передвісники пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitulinka, 16 Липень 2009.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Пройшло 2,5 тижні відтоді, корок більше не відходив (власне, того з кров'ю не було). Але нині вночі знов 4-та година і я не сплю відтоді. В туалет за ніч бігала 4 рази, живіт тверднув і низом підниває. Хотіла із чоловіком прогулятися, але не маю зовсім сил. І наче нічого такого, але от при кожному нагинанні, вставанні з ліжка, рухові, де беруть участь м'язи живота, він моментально твердне, що дуж дискомфортно. Про тиск на сечовий мовчу, бігаю кожну годину. Та й учора лікарка в ЖК сказала, що живіт опустився. Але от я собі думаю, чи ці постійні затвердіння і бажання нести живіт у руках (та ще й щось там підниває практично постійно), то вже якісь ближчі передвісники чи початок пологової діяльності? Бо чую як проведу кілька таких нічок і днів, то заморюся(
     
    Останнє редагування: 28 Липень 2018
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну в мене цієї вагітності постійно твердне живіт. Тепер лиш трохи щось зроблю, чи пройдуся твердий, як камінь. То я на то навіть не зважаю вже) Чекаю реального періодичного ниття чи то спини, чи живота, ото для мене і буде сигнал) а так то все і так іде вже до фінішу, просто цього разу якось плавно і розтягнуто мабуть)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В мене отого постійного тверднення не було, але, мабуть, тре звикати) Та й ниття оте на перейми не подібне, першого разу якось не так вони виглядали. Чіткі були, відчутні, а то щось незрозуміле. Хоча хто сказав, що цього разу буде так само) Одним словом, нині сиджу вдома, бо і так на прогулянки нема сил, а завтра буде видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я до півночі відгуляла на дні народженні на каблуках височеньких, сама з себе в шоці:)
    Ноги, правда, ватяні були вже, як зняла босоніжки, і вперше прийшлося робити пірамідку з подушок для ніг, але нічого, відійшли.
    І бокал вина червоного сухого випила, ммм. Всі вже чекали, що одне свято плавне перейде в інше, але тиша. Ні яких передвісників, навіть малюк затих і не бомбардував пузо:)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    О, то ви молодець! У мене так тиждень тому після весілля тихо було, хоча думала, що 100% буду мати хоча б безсонну нічку) А в цю ніч я вже створила всі комфортні умови і налаштувалася, що мушу виспатися. То таки повноцінно виспалася із короткими перебіжками в туалет) Зранку, думала, що все затихло, але не зовсім. Далі щось там піднивало, враження як на місячні. Причому посилюється, коли збільшується фізична активність. Тож наварю їсти і пузом догори) Хоча ввечері вижену таки себе надвір, бодай, на невеличку прогулянку по району. Якщо то хоче щось починатися, то нагуляю перейми, якщо ще ні, то просто подихаю)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Фінальні дні, вони такі... в мене були :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Живіт твердне вже тиждень, і щодалі, тим дужче. Тягне спину від учорашнього вечора. Не постійно і без періодичності. Ще якось так недовго боліли м'язи зверху на внутрішній частині бедра ввечері. А тепер, схоже, почала відходити пробка. Перейм нема, є лиш бажання дозбирати таки сумку.
    Лікар попередньо казала приходити на огляд сьогодні, а я затягнула. От пішла би нині - думала би, що то через огляд пробка пішла. Домовляюся на завтра, бо таки оглянутися треба. Але чим ближче до пологів, тим менше хочеться показуватися в пологовому :)
     
  8. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    У мене нові відчуття: таке враження, що дитинка (чи щось інше) давить вниз на таз. Давка така обширна, але не супер болюча/гостра. Що би то могло значити?!))
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В мене таке вже місяць. Іноді дуже втомлює. Живіт твердне від мінімального навантаження, а іноді і зовсім без. Трохи полегшує відчуття, якщо сходити в туалет. Іноді живіт затвердіває на 15-20 хв, аж втомлює.
     
  10. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Щось та давка надто чітка стала, з піками і спадами. Позасікаю зараз.
    Думаю, чи, зважаючи на перший КР, варто раніше сконтактувати з лікарем, чи все ж діяти по накатаній і чекати динаміки в розвитку перейм.
     
  11. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Привіт, підніму актуальну на сьогодні для мене тему, може в бувалих таке ж було. Друга вагітність і бачу той же сценарій. Тренувальні - засікаю вже 12 годин інтервал гуляє від 4 до 8 хвилин, біль як при болючих місячних, але терпимий. В минулий раз я лежала в патології і втекти не було куди, після 24 годин тренувальних, пробили води, підключили окситоцин і ще й вручну відкривали. Зараз сиджу дома, передихую їхати наразі не планую, бо не бачу динаміки, але скільки то вдруге може тривати, випила дві ношпи, кишківник гарно вночі очистився, дитина в животі скаче, хто ще мав такі тренувальні? Чи то вже справжні?
     
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене тренувальні були раз в другу В. Але вони тривали 3-4 год максимум і все затихло, ніби і не було. Тому то точно були тренувальні. А з справжніми то за 12.5 год від першої перейми я якраз народила. А інтервал теж гуляв. Дуже і майже до кінця. Особливо різниця була відчутна при русі чи лежанні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shamna

    Shamna Мамуся

    Тренувальних під час 2 В не було. Перейми почалися близько 19.30, а в 10.20 наступного дня народила. Інтервал між переймами також був різний від 20 до 6 хв всю ніч. А вже з 7 ранку зменшився до 4 хв і меншав. На час прибуття в пологовий інтервал був 2.30 хв
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Дякую дівчата, за відповіді - то були справжні)) о 13 годині я таки наважилась поїхати в пологовий, годину нас оформляли, поки оглянули відкриття було вже 3.5 пальці. О 17:50 я стала мамою вдруге))))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    4й день виходить корок, вперше таке в мене, навіть не думала, що того може бути так багато. З 2В зранку трохи покровило, а після обіду вже народила. А зараз я вже 4й день на стрьомі, чоловік на кожне моє "ой" біжить машину заводити. Таке враження, що ця вагітність не в моєму тілі
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Чи може бути відкриття на 1см, а слизовий корок ще не відійшов? Чи може я це пропустила?))
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Це маленьке відкриття, з таким можна тижнями ходити, це ще не обов'язково означає, що вже починаються пологи.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А як Ви визначили величину відкриття? :girl_blush2:
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Лікар визначив), сказав бути готовою будь-якою миті
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені лікар на огляді казала - 2см, та то ще так можна місяць ходити.

    І так і було я з відкриттям 2см ходила точно більше місяця. Сама перевіряла, що там перевіряти.
     
    • Подобається Подобається x 1