передвісники пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitulinka, 16 Липень 2009.

  1. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    :)Посміхнули :)
    Якби Ви мали вжe тоді народжувати, то Ви би народили за будь-яких обставин, навіть будучи нe в пологовому. Ви або народжуєтe, або ні. Як Ви уявляєтe собі “прогулювання”?Нe приіхали в той час в пологовий, нe народили і стали пeршою а історіі вічно вагітною? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ви нe на холоднe дуйтe, а чeрпайтe вірну інформацію, а нe вірну пропускайтe мимо вух.
    Ви щe нe мали народжувати, а всe рeшта у Вас було добрe.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Harbuzik

    Harbuzik Member

    Дівчатка в мене сьогодні перший день 38 тижня.Живіт давно твердіє .Корок ніби не відходить ще,але вчора звечора відчула ниття живота ніби на місячні ,нив поперек .Але заснула і ніби все пройшло.В мене малюк вже на 33 тижні опустився головою низько ,казали не доношу місяць але ніби доносила.І тому незнаю чи це вже тренувальні почалися чи ні бо лобкова кістка і тазові кості ниють вже десь більше тижня.Малюк активний всю вагітність ...повідбивав напевно всі органи.Рухи чую добре.Єдине що останній тиждень мене болять ноги ...неможу довго стояти,ходити,а сидіти то взагалі неможу...зразу удари в ребра.

    Надіслано від мого IdeaTabA1000L-F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Harbuzik

    Harbuzik Member

    Ще в мене низький тиск всю вагітність 95/65 і завжди почувала себе активно а зараз чую слабкість навіть в руках.Сумки спаковані,але так нехочеться їхати в ПБ бо зараз почнуть і ношпою тикати і точно народжу зі стимуляцією.Я ношпи покищо за всю вагітність не мила ні штучки.Забула написати що це в мене перша вагітність.

    Надіслано від мого IdeaTabA1000L-F, використовуючи Tapatalk
     
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    відпочивайте. як нема регулярних перейм, то чого їхати в роддом? я вже дуже хотіла народити, а вчора як заболів живіт, в жар кинуло, руки й ноги слабкі, така слабкість. я лежу й думаю: ой нє, не сьогодні, бо щось сьогодні сили не маю родити. висплюся хоч до завтра))
    так що краще просто відпочивати та чекати))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Harbuzik

    Harbuzik Member

    Ви праві))) Бо я ще сьогодні суп і плов чоловіку зварила щоб не був голодний якщо почнеться і то ледве доварила сили еі в руках ні в ногах немаю.Тоже думаю що родити ще не треба бо безсила)))))Але то не нам вирішувати коли то настане....нехай наше чудо саме проситься)а то наші знаючи наших лікарів то ми могли вже народити зі стимуляцією))))

    Надіслано від мого IdeaTabA1000L-F, використовуючи Tapatalk
     
  7. ViraVira

    ViraVira Member

    Привіт) і в мене 38 тиждень, живіт твердий і рухи випинаючі, спати взагалі неможу, і живіт час від часу підниває... Де ви плануєте народжувати?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    о_Оо_Оо_О а для чого Вам на початку 38 тижня, маючи в запасі ще 3-4 тижні, без жодних ознак родової діяльності їхати в ПБ?
    Принаймні той ПБ, в якому я була (на Раппопорта, він же "на Джамбула") - то приниження людської гідності. Підозрюю, що в інших не краще. Причому приниження не лише в плані санітарних умов, але і в плані ведення пологів, відношення до роділлі і т.д. Наслухалася від дівчат історій про їхні пологи. Таке враження, що я одна в той день народила без стимуляції, розрізів, витискань і т.д. і без подяк в 300-500 євро лише лікарю. Енто капут, таваріщі, реально страх Божий.
    П.С. Половина тих дівчат були дуже задоволені - "лікар зробив все можливе", "рятували дитину", аааааааа, то ахтунг жутчайший!
    П.П.С. Своєю лікаркою я задоволена, не враховуючи маленьких нюансів, але тут я трохи винна, що наперед не обговорила.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
  10. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

     
  11. Harbuzik

    Harbuzik Member

    Привіт я планую на Мечнікова бо хотіла попасти до свого лікаря ,а він там)а ви де?

    Надіслано від мого IdeaTabA1000L-F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Harbuzik

    Harbuzik Member

    Ви праві немає чого їхати,але своєму лікарю я довіряю,і дещо вже обговорювали щодо ведення родів.Я небула на Джамбула тому нічого неможу сказати про санітарні умови але дві дівчинки родили на Мечнікова на 4 поверсі і задоволені умовами і відношенням.Дуже важливо щоб була хороша санітарка бо саме в більшій мірі і залежать розриви і стимуляція.Бо знаючи лікаря в якого я родити буду то він противних таблеток і стимуляцій.Тому надіюся що все буде добре))))

    Надіслано від мого IdeaTabA1000L-F, використовуючи Tapatalk
     
  13. ViraVira

    ViraVira Member

    На Джамбула, як ви себе почуваєте?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Harbuzik

    Harbuzik Member

    Сьогодні ще спина не потягувала,але дискомфорт в низу животика є))) але я навіть незвертаю уваги бо ще в планах рибку на пару зробити і тортик з бізе зробити ...ну так хочу що аж слюня тече)))А ви як?

    Надіслано від мого IdeaTabA1000L-F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    А яке відношення санітарка має до розривів і стимуляцій? Я народжувала 3 тижні тому на 4 поверсі мечнікова, умови Ок, але вода (( як вранці не Помився, чекай поки вода нагріється в бойлері. Палатна приходила вранці, помацала один раз живіт і все. Зі мною була жінка, то в неї були шви, то навіть не глянула. Медсестри з дитячого приходили ввечері капали пупчик в дитини і все. Просто 5 років тому як народжувала старшу, то так не було, палатний лікар приходив 2 рази в день, оглядав шви, + дивився як матка скорочується. Дитячі приходили обробляли дитину, + деякі навіть щось ще радили , показували. Тому цього разу, як періатр загнула, йдете гарно дякуєте сестричкам, то я і гарно , голосно сказала " дякую. ) проте , пологами задоволена, все пройшло так, як я і хотіла, без стимуляцій, прискорень, розривів в тріщин. А тих 3 дні вже відмучила в роддомі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. ViraVira

    ViraVira Member

    Я хоть цієї ночі спала) а так почуваюсь добре народжувати ще не буду)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Це напевно форумлянка мала на увазі акушерку :)
    А на рахунок Мечнікова, то я лежала на 3 поверсі і там палатна навіть не мацала живіт, але неонатолог з дитячою медсестрою оглядали-обробляли дитину щодня + ввечері капали пупчик. Медсестрам не "дякувала" , про це навіть не йшлося. Давала тільки неонатологу. І все!! В відділенні більше ні копієчки не пішло. Напевно все таки є різниця між тими поверхами.
    До речі, моя сусідка працює на 4 поверсі палатною, то вона казали перевіряла "пісюхи" кожен день
    Така старша тьотя з "привітом" )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Ну в мене така була з губами яскраво намальованими, волосся таке в тон, старша, але ніц не перевіряла, помацала живіт, при тому взяла в мене стерильні рукавиці)) в мене в пакеті були різні, то вона собі ті вибрала, потім їх забрала) бо в сусідки брала звичайну одну, яку потім викинула)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  19. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Montreal-ka привіт! ну як Ви там? нагуляли перейми?) може вже народили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Та де)) Ще чекаємо :)
    ( по УЗД мій термін на тиждень менший, маю зара 39т з хвостиком )

    Ви як?