Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Наразі читаючи і переглядаючи ассортимент найбільше нам подобаєються пару матрасів ф-ми Сонлайн.
    Оскільки треба незалежні пружини, і бажано 300-350 на м.кв, і жорсткість напевно не середня, а пожорсткіше. Латекс, кокос, шари вовни якраз треба, поролону під любими назвами не треба. І дитина також любить поскакати, то там серед ассортименту ми зупинились на двох матрасах:

    бо то єдині які нам наразі попались з таким наповненням і по ціні до 4000 за розмір 1600*2000, це я в неті ціни переглядаю, можливо вживу вони дещо інші.
    Можливо ціна така бо ТМ не така розкручена.
    Дорожчий матрас можливість купити є, але бажання особливого немає, бо саме тільки ліжко наше майже 7 тис., і якщо ще матрас 5-6, то це як на мене трішки забагато.
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Напишу про нашу епопею з матрацами.
    Коли в лютому минулого року встало питання купівлі матраців, якось не дуже і вибирали-однозначнго зупинились на венето, адже до цього я ( і дитина також) не мала щастя спати на повноцінному ліжку, а лише на розкладних диванах. Тому вирішено було купувати найкраще що представлене на ринку...Зупинились на моделі Еко мульті( незалежні пружини, морська трава, латекс,кокос ще якась біда). Брали два однакових матраци, тільки один малому 90*200, а інший в спальню 180*200. .

    І от , не прйшло і 3 місяців, ґяк один з матраців( в спальні) почав на торці йти хвилями. щоб було зрозуміло-ліжко у нас такої конструкціі, що матрац стоїть на каркасі і практично не ховається в нішу ліжка, тому ці хвилі я одразу помітила. Перекинула матрац на іншу сторону( думаю..ну може так має бути, усадка типу чи шо)...але і з іншої сторони пішло то саме.

    До матрацу в дитячі-претензій жодних-за 10 місяців користування ідеальний стан, тобто там реальний брак у виробництві .

    Півроку я чесно, немала часу зайнятись тим питанням і от в грудні нарешті дійшла до того. Подзвонила в магазин, де купували матраци, вони прислали мені експерта,він дійсно подивився, розвів руками , сказав що незнає що воно таке, але сказав приїхати в магазин і писати заяву на повернення. Цікаво те, що той експерт сказав, що то перший випадок такий, а коли я приїхала в магазин, то продавець ( а вона мене згадала, бо я вагітною в неї купувала ті матраци і вона мене ще пригощала цукорками ромашкою гг) сказала що то не перший випадок. що інколи вони ( виробники) забувають поставити єврокаркас( який тримає ото все барахло що всередину пхають докупи)...нормально так,правда?!
    Наразі чекаю новий матрац, обіцяли до НР, ну але думаю вже після свят буде.

    З однієї сторони, я в шоці, що така ТМ, яка по суті лідер на ринку допускає такі ляпи на виробництві. З іншою сторони таки добре, що погодились на заміну без всяких "випєндрьожів"...

    Про що жалкую, це про те що не кпувала матрац в Італіі, так він там дорожчий, десь порядка 2 тисяч євро був...але ж і цей не дешевий-8тисяч
    І от незнаю, навесну в нас встане питання знов купівлі матраців( вже на дачу) і мабуть знову будуть венето...бо ті що я дивилась (аканти,велами) мені взгалі не внушають довіри.

    ---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 23:13 ----------

    Николь, стосовно твої питань...

    коли є така різния в кг( в нас так само) то в магазині порадять які саме моделі вам більш підходящі.
    Наш матрац, мало того що не прогинався в місці спання, так ще і коли ми лежимо, і чоловік допустимо встає, я не вдчуваю руху матрацу.


    от цього приколу я не розумію..так само як поверхонь зима/літо...Я ж всерівно зверху на матрац стелю простирадло, натуральне...що мене має парити?
    От венето пропонує наматрацники натуральні- я їх купувала, правда вони до одного місця, протікають. А вище флешка писала про непромакаючі наматрацники-ну вони ж 100 % штучні, але яка різниця, зверху ж простирадло.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    аналогічно, хоча до нашого останнього дивану розкладного, який на ламелях, пружинних блоках, з прошарками кокосу і ще якоїсь фігні - взагалі ніяких хауважень не маю. На ньому кльово меня спати, і малій пригати. Замахало лише постійно його розкладати і складати )))
    канєшно для Венето це якійсь ну взагалі нєпростітєльний ляп. А кстаті той каркас побачити можна, чи наощупь відчути? тепер знатиму що це також обовьязково треба вияснити про обрані матраси.
    знаєш, мене приємно здивувало що вони прийшли і без вимахувань погодились замінити, бо алементарно могли прикритись відОмістю і якістю своєї ТМ і сказати що мол неналежним чином використовували матрас і тому він так поплив.
    Кать а ти брала середньоїжорткості? він сильно прогинається і пружинить? Бо я хочу такий упругий щоб був, а не як батут ))) і чомусь здається що жортский в цьому плані більш твердий ніж середньої жорткості.

    ---------- Додано в 23:33 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ----------

    це тому що незалежні пружини.
    Ми як були на відпочинку там був матрас зі свичайними пружинами, то як хтось вставав/залажив - то таке враження що лежиш на надумвному чи водяному матрасі - колихалось все. Секас на такому матрасі перетворювався взагалі на аттракціон )))

    не знаю, знаю точно що не постілі яка має певний відсоток синтетики спати літом неможливо, на відпочинку таку мали- ужас. Тому думала що може наявність синтетики на чохлі матрасу також не дуже приємно.
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    можна. він не відчутний саме як каркас...але от мені показали потім в магазині, і я відчуваю що мій немає отої твердості по канту


    а мене як,знаєш! хоча, ще рано тішитись,ггг, ще ж не привезли новий....правда вже як приесуть в вартиру матрац я його вже точно їм не віддам:)


    середньої.
    я довго валялась на всіх матрацах.М2який точно не хоітла, але і боялась щоб не був зажорсткий...скажу що мені дуже комфортно на ньому

    в нас отакі
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Пишуть що зимова сторона матраса більше гріє, бо у верхніх шарах присутня шерсть. А літня сторона не гріє, бо там лише хлопок.
    Хоча все життя спала без "підігріву" і нічо )))
    ну але може зимова сторона дійсно більш тепла?
    Чоловік мій діже хоче зима/літо. Вот його мотивації не розумію зовсім, бо що літом що зимою спить весь розкритий і напівголий - все йому жарко, то нашо йому зимова сторона?
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    ну правильно...але якщо постільнатур., то яка різниця що під нею?

    ---------- Додано в 23:37 ---------- Попередній допис був написаний в 23:36 ----------

    знаю знаю...мої теж З/Л..але чесно-одаковісінькі, різниці не бачу ніякої
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    В твоїх 256 пружин на метр, і кажешь непомітно, да.... то може на не треба 320 пружин... треба піти повалятись, примірятись.
    чоловіка це постійно смущає.бо він хоч і дуже хоче за межі 100 не виходити, але при нормальному домашньому харчуванні 105 - норма. ми придивляємось де максимальне навантаження 120-130, а вдруг ще діти приляжуть з нами :)
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    ну нвіть якщо він і 105...Де ж ти набереж 250 кг???
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?


    ну я теоретично так чоловік, я, діти... я так розумію що кращє нехай буде запас у кг, ніж ті кг що лежатимуть на мастрасі будуть максимально можливими. Напевно навантаження по вазі також відіграє роль у зношуванні матрасу.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ура, привезли мені нарешті матрац новий!
     
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ми теж купували минулого року Венето матрас серія Комфорт Мульти, дуже
    задоволені ним.))
    Спимо на ньому вже більше пів року, нарікань жодних немає. Дуже зручний,
    вибрали його, бо хотіли перевірену марку матрасу,а також через те,
    що він середньої жорсткості. Відносно зима-літо взагалі не користуємось,
    спимо вже пів зими на стороні "літо" і навіть на це уваги не звернули,забули, бо як написала Катя, зверху простиня, тому різниці ніякої.
     
  12. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    В нас матрац цієї фірми вже 3,5 роки. Супер! Стан ідеальний. Начинку вибирали самі, але що конкретно там є не скажу, бо вже забула )) І по ціні солідно зекономили. Тоді платили десь близько 1900 за півтораспальний, якщо не помиляюся. Все ж таки відомі марки дають добрячу націнку за "імідж". Вже кілька наших знайомих там замовляли, задоволені.
     
  13. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    ееех, а нам терміново треба було матрац. обирали з найдешевших, бо не в свою квартиру, а так, тимчасово... я думала що новенький матрац, навіть не дорогий все ж буде кращий за наш радянський диван... і.... навіть не уявляла що може бути таке ге. при чому нам то діло в результаті не так вже й дешево вийшло. Тепер точно знаю, коли купуватиму матрац наступного разу на довгий час - економити точно не буду.
     
  14. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    а фірму не вкажете? я якраз у пошуках- не хочеться наколотися. (мені ніби Велам припав до вподоби- хтось про них щось зле скаже? :) -доброго я вже начиталася)
     
  15. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Фірма Метролюкс. Правда я думаю що є й хороші в них. Просто ми не надто дорогий брали....
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    От я теж дивлюся на Велам, бо Венето по ціні нам задорого. Поки зупинилася на такому
    http://velam.ua/ua/catalogue/matras/slux/?id=176
    Подобається те, що окремі пружини, бо дивилася на Адмірал, то там суцільний пружинний блок, не хочу.
    Хто що може сказати по цїй ТМ, бо не хочеться зекономити і пролетіти. Але й не хочеться давати лишні гроші, яких і так не вистарчає.
     
  17. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    О! я теж на той Агат задивляюся. Дуже дуже цікавлять відгуки, особливо, якщо є негативні
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    А можете описати в чому полягає Ге? бо ми собі два місяці назад взяли матролюксівський матрас, правда з дорогої серії...покищо сказати, що задоволена - нічого не сказати, не проміняю ніч на ньому ні на які гостини...Але термін ще дуже малий пройшов для висновків, хотілось би знати звідки можна чекати "сюрпризу" в разі чого...
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    розкажу нашу епопею з матрацом, яка тривала не один місяць:
    ходили, двивилися, лежали, пробували і т.д, принципово це мав бути безпружинний матрац, я знайшла була свою мрію, але її ціна у 17тис нам не підійшла:girl_nea:
    потім ще раз все обдумали, і так як ми купляли не у свою хату ну і внас буде маленька дитинка і всякі бувають н.с., то вирішили взяти вітчизняного виробництва, якийсь харківський і, що ви думаєте...? через 3 дні він почав поротися по боках, зовсім не якісно прошитий, була гарантія і ми його повернули.
    Злі і недобрі пішли і купили матрац від magniflex, я дуже ним задоволена. І ще: перший ми взяли середньої жорсткості, то нам не підійшло, я ледве з ліжка вставала, так тіло провалювалося, хоча спалося добре, а другий взяла жорсткий, то дуже задоволена.
     
  20. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    А ми з чоловіком у вівторок, нарешті, матрац купили. Вже 2 ночі насолоджуємося ідеальним сном. З осіні ще надумали матрац купити, і тепер тільки вдалося придбати.
    Теж вагались, якої фірми брати: Сонлайн - по опису цікаві, але де у Львові їх можна подивитись, щось не знайшли; Вегас (білорусько-німецьки) - осінью вибрали 9 модель Комфорт, але зараз не було знижки 15% і виходив матрац на 700 грн. дорожче..; поїхали дивитись Венето - моделі Мульті, Мульті+ та Інь-Янь, але збентежив мене слой пінополіуретану (паролону). В результаті, знову поїхали у Вегас - в наповненні паролону немає, є латекс, ще й 7% знижки випросили і купили гарнючю модель з серії Комфорт 10а з різними сторонами жорсткості. Вау, такий, матрасик, я його вже так люблю :girl_in_love:!!! Ось такий він : http://www.vegas.ua/matras-10a.html
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2012