Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    в фейсбуку вони написали, що квитки друкували на жаль не вони.
     
  2. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Це була іронія.
    Я не ставлю ОЕ ні плюсів, ні мінусів. Якщо ви читали моє перше повідомлення в цій темі, то воно стосувалося очікування на холоді.
     
  3. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Так як про дітей почала я, то відпишу (хоча темку пора зачиняти, модератори, що скажете?)
    Чесно, соплів не побачила
    Так, в мене мала дитина, так, я годую грудьми, так, для мене це важливо. Але оскільки малий лягає пізно, то я прикинула тривалість концерту + півгодинну затримку (наївна) і вирішила, що встигну вкласти малого.
    Останні концерти, на яких була я (Тік і Білик, Скрябін в нічному клубі, Новояворівськ, не порівнюю талант/популярність, просто до прикладу) затримувалась саме на такий час - в межах півгодини

    Загалом бачу, що, як завжди на посиденьках -кожен залишається при своїй думці. Давайте її поважати і не ображати один одного

    Читаю деякі дописи і відчаваю себе страшною занудою, яку культурно послали в ... філармонію :)
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    а ще ми звертаємо увагу на ті хиби в інших людях які властиві нам, бо інакше б ми їх не помітили:girl_wink:
    так ніхто не сказав, що концерт був поганий чи щось подібне, але ніхто і не сказав, що затримувати концерт на 2 години це чудово, мова про те, що рок-концерти ніколи не починаються вчасно і варто то враховувати
    то в чому суперечка залишилась?
    я думала, що з кожної дискусії, не залежно чи приймаєш в ній участь чи ні, робиш висновки, головно про людей, ну я принаймі так роблю завжди:)
    то образно було, тут багато мам і мам грудних дітей теж:)
     
  5. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

     
  6. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Зелені очі... Одна з найдрайвовіших пісень на концерті!!!
    [​IMG]
     
  7. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Тут писали, що у Славка зіркова хвороба, як на мене в нього її взагалі не має, і цим він мені подобається. Хоч враховуючи те, що він збирає стільки людей на свої концерти та й взагалі рівень його впливовості в Україні, могла б і бути. Дуже приємно, що в Україні є такі виконавці.
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    А достить було Вакарчуку сказати:"Вибачте за затримку" і не було би про що говорити :)
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    так група певно і не знає про це все. Я ж вже писала-концерти на 21.00, організатори перед кожним концертом про це попереджають в неті, просто стадіони відкриті з 19.00. Не знаю, чого в квитках було написано по-іншому, якась вийшла в них неполадка. Але чого Вакарчук мав вибачатися?
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Бо це б показало, що він дбає про всіх а не лише про тих хто читає нет. Не розумію що тут пробують довести.

    Він що не знав, що концерт мав початись в 19:00 а почався в 21:00? У нього годинника нема? Ну, Віторія. Ну перестаньте. Він так само як і організатори розраховував на таких фанатів які знають про кожен крок. Виявилось, що є й такі, хто радіо не слухає і в фейсбук не заходить. І саме для таких було б дуже гарно з його боку, якби сказав - "якщо ви не знали і мене тут чекали довго, вибачаюсь. Але зараз я вам компенсую двома годинами рок-драйву."

    Невже важко
    сказати?
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    та ж пояснюю вкотре, оф.сторінка цілий час пише, що початок ВСІХ стадіонних концертів о 21.00. І думаю власне це і знає група. Ну не можуть вони бути в курсі всіх нюансів. Та у нас раз в філармонії була якась неполадка, на афіші концерт був на 19ту годину, нам сказали, що на 18ту. Потім ніби змінили чи на афіші, чи як -ми того навіть не знали. А ведуча наша Софія бігла в останній момент, бо думала , що на 19ту. Нерозбериха була повна і люди доходили пізніше. А ми взагалі були в шоці, бо навіть не знали того-ну хто ж буде заглядати на афіші концерту, в якому участь береш.. Якби то було раз, то так, приємно, а коли щотижня граєш, ну то вже маєш то десь...

    ага, а підірвав усіх своїм драйовм на цілі три години ;)
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2013
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    що і треба було довести.

    Той чудово... я кількість чи якість його виступу не обговорюю, бо на такі речі не ходжу. Мого чоловіка такі речі як затримка концерту, або запізнення б трафили. Я більш толерантна до запізнень, бо сама не надто пунктуальна, але за запізнення треба вибачатись з твоєї вини це запізнення чи ні не має значення.

    Я ще ніразу не була на концерті в Карнеґі Хол, який почався пізніше або раніше написаного часу. Затримка на 15 хвилин дозволяється, але і її майже не буває. В Метрополітан Опера є так - прийшла година. Згасили світло і вийшов диригент. Все! Вважаю тему закритою!
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member


    Футбол розпочинається вчасно, бо це гра, яка має час, прив'язку до правил і інше, пов'язане з поняттям "правила гри, чемпіонатів" тощо.
    Стадіонні концерти часто мають затримки і чогось надзвичайно зіркового власне в Славковій затримці я не бачу.
    Скрипка, Чубай інші, теж часто затримуються, то не є ознакою власне якогось окремого гурту чи виконавця.
    Навіть якби так зірки встали, що ми мали з ким лишити дітей, то Марта є всеодно замала для нашої відсутності на 4 години. Тому страшенно шкодую, що пропускаю вже другий такий бажаний концерт, пропустилисму Скорпіонс у Львові і тепер Океанів:sad:
    Але ніц - попереду ще ціле життя і ще буде в нас не один Скорпіонс:)
    Також пригадую, студенткою ходила на велотрек СКА на Парк Горького, теж чекали майже 2 години, і нічого, а Терція 2 роки тому почала наш концерт вчасно, на 18:00, а наступний на півгодини раніше, то як на мене пізніше було б краще. Та сама історія: організатор змінив годину початку другого концерту, сталось це вже після продажу певної кількості квитків. Повідомлення були, але не всі їх почули. Гурт сам свої концерти не організовує, але то більше знає Яруська;)

    Такщо всім заздрю хто був на ОЕ біленькою заздрістю:) І тішусь, що так багато форумлян побували на концерті! Молодці!!!

    я не чула жодного разу на концертах такого масштабу, щоб хтось вибачався за затримку. Чесне слово. Я дуже не мало концертів відвідувала, вибачаються артисти на таких камерних конциках хіба як Мертвий півень в старій ляльці.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2013
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    а до чого тут Карнегі Хол?:khomyak::khomyak: Сорі, але навіть рівняти то дивно. Це стадіонний концерт, там пиво п'ють, їдять і просто весело проводять час. Навіть не хочу то обговорювати, бо то ну такі різні речі, що аж дивно, що ви то порівняли...

    що? що музиканти мають завжди заглядати на афіші і бути в курсі справ, коли концерт і що там організатори роблять? не вважаю так, бо кожен має свою роботу і головне її робити добре.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2013
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Богданка, Яруська "тут" нічого не знає:girl_wink: Я вже казала, що "людям нужни лєгєнди"....але тут стільки висунули фантастичних версій про затримку і звинувачень, що я утримаюсь від коментарів.
    Єдине, що нервує, це те, що деякі люди думають, що відпрацювати такий концерт(і не один), а гастрольний тур, це те ж саме, що замісити бочку цементу...Ну йолки-палки..
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    ну так, і шо ото є штири пацики і вони всьо-всьо-всьо самі і всьо мають знати і всюди встигнути, та вони можуть і не знати, шо пише в афіші в якому місті взагалі і то НОРМАЛЬНО нмсд
     
  17. Talka

    Talka New Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Для нас затримка концерту була цілком компенсована САМИМ концертом!
    МИ з чоловіком та сином чекали ті 1,5 години концерт із терпінням та розумінням,що ця затримка якось та виправдана.
    Перша нота підірвала нас з сидінь і до останку драйв не відпускав!
    Просити виходити на біс ОЕ нас змушували наша любов до їх пісень!А слово ДЯКУЮ в кінці вирвалось щиро голосно та від душі))))
    І про час очікування ми забули тієї ж хвилі ,Як дочекались.
    Я думаю так,що ті хто направдк люблять ОЕ та Славка,хто прийшов до них на концерт не є ображеними за таку нестиковку по часі,яка по офіціній версії,як я чула ,є з вини оргів,що невірно в квитках написали про початок о 19.30.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    З цікавості погуглила. Мадонна й Джастін Бібер не найкращі приклади, може, але коли вони спізнювалися на дві години з початком концертів (Мадонна теж не подбала про якісь виступи для розігріву), то багато людей просто пішли геть із концерту, а ті, хто не пішов, початок концерту засвистали, аби показати своє невдоволення.
     
  19. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    Дівчата, підкажіть, будь-ласка, якщо стояти в 2-й фан-зоні, то чи можна під час концерту виходити звідти, щоб купити пива, соку тощо? Маю на увазі походити тими секторами вище, по-моєму на 2-му поверсі (?) продають те все, то чи пустять туди з квитками фан-зони?
     
  20. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Організація концертів ОЕ

    У фан-зоні теж продавали пиво і снеки минулого рокк.