Особливості гігієни хлопчиків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Vероніка, 13 Серпень 2011.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    О в мене в малого зараз таке,каже,що боляче пісяти,пече його і так все ніби добре,тільки от біля отвору де виходить сеча таке червонувате.То ви кажете ,що з ромашки ванночки поробити і господарським мило помити біля самого отвіру??Воно не буде ще більше пекти?
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Від ромашки і господарського мила точно не буде пекти. Але мити частенько.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Позвоніть в приймальне або в урологію може є на чергуванні.
     
  4. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Ще можна пісяти в ромашку або фурацилін
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А для чого так робити?
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2016 ---
    Тобто ви відкриваєте голівку і тоді миєте?Правильно?
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Саджу в теплу ванночку з ромашкою, і помаленько відкриваю, треба дуже акуратно, бо боляче, але в воді розслабляється і дозволяє тоді помити, бо так "насухо" відкрити не дає.
     
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Вчора малому помила господарським милом,то казав,що пече,то потім мочили ще довго в ромашці.
     
  8. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  9. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Так і я проситиму мобільний Рудома Людмили. Минулого року відкривали в неї малому головку. Недавно помітила в нього на межі головки якусь гульку, вона хрящоподібна на дотик, як оголити головку, то видно, що вона біла, ніби під шкіркою. Записала її телефон на мобільний, а він гавкнув ще кілька місяців тому. Як хто має, дуже прошу написати.
     
  10. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Medova

    Medova New Member

    Моєму синочку 6 років,з пісюнчиком ніколи проблем не було,проходили чергові огляди в хірургів,зуважень не було,але останніх кілька місяців малий постійно запихає руки в трусики,щось там муляє,я постійно питаю його,каже нічого не болить...але чому так робить-нерозумію,можливо в когось таке було?думаю,що всетаки щось його там мучить.
     
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, виявили у малого скупчення смегми. Були в уролога, сказав, щоб ретельно слідкували за гігієною, та робили що вечора масажик, відтягували легенько шкірку, фімозу немає. Смегма мала б сама вийти, нам 2,5. Цього достатньо? Мами, опишіть свій досвід, хто з таким стикався, вона дійсно сама вийде? Голова обертом від купи суперечливої інформації. Наперед вдячна.
     
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Достатньо. Мити, легесенько відтягувати, вийде сама. Принаймні в нас так було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Має вийти. Можете ще спробувати ванночки з господарським милом. Якщо є запалення і припухлість - часті промивання ромашкою або фурациліном.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчатка, в малого почервоніла піся, якось так залипло і як відтягнути трохи шкірку то видно що там щось скупчилося. Помили то господарським милом. А що далі робити? Промивати ромашкою? Як часто? А якщо фурациліном, то скільки води треба на одну таблетку? Чи то треба до лікаря? Малому рік і десять міс.
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дуже часто, в мене за день в таких випадках йде зо дві склянки розчину, тобто 20 шприців по 10 мл, 20 разів. І як правило, за пів дня вже видно покращення. 1 т. фурациліну на склянку теплої води, розтовчіть її, бо сама вона довго розчиняється, тільки треба пильнувати, щоб не залишилось нерозчинених крупинок.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. kurovets

    kurovets New Member

    До лікара!!!
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, малий після обіду недостатньо пісяє і видно що йому не приємно. Пісюнчик зараз такий припухлий, на кінчику почервонілий, а загалом трохи рожевувато-ледь фіолетовий. Покупали в ромашці, обробили пісюнчик ромашкою. Що на ніч можна ще дати? Ми поки вночі в підгузники.
     
  19. maavka

    maavka Well-Known Member

    Де можна прочитати хороші статті, можна наукові чи щось інше окрім статтів. Або напишіть тут.
    Уролог каже (Причому досвідчений, з Орлика, наш родич, прізвище Бережний) треба як купаємось відтягувтаи крайню плоть. Показував на дитині, так нормально відтягнув. Хірург так само каже за ці процедури. А свекруха то взагалі. Як були на медогляді в перший місяць. то казала, ти тільки не дивуйся і не реагуй емоційно, як будемо у хірурга, то він буде обрізати крайню плоть. Хірург звісно цього не робив, казав це робиться коли від памперсу повністю відмовиться дитина. Свекруха каже вона своїх двох хлопчиків так водила на таку операцію, їй так казали, хоч з дітьми було все ок.
    Проблем ніяких щодо пісюна нема. Інтуіція підказує що то все лишні процедури (не придумано такого природою, споконвіку без того жили) і як тут я почитала попередні дописи цього не треба.
    Але хотілось почитати би подетальніше на цю тему, щоб бути озброєним і знати що сказати, як будуть наполягати. І розкажіть коли у вас це сталось само собою, чи були якісь проблеми, якщо не відтягувати крайню плоть?
     
  20. phobika

    phobika Well-Known Member

    Не наукові статті, звичайно, але в Комаровського є відео на тему - "Гигиена мальчиков". Для мене переконливо, адже він стверджує, що головка може не оголятись до статевого дозрівання, бо нема такої фізіологічної потреби.
     
    • Подобається Подобається x 1