Перли мамочок і не тільки про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Пупсик, 24 Червень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    я собі згадала. після народження малого всіх намагалася "просвітити" стосовно ГВ, розказувала різні штуки (ну те, що сама знаю) і про смоктальний рефлекс. і одного разу мені видають: "Таня, дай малому дурак, в нього ж повишений смоктальний рефлекс":girl_haha:
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Підслухала в парку:

    - Ну розумієш, часом таке буває, що молозиво таке густе, що не може нормально вийти, тому треба добре розмасажувати груди, тоді потече нормальне молоко і дитина зможе смоктати.
    - Та нєеее, мала просто груди не хотіла брати, то я цідила і годувала з пляшки.
    - Ааа, тоді так.

    Один експерт краще за другого. А ви бачили молозиво консистенції масла?:girl_wink:
     
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ви в парку почули, а я в ПБ від медсестри. Слово в слово
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Владу виповнився рік і я вже збираю чергову порцію «перлів» що після року ГВ шкідливе і не потрібне.
    Мій тато днями доводив що «у Влада в рік всього 3 зуба бо він досі цицьку смокче». :khomyak: Де логіка? От пив би коров’яче молоко то певно вже 33 зуба мав. :girl_haha:
    А ще сьогодні на майданчику краєм вуха чула, як одна мамочка радила другій, що треба купити в аптеці таку гірку мазь, намазати груди. Та друга сказала «так і зроблю, от малому через 2 тижні рік – до року погодую і досить». Ото дитина матиме «подарунок» на день народження...
    :scratch_one-s_head: І чого для людей той вік 1 рік такий «зачарований»? Була маленька дитина, бац – рік "стукнув" – все то вже здоровий хлоп, не треба йому цицьки…
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Я теж мала дискусію нещодавно, що до року і хватить, що вночі дитина має спати, н або водичку пити, а не цицю їсти і то відразу з народження і на мене дивились як на вар'ятку, коли я казала, що будила свою малу вночі, щоб погодувати

    ---------- Додано в 14:53 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ----------

    А про те, що мала досі їсть цицю стараюсь і не признаватись нікому, не травмувати людей зайвий аз:) :) :)
     
  6. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Нам теж говорять, що дитина має спати цілу ніч. Кажуть нагодуй наніч манкою, і будеш мати спокій.
    І з чого вони взяли, що мені напряжно вночі годувати дитину?
    Чудаки)))
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ми хоч майже не годуємось(ну то такє..або щоб заснути, або просто потриматись ;) ) але сьогодні гуляли у стрийському рарку і мали впав, роздряпав собі обличча, ревів страшенно :sad: ну, що ліпше може допомогти дитині як не циця?! Я на автоматі, малого на руки, цицю до рота і всьо, дві хвилини і нема сліз. Ну так і сидимо на лавочці з цицею. Але потім помітила, що всі люди які проходили, дивились на мене як на якусь не нормальну :sad: чесно, мені то було дуже не приємно. Тільки одна пара мені привітно посміхнулись :) ну не розумію я ставлення наших людей до ГВ :sad:

    Отправлено с моего SM-N9000 через Tapatalk
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Моїй ще року нема, а вже помічаю такі погляди.
    Якось коли Юстинка народилася, було значно більше годуючих і довгогодуючих мам навколо. Тепер куди не глянь, всюди дітей "заправляють" сумішами з пляшок і зустріти дитину без дурака рідкість. Я би за таке в першу чергу лікарів прибила, так вже вміють файно пояснити мамі, яка вона негодна, немолочна і які то добрі суміші тепер роблять. Зла я з того, дуже зла.
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    То точно.... Люда зі мною вчлора поділилась перлом від лікарьки з поліклініки про гв. (Як будеш мати бажання і час, напиши :) )
    І потім думаєш, як мама може після таких реплік від людини з медичнлою освітою не сумніватись у собі

    Отправлено с моего SM-N9000 через Tapatalk
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    ага, а ще моє дітьо білше на півторарічне схоже
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    от в мене кілька знайомих недавно народило і кожна повиставляла фото і там дитятка ще такі мацюпуні, тільки народилися а вже на фото з дураками в роті. І так то якось нефайно виглядає, так ніби дитині рота заткнули.. Та й що там, от форум малеча почитати, там хтось спитав, чи брати пляшечку і дурник в пологовий, то всі ясно що сказали-краще взяти, аніж потім не мати. А чому ж просто не відкинути такий варіант взагалі?
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Угу, моє теж.
    Влад майже не просив цицю на вулиці, а от тепер їсть як новонароджений - навіть години не витримує (і сухарики-компотики не рятують) , так от мамочки на майданчику ТАК на мене поглядають ніби я йому горілку даю пити. :girl_haha: При тому в них діти в 1,5-2 роки їдять вафлі Артек і цукерки - то нормально, а от цицька після року то вже цитую "просто шкідлива звичка" і "то треба вчасно відучувати від такого".:suicide:
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ


    Моя співробітниця вчора спитала чи я ше не виходжу на роботу. Кажу та куди там, малий без мене ніяк, циця має бути в зоні досяжності. Отримала відповідь "ти з тим ділом зав'язуй, бо він як привикне, то не відмахаєшся"....
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    гарно про дурники сказала Ніна Зайченко: уявіть собі, що малюк думає, що ЦЕ (дурник чи пляшка) - його мама! чи готова мама терпіти конкуренцію з гумою і знати, що малюк краще заспокоюється нею, ніж мамою.
    але, якщо мама народжує під скаженою дозою штучного окситоцину чи КР, коли гормони не включаються, то багато хто і радий, що дитина не прив’язана до мами.
     
  15. knatka

    knatka Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Не звертайте на них увагу, для Вашої малявки це набагато корисніше.
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Часто читаю цю тему, і диву дивуюсь. А сьогодні зустріла знайому з малим 6 міс. Питаюсь чи годує, чи все добре. Каже: "Так, але вже хочу нарешті того лишитись". Я шокована, кажу що треба ж хоча б 2 роки! ЇЇ реакція: "Бійся Бога! Лікарі кажуть що після року нічого корисного вже нема. Я взагалі чула історії що годують до 4 років!"
    Я вражена, дуже жаль :umbrage:
     
  17. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  19. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мене вчора розсмішила свекруха, вона любить часто сипати перлами, багато раз чую від неї про мам, які вийшли на роботу, і тут ні з того ні сього пропало молоко. І вчора знову розказувала, як то буває.
     
  20. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    ага то мені так на днях сестра за їїзнайому розповідала,що в тої дитині 4 роки і ще груди ссе, в неї був шок коли я сказала що доня теж можливо так буде. А на днях ходила з нами гуляти, дитина змучилась,схотіла спати,почала просити груди,то сестра в момент годування від нас на іншу лавочку пересіла, бо їй соромно біля нас сидіти,і розповідала що треба шаликом прикриватись. Ага, спробуйте дитину в 1.3 шаликом прикрити, вони знімаються моментом з сильними криками при тому
    *******************************************************************
    Тему зачинено. Продовження http://posydenky.lvivport.com/threads/perli-mamochok-i-ne-tilki-pro-gv-2.124324/
     
    Останнє редагування модератором: 24 Січень 2015
Статус теми:
Закрита.