Перепроси дитину

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 Березень 2007.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Перепроси дитину

    привіт сестро ;)))

    ми в дитинстві з братом склали список типових виразів наших батьків, вийшов список з 30 фраз, до тепер коли інколи батьки занадто захоплюються нашим вихованням, не зважаючи що вже своя сім"я і живу окремо, так і кажем типолві фрази 5, 16, 22- цей метод зупиняє будь які наїзди, не найкращий метод аде діє. Недавно моя мала мені таке влаштувала. Ми з чоловіком тихо переглянулися і довго реготали, мала пішла до себе знадутими губами, бо на бабі метод спрацював , а на мамі ні , зараз сидить дома щось нове вигадує, дуже цікаво до чого додумається
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перепроси дитину

    Дякую, Уко. Треба буде спробувати. Хоча мої хлопці такі самі характери мають, як і я.
    Колись вони посварилися сильно, то лише тоді помирилися, коли я зі злості і з гуркотом дверей закрилася у лазничці. :D:D:D Так що я хіба такий метод застосовую, що кажу: "чо сваритеся?" і, якщо реакції нема, виходжу в іншу кімнату, з гуркотом дверей. :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Перепроси дитину

    А от ви напевно бачите яка година, і я писала, що з малою несправедливо поступила,і хоч ми з нею по телефону помирились, я све одно не можу заспокоїтись, бо я її лишила в мами (бо я зраненька їду в Київ, а мам заведе в садочок), але я її після нашого конфлікту не бачила і мені так сумно, а тим більше, що вона сьогодні ночує не вдома і я ще два дні її не побачу, а це для мене КАТАСТРОФА!!!!! Якби ви знали як мені сумно! Вона мене вже пробачила, але для мене квартира пуста, коли її не має!:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4