Перли мамочок і не тільки про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Пупсик, 24 Червень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    чесно кажучи, не розумію, чому діти мають бути обов'язково, як пампухи. свекруха як почула, що я народилася зростом 57см і з вагою 3900,сказала, що я була дуже худа дитинка :girl_haha: (а мій чоловік при народженні важив 3800, на зріст був десь 52-55см)
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Вже краще б суміш давали, там хоч вітаміни є (штучні звичайно, але все ж), ну і суміш таки адаптована для немовлят, а манка....то взагалі, просто щоб,як то кажуть живіт дитині заповнити чим небуть і все, аби не голодало.....капець.
     
  3. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Та де вони будуть ту "хімію" давати! Вони ж варять кашку на домашньому коров"ячому молочці. А що може бути корисніше:girl_devil:...
     
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    думала куди б то краще написати (може, пасувало б до лікарських "перлів"), вирішила таки сюди.
    маю одного знайомого (його мама лікар), якого десь у 2 місяці відлучили від грудей, бо в нього ніби як була алергія на материнське молоко, потім, звісно ж, перевели на суміші, потім на суміші на основі сої (на звичайну була алергія). зараз йому 35 років і в нього алергія майже на все: на коров"яче молоко, козяче, соєве (може пити лише порошкове розведене водою), на сир, мак, горіхи, морепродукти, полуницю, виноград і ще купу всього. зате його доньок дружина годувала до 2-х років, щоб дівчатка були здоровіші :)
     
  5. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Слабонєрвним далі читати не рекомендується.

    Вчора подзвонила дівчина з якою ми разом народжували (нас кесарили в один день). Питалася як ми. Я сказала що ми нормально імо цицю і ростемо. Вона дуже здивувалася і пошкодуавла синочка шо він мусить їсти тільки цицю, бо її дитина вже їсть борщ, зупу, бульбу, бублики, банани,морозиво!!!!! пробував, і навіть на днях з'ів трохи голубця І запиває то все коров'ячим молоком (До речі вже навіть не розбавленим). А молоко в неї пропало відразу на наступний день як прийшла з роддому. Просто в неї груди дуже великі а в таких грудях молока завжди не буває.

    Ноу коментс.
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  8. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Буває, буває. Воно просто там собі блукає:girl_crazy:.
    Моя знайома відмовилась добровільно від ГВ в 6 місяців, тому що у неї був день народження, і їй хотілось смачно поїсти різних салатиків. Цей перл мене морально вбиває.
     
  9. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Пригадалось,одна знайома казала.що відлучила десь на 3 тижні,бо-молоко жирне і тому малу обсипало((((Мені теж рекомендувала(ми мали акне)
     
  10. KNadya

    KNadya New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Я знаю історію ще кращу. Працюю з дівчиною, яка взагалі не кормила, обгрунтовуючи це тим, що не була до цього готова, а молока, за її словами, було валом. Нормально, нє? Тут 20 раз на ніч встаєш, груди болять, але кормиш, бо що може бути краще за мамину цицю....
     
  11. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    це мені нагадує вічні питання
    "ти ще заміж не вийшла?" вийшла заміж
    "ти ще не вагітна?"
    народила
    "ти що його ще годуєш?"

    що далі питати будуть прям аж цікаво...
     
  12. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    з власного досвіду: потім - "а коли наступне поповнення?", потім - "а так скоро?" :girl_crazy: ждьомс продовження...
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мене вже питають коли ше хлопчика плануєм:girl_crazy:
     
  14. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Я відповідаю, що через 6 років:girl_dance:
     
  15. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    або я ще більше "люблю" коли кажуть : "Ну та давайте вже другого, чим скорше",або коли знайомі кажуть "доганяй мене, в мене вже двоє (дітей)". Це що якась естафета?
     
  16. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Нє, їх просто жаба давить, що вам легше, у вас же одна дитина. Я це після народження другої зрозуміла. Раніше бурчала, коли мені таке говорили, а тепер сама агітую.:girl_blush2::d25:
     
  17. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Розказувала лікарка, що в них на дільниці є мамочка, яка старається, щоб її десятимісячна дитина схудла, бо дуже вагу набирає. Для того годує мало і дає холодну їжу, щоб менше дитинка з"їдала. ГВ там і не пахне я так зрозуміла і то давно. На жодні вмовляння і переконування не піддається. :girl_impossible:
     
  20. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Якась прибацана, в мене навіть нема слова, як її назвати, цікаво для чого ту дутину мучити, бо в неї дурної якийсь пунктик в голові?
     
Статус теми:
Закрита.