів, зате принаймні чесно, ніц не вигадувала про "мало молока", "захворіла", "дитина голодна"...:girl_impossible:
     
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Напришу перл, але не мамочки, а бабочки:girl_crazy: :). Побачила моя сусідка старшого віку, що я малу з коляски витягаю за ручки. А в нас, до слова, то звична практика. В хаті взагалі мала любить злаптися за мої пальці і висіти в повітрі деякий час. При цьому тішиться-я-я! Кричить :
    - Йой, та не тягни її так, бо руки повикручуєш! Вон одної знайомої малій лікарка при родах ноги повикручувала і тепер дитина в стремінцях:girl_crazy:.
    І як я не доказувала, що то в дитинки дисплазія, баба була впевнена, що то від викручування ніг:girl_nea:.
     
  11. Sahibi

    Sahibi New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Так трапилось,що ми з малечею лежали в лікарні на Орлика(відділення новонароджених).Там діток,які забагато набирали НА ГВ,садили на дієту самі медики.Як ті малята кричали від голоду!!!Деякі мами не слухали,а деякі тримали дитя "положені" 1.5 - 2 год.В мене був шок.
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ



    ---------- Додано в 22:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:54 ----------

    З коровами кажете...Мене тут взагалі одна особа, яка храпить зараз на ліжку, і періодично клянеться, що любить, молокозаводом обізвала...:girl_mad:
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2010
  13. KNadya

    KNadya New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  14. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    зустріла сьогодні знайому її синочку 4 місяці,трохи поспілкувались ну і як завжди тема зайшла про ГВ,і вона почала казати що буде дитину годувати максимум до року...тому що,дитина до року ще добре ніц не розіміє,а потім як привикне,то почне кричати щоб всюди давати цицю,на вулиці в маршрутці,в ліфті,в гостях.....я була в шоці...це при тому,що вона сама фармацевт...
     
  15. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    :shutup:
    от так мені відповіла моя родичка,яка відлучила малого від грудей в 3 місяці,що як привикне то тоді точно не відлучиш,і мене ше переконувала що буду мати потім проблеми з тим відлученням...:shok::cesored:
     
  16. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    які різні люди, в мене дитя перестало брати цицю в 7,5місяців, так для мене це була велика трагедія, я сиділа і ревіла.
    З другою своєю бусічкою я настаєна так само- годувати до останнього.
    Мами радійте, що є можливість дати дитині чогось корисно, встигне воно ще тої хімії наглотатись. Цеж такий Дар Божий, який не кожному даний.
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    а можна я сюди вставлю перли від нянь (вони ж бо теж чиїсь мамочки)?
    перша, що прийшла знайомитись дивувалась що мій хлопчисько сам (!) ходить в туалет і що при цьому йому не треба, за перепрошенням, тримати пісюна...

    а та що була сьогодні дивувалась що малий кашу їсть з тарілки ложкою. Бо "діти її сестри їдять манку вранці і ввечері з пляшки." На що я їй відповіла, що він поняття не має що таке пляшка, та і манку не їсть в принципі. Що означав цей задумливий багатозначний погляд у відповідь я так і не зрозуміла, та і, якщо чесно, не сильно мене це турбувало ;)

    і це все щодо пацана 3,5 роки (досить дорослого і достатньо самостійного як на мене)
     
  18. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    то дійсно - " круто". нехай би зайшла в садок в молодшу групу (там якраз діти такого віку) і подивилась - що вони вміють і можуть. Все так як твій син - самостійно їсти, ходити в туалет ітд. "За допомогою" (які все хочуть зробити замість дитини) таких мам, баб, нянь ми відкидаємо наших дітей в розвитку на кілька років....
     
  19. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Розповідали мені дві мами про те, що їхня сусідка підгодовує малу (приблизно 4 міс.) молоком коров"ячим. Я величезні очі зробила і кажу, що де таку малу дитину молоком годувати. А одна з них мені говорить, що сама так годувала і що то нічого страшного, бо молоко розбавляють водою 1:2 (тобто молока менше ніж води). Але за її словами таке "молоко" набагато ситніше за мамине :girl_crazy:. Я в шоці і подумала, що сперичатися нема змісту. А інша розказала, що з 4-ох місяців варила каші на молоці (нерозбавленому) і навіть суміші вже не давала, бо суміш дорога. І що у 8 міс. дитина відмовилася від каш і перейшла на повністю дорослу їжу. І що зараз з травленням в дитини все гаразд.
    Потім питали мене, як мені вдалося годувати малого довго, чи достатньо було молока. Я розповіла, що спочатку було важко, Святик часто прикладався, але з 2-ох міс. все нормалізувалося. Кажу, що в перші тиждні я була в розпачі, але стиснувши нерви в кулак боролася за ГВ. На що я отримала відповідь, що напевно я нічого крім годування не робила, тому мені все вдалося, а от їм треба було наварити, поприбирати і т.д. А мені хто помагав? Чоловік йшов на роботу, я з малим одна цілий день, але і малого годувала і самі мали що поїсти. Головне бажання!
    Я досі в шоці ходжу, бо раніше з такими розмовами не стикалася. Чула перли від старших людей, але все списувала на брак інформації в їх час, але тут молоді люди...
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Цікаво, бо мені в основному молоді мамочки перли видають. З сьогоднішнього - жаліли мою дитинку, бо їй вже шість місяців, а зла мама її не хоче садити. Як то так, що вона ще не сидить. Зате піднімати тримісячну дитинку за ручки в стояче положення, то якраз. А ще, якщо дитинка коли какає - тужиться, то це запір і треба клізму, бо клізма раз на два тижні точно не зашкодить. Певно ті каки самі мають вилітати. Далі я вже не слухала. Взагалі я тепер нарвана мамочка і бздури не слухаю
     
Статус теми:
Закрита.