Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Я дуже задоволена ортоподушкою, бо як кудись їду і там сплю на чужих подушках, то на другий день голова дубова і шия болить. Після того як купили таку подушку з ефектом пам'яті , то можу сказати голова майже не болить, бо мене після постійного сидіння на роботі завжди болів шийний відділ, і ще голова. Але думаю, що то ще справа звички, як звикнеш до якоїсь подушки, то тобі вона найкраща.
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    А в мене, здається, венето мультипружинка. Користуюся років 5 - задоволена.
    а на отих що ви писали, що приймають форму, теж пробувала лежати, якось мені то не альо. Мені мультипружинка краще.
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    дівчата, "здайте точки", де найбільший вибір і найменші ціни матрасів середної цінової категорії..так щоб поїхав, полежав і купив, бо ні часу, ні сил кататися кілька разів за матрасом по місту нема....
     
  5. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    "Здаю" :girl_haha: фірма "алмакс", як їхати в аеропорт. Деякий час назад, теж таке було, що було лінь вишукувати, поспілкувалася з кількома знайомими - там брали. А знайомі мої такі, що як куплять, то точно там - найдешевше і не зле... :girl_yes2:, поцікавтесь...
     
  6. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Я в дитячу брала матраси Велам,вибирала і замовляла в Новому цумі,через два тижні доставили додому,ціна середня,якістю задоволена...
     
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    чим відрізняється 1 і 2-сторонні матраси? зима/літо, так? і чи дійсно функція "зима/літо" необхідна для нашого тіла:girl_crazy:
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    крім зими/літа ще можуть бути різні ступені жорсткості сторін, і різне наповнення кожної зі сторін.
    п.с. думаю літом на зимі не впрієш, а зимою на літі не змерзнеш ))))
     
  9. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    в нас велам зима\літо.. відрізняються твердістю, зима - м"якша, літо - твердіша...
    коли буду міняти, то обиратиму ще твердіший, для моєї спини такий кращий(ІМХО)
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    В нас матрас Dolce noche вже пару місяців, ніби нічого. Прочитала дописи і нагадала собі що його треба міняти на літню сторону.
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    найважливіше обрати собі комфортну жорсткість, а зима-літо, то вже так, там, здається для зими в наповнювачі є вовна, а для літа бавовна. Хоча ми недавно перевернули то різниці не відчули.

    тому основне жорсткість, наповнювач самого матрацу, пружини і т.п., а зима -літо є то є, а нема то нема. знаю що матрац все одно радять час від часу перевертати, кажуть, так довше служить.
     
  12. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Дівчата, в кого є наматрасники, що вологу не пропускають, підкажіть, вони на боковинки теж натягуються чи тільки зверху лежать? Бо моя принцеса спить на своєму ліжечку, але впритул до нашого і умудрилась сьогодні вночі попісятись на своє ліжко і на наше по боковині... а матрасу всього три дні... та і які саме найкращі? дякую
     
  13. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    А хтось щось чув про матраци Evolution? По всіх параметрах він мені підходить, але відгуків про нього взагалі не знайшла.
     
  14. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Дівчата, в чи брав собі хто матраци Блек-Ред-Вайт - що думаєте? по цінах доволі бюджетно
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    на боковинки натягується, але на боковинках просто бязь, тобто пропісяє, якщо збоку прицілить.
     
  16. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

     
  17. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    дівчата, зараз задумались над вибором матраца для нашої спальні!
    в нас дуже висока вологість, і старий матрац почав цвісти плісінню! :girl_flag_of_truce:
    задумались над купівлею чогось кращої якості!
    ті що з латексом відпадають зразу ж, бо вони зовсім не переносять вологості!
    прочитала багато про ті матраци, які мають memory foam, і повторють форму тіла! бачу по цінах, що матраци в яких є пружини куштують в половину менше, ніж ті, що є повність з полієстровими наповнювачами!
    не хочеться викидати знову гроші, і потім лише просушувати все літо матрац!
     
  18. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Можливо трошки не в темку . Малеча спить на матрасі кокосовому- гречка , я чула , що на таких можна спати тільки до року , потім потрібно ордопедичний ?) Підкажіть , як обрати ? ) Дякую
     
  19. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Мій теж на такому спить, вже 3,5 роки. Навіть не чула, що треба міняти...

    щодо Зима-Літо - ми теж різниці не відчуваємо

    Бачила в Бонпріксі рідину для чистки ортопедичних матраців, типу попшикав і все чисто. Хтось пробував таке?
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    мене це теж цікавить:girl_crazy: найближчим часом ще спитимемо 3-є а то 100 з хвостиком+ 50 з хвостиком + 13 з хвостиком :girl_crazy: словом десь до 170 кг і то таких що і походити по ліжку люблять і стрибнути чи впасти на нього з розгону:girl_impossible:
    як той матрац обрати? а головне де? пружинний? ортопедичний? латексний? якої фірми і яка ціна адекватна? ліжко 180*200 см
    чоловік каже латексний брати :girl_in_dreams:
    такс, переговорила з венето, вага не сумується, во я дєрьовня