Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Купувала пів року тому матрац Акант магазин на Куліша недалеко біля хімчистки номер будинку не памятаю ближче до Магнусу, магазин в дворі.Я купувала на пружинах "покет- спрінг" середньої жорсткості латекс- кокосова койра.Брала середню жорсткість маю проблеми з хребтом, але ще більші проблеми з судинами тому коли перед цим матрасом спала на жорсткому дуже терпли руки і ноги( тому замінила старий).Тому врахуйте і такий ньюанс при виборі матрацу.Мені Акант подобався нормальна якість і ціна просто не так розкручений як Веннето.
     
  2. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ми коли купили ліжко, теж вагалися між відомими фірмами вир-ва матраців, обійшли купу магазинів, а в результаті купили звичайний пружинний якоїсь червоноградської фабрики, і не прогадали. Якістю від Венето взагалі не відрізняється, чохол знімається і добре переться, нормальної жорсткості, вже два роки зберігає форму. І коштує втричі дешевше.
    До речі, розповідав мені той продавець, що оті всі наповнювачі це повний развод на гроші, а ще в кінському волосі і жучки завестися можуть
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    позавчора там були, але ніц не найшли.. не знали, що то в дворі, бо вивіска ніде не висить...

    ---------- Додано в 12:27 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

    ні, я вияснила, то латексформ - це змішаний натуральний латекс і пенополіуретан
     
  4. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ми теж шукаємо (вірніше я шукаю, а чоловікові все одно) матрац на двохспальне ліжко. Інформації так багато, що голова гудить. почитала дописи форумчанок, хоч якась допомога. може ще хтось щось порадить. Таак важко вибрати:girl_mad:
     
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    в новому магазині МАРК біля арсену на науковій є багато магазинів різних марок. От ми і більш-менш здається зупинились, на польсько-німецькій марці Коло. Чому саме на них? бо нам потрібен нестандартний матрац, у всіх решта ТМ за нестандарт ціна росла майже на 1000 грн, а в Коло - нема нестандарту.

    тепер думаєм над латекс+покет-спрінг чи чистий латекс - в них невелика різниця в ціні, а що краще?
     
  6. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    є в Інтерсіті на Сихові і Мегамаксі на Науковій магазини Акант
    :girl_curtsey:
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Мілка, а якого виробника ви все ж взяли?

    А де можна глянути на матраси ВЕЛАМ? і часом ніхто не порівнював ціни на велам і венето, чи суттєва різниця...А взагалі зараз стілтки фірм різних розвелось, але незнаю чомусь всерівно схиляюсь до венето, все таки на ринку вони вже багато років , а ті фірми-новинки хоч і пропонують ніби ідентичний товар( на перший погляд) але що буде з тим матрасом за 2 роки ніхто вам не скаже.

    Фіяна, а в тебе пружинні чи без? бо я для себе зараз цю ділему в першу чергу не можу визначити...порадили мені спершу до лікаря сходити( всім членам:)) і тільки лікар може точно призначити якої жорсткості матрас придбати.... але я мужа за самим матрасом поїхати не можу допроситись не те щоб ще попередньо до лікарів ходити:)
     
  8. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Біля аеропорта фірма "АлМакс", про наповнення вже писала тут. Чому саме там...бо там можна обрати наповнювачі, тобто стандартів нема, хотіли щось не дуже дороге тому на латекс не заглядались, обрали кокос і войлок, послухалась Despinu і відмовились від поролону, а ще нам потрібен був не високий матрац а там були пружинні блоки різної висоти, а ще недалеко від дому...хоча по Львову вони доставляють безкоштовно. Після всіх пройдених магазинів я змучилась, не думала що так складно вибрати матрац в теперішній час. Продавці рекомендують кожний своє. :girl_phone1:. Ну от, прийли..побачили...купили.
     
  9. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ми купили такий матрац, скоро буде 3 місяці, нормальна тканина, середньої жорсткості

    згідно інструції часто його перевертали
    купляли на замовлення, по телефону з газети
     
  10. окса

    окса Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    У нас двохспальний Веламівський матрац уже 6 років.дуже задоволена(стосовно жорсткості -це дуже індивідуально.Коли обирали собі матрас,домовились з продавцем і не знімали з нього целофан-поспати кілька днів,і в разі чого-повернути-погодились,без проблем)І багато знайомих так робили-це найкраще спробувати
     
  11. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Тоді дивитись на гарантію. 10-20 років такі фірмочки-новачки точно не дадуть...

    Ми старшому взяли дитячий, кокос, двосторонній зима-літо. Ціна суттєво нижча, ніж в Венето, але гарантія теж порядна. Спить вже майже два роки, то як новий.
    Плануємо такі ж взяти собі і доці.
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2011
  12. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Маємо Акант - Ясон - він з кокосу і латексу. [​IMG] Вибирала твердий і надійний (щоб чоловіка немалу вагу витримав). Він виявився дійсно надійним, але трохи за твердим, навіть на мене. І ще він дуууже важкий.

    Якщо вибирати пружинний матрац - то основне, щоб був з незалежних пружин, інакше матрац як батут, дуже незручно. Ми такий купили дешевий в Карпати укр виробника, в Метро - то дуже ним не задоволені. Краще вже в БРВ купити, там теж є такі досить економні варіанти, але якість набагато краща.
     
  13. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Ми придбали матрац Kolo. Купляли в магазині на Антоновича. Взяли середньої жорсткості, зима-літо (правда, поки що з чоловіком не розуміємо, де там зима, а де літо ). Пише антиалергічний +алое вера (чесно кажучи я тим рекламам екстрактів і діамантових напилень не вірю). Але майже всі матраци мають в собі якісь "чудодійні" штуки.

    Пише екологічно чистий, але склад обивочної тканини пише 40% поліестер і 60 поліпропилен. Одним словом, у всіх присутня хімія.

    Система "кишенькових пружин".

    Як буде в експлуатації, напишу пізніше, треба його ще випробовувати ))

    ---------- Додано в 10:36 ---------- Попередній допис був написаний в 10:27 ----------

    Модель Kolo Texel
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Так, полежала і я сьогодні на різних матрасиках))))
    Для нас з чоловіком зупинилась на серед. жорсткості- латкекс-кокос. койра- незалежні пружини . В принципі всюди такого плану радили, на моїх 60 а чоловікових 100 кг.
    Сашці напевне буде кокос-латекс безпружинний.
    Тепер тільки вирішити в якого виробника брати. При одному й тому ж наповненні ціни дуже різняться. Якщо в венето наш розмір 8 тисяч, то Акант-4тис.
    Затвра ще поїду на Велам дивитись. Але якщо чесно вони мені всже всі однакові))))
     
  15. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Чи купував хтось матраси фірми Віка. Мені на Південному радили, але от ніде неможу знайти по них відгуків. Які вони за якістю?
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    і ми замовили венето, правда не матрац, а венетівський диван з повноцінними ортопедичними матрацами. Такий самий,собі зимою купили мої батьки і дуже задоволені. (у диван теж можна підбирати матрац, який вам подобається)
     
  17. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    У нас матрас Estrella Lux Довго вибирали якісний матрас, дуже задоволені, шкода що з собою забрати не можу...:girl_cray:
     
  18. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Розкажіть будь-ласка детальніше.
    Я з чоловіком скоро переїжджаємо, квартира однокімнатна ,тому ставити ліжко немає можливості.
    розглядаю варіант дивану з ортопедичних матраців.
    наразі знайшла тільки венето. але мені обов"язково треба ширину спального місця 1.60.
    то той диван який мені підходить коштує 8-9 тис.
    можливо є щось дешевше.
    Ми зараз вже 3 роки спимо на матраці вегас, якістю задоволені.
     
  19. shchojno odrugena

    shchojno odrugena New Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    підкажіть будь ласка чи бувають в дешевших фірмах ортопедичні дивани, бо венето то щось трохи дорогувато і якщо так то де є гарні магазини? і ще одне коли продавці диванів, що розкладаються типу книжка кажуть що всі матраци ортопедичні наскільки правдивими є такі слова?
     
  20. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Ортопедичний матрац. Який обрати?

    Дівчата, а хтось купував собі матрац фірми "sleep&fly" ? Нам його одні знайомі радили та й в магазині ніби продавець його рекомендував. А відгуків я мало бачу в неті.