Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)


    Я от переглянула кілька відив з вчорашнього концерту, це направду щось неймовірне-стільки людей, світла і Вакарчук як завжди-викладається по повній. Ех, чогоооо я так далеко :sad: :sad:
    А у нас злива, діти надворі кричать, тікають від дощу. А мені добре-я люблю сидіти вдома і чути стукіт дощу. І знати, що нікуди не треба йти. Ми вже нині встигли відіграти концерт родинний. Багато дітей, зацікавлених очей-я полюбила ті концерти. І коли ведучий питає у залу-а що то за інструмент і з залу такі пискляві голосочки- хаааарфа, приємно так...
     
  2. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    саме тому мега зірки запрошують на розігрів менш популярних, щоб народ за той час зібрався. От хай би Блез співав, чи Христина Соловій, чи ще якісь львівські виконавці. Але змушувати чекати тих, хто прийшов вчасно 2 години - для мене непорядно і непрофесійно. А люди йшли пізно саме тому, що в нашій ментальності вже вкоренилося - концерти раніше ніж за годину ніколи не починаються. Треба навпаки вчити людей пунктуальності, хай би почав Славко співати в 19.30, а потім ті, що запізнилися, кусали б собі лікті. Може б тоді був приклад на майбутнє.
     
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Якби це написала 1 людина, то звісно можна не повірити, а якщо пише більшість, то таки щось там було не так.

    А можна писати тільки тим хто був? А тим хто не був треба тільке захопленно писати який Ваурчук молодець:girl_wink:
    Я не пишу як там було файно чи ні, бо я там не була. Але той факт, що люди чекали 2 години, то правда, і була б я на концерті чи ні моє ставлення до таких ситуацій не зміниться. Хоч хто буде виступати, незалежно чи ОЕ чи той Дзідзьо.
    Да ладно, традиція...Погана якась традиція! Чогось на футбол, на той самий стадіон всі вчасно приходять, а ось на концерт не можуть? Дивно якось...
    І ще раз повторююсь що вражень про концерт я не висловлюю, а тільки ділюсь думками з приводу ситуації, як глядач, який хоче прийти на концерт і насолоджуватись виступом артистів і не чекати 2 години на його початок.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Дівки, а що, радіо Галичину ніхто не слухає? Бо я була вкурсі, що початок концерту перенесли на годину, хоча туди й не збиралася.
     
  5. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Вітторіє, а чому дивно? Протягом місяця відбулося два концерти на Арені. Один почався вчасно, другий спізнився майже на дві години (вважаю, що сказати по радіо "переношу концерт на годину" або "не почнемо поки всі не зайдуть" - тупо... чому ті, хто завчасно вийшов і прийшов вчасно, повинні чекати тих, хто вирішив запізнитися????)
    На одному концерті звук був чудовим, а на другому - бокові сектори взагалі не чули слів ані мелодії...
    Зверніть увагу, я не порівнювала їх творчість, та й не хотіла би порівнювати :) :) :)
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    тому що ОЕ таки вже легендарна група для України, Дзідзьо-я наразі ще не розумію , чим саме він займається. Ну але то моє особисте несприйняття, а якщо так у загальному-то він початківець у шоу-бізнесі. Він ще не заслужив поваги і відданості такої як ОЕ
     
  7. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Ну та, є така тенденцію на Україні і не тільки: на початку все класне-смачне-вчасне-якісне, а з часом паскудиться наніц сервіс і фсьо. А мало б бути навпаки.
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    а я при вході Siania, а після концерту в напрямку стадіону летіла прям на мене замріяна Юля Heureuse, то ж ти була в бежевій шкіряній куртці?

    було оголошено, що початок концерту перенесли на 20.30 ми на таку годину і йшли:)
    зрештою, це роковий концерт, а не балет в оперному, на нього йдуть в основному компаніями і не просто потанцювати-поспівати-послухати, а й поспілкуватись, для мене концерт ще зарано почався, та я люблю цю атмосферу передконцертну.
    чесно не вірю щоб на Дзідзя чекали довше:girl_haha::girl_crazy:
    ну і про ОЕ ми були в першій фан-зоні, звук був афігенний, відеоряд чудовий, гітарист-мега, Вакарчук виклався на всі-всі-всі!!!, добре здається Вітторія написаал-душу рвав! я справді була в екстазі і люди навколо нас також
    а ті вогники і тиша, а ті повітряні кульки, те справді рокове звучання ОЕ було неперевершення, концерт направду незабутній!
    моя стрічка в інстаграмі пів ночі розривалась від позитивних вражень захоплення і мега емоціями після концерту, багато знайомих було в різних секторах і всі мега задоволені, мої батьки були в 8B секторі в останньому ряді, я бачила як вони ТАНЦЮЮТЬ! вранці мама з захопленням розповідала як їй сподобався концерт, який Вакарчук молодець, як круто він стрибав, то казала моя мама, яка колись дякуючи мені, яка слухала ОЕ безперестанку, терпіти його не могла:girl_crazy:
    з цим погоджуюсь, на таких концертах варто когось для розігріву запускати:girl_yes:
    Хлопці шалені молодці, вони єдині виконавці яким я не зраджую ще з часів коли вперше почула про групу, що збирає у Львові квартирники по радіо/ брехунці, коли робила уроки на кухні
    Їх вчорашній концерт-то найбільша врочистість моїх вихідних, бо ще сьогодні я перебуваю у стані емоційного спаніння, такого драйву, піднесення і єднання давно не було
    мої рідні сиділи в 5-ому секторі і казали, що звук був чудовий;)
    а кілька сторінок тому хтось писав що на Дзідзі було чути одні баси, то де ж правда?:girl_haha: ну реально дискусія ніочьом
    А я сьогодні ще на одному концерті була, звітний концерт за рік моєї похресниці Улянки, вона така молодець, так гарно і природньо танцює, я горда-горда хресна:girl_tender:
     
  10. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

     
  11. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Цікаво так виходить: поважаємо тих, хто спізнюється, а ті, хто вчасно прийшли - хай мерзнуть, стоять, чекають. І навіть, якщо це легендатний гурт для України - тим більше це не дає їм права затримувати концерт на 2 години. Півгодини, година - максимум. Хай би і справді взяли б когось для розігріву, щоб народ "підтянувся". А так - яка це повага до своїх же фанатів?
    І дивно якось на радіо озвучувати, що спеціально затримаємо виступ (не всі радіо слухають), хай би на білетах це надрукували, якщо все так "офіційно". Ну а шо?
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    От тільки від справжніх фанів я не чула ні слова нарікання про затримку часу ;), та то ж все так було. Я колись ходила на концерти ОЕ, але Квітка правду пише

    то точно! Той весь день концерту був особливим. І ми ще до концерту на стадіоні таааак класно позитивно настроювалися, що вже на сам виступ то просто був шалений викид усього :). В чому проблема? Хто такого не любить-най не йде на такі концерти. В філармонії максимум 10-15 хвилин затримки концерту :)
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

     
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Супер! Я хочу піти на концерт, плачу за це гроші, а повинна мерзнути 2 години, бо йду без великої компанії, а одна, чи з чоловіком? Якось нелогічно виходить.
    Я б дуже хотіла піти на ОЕ, якби була можливість, бо дуже їх люблю. І впевнена, що отримала б величезне задоволення, незважаючи на затримку концерту. Але ті затримки більше години часу, то ненормально, незважаючи на мою любов чи нелюбов к артисту.
    100 %
     
  15. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

     
  16. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Віка, будь об'єктивною, не може бути "ніочьом" якщо купі людей не сподобався звук, а саме з секторів 14-16. І не тільки моїм батькам, які заплативши по 180 грн за квиток дуже хотіли послухати гарний концерт ОЕ :) То і так зрозуміло, що фанам, які в фан-зоні, все сподобалося :) та й звук в фан-зоні не порівняти з секторами. Але якби підготувалися до концерту як слід, то і на бокових секторах люди б отримали задоволення. Хоча цілком ймовірно, що то просто особливості акустики стадіону як писали вище.
     
  17. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    оголошено? при такій кількості проданих квитків? це просто смішно, і негарно з боку організаторів, бо дотепер я думала, що то технічний прокол, а то плановано було...
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    я тут купи не бачила... І в неті не чула...
    Але дівчата, вже би варто закрити ту тему, я он Голос країни дивлюся, Славко захрип-і хтось ще буде говорити, що він не віддає все для своїх слухачів ? ;)
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Вітторія респект тобі...повністю підтримую, давайте почнем з того, що ті сектора відкрили вже практично в кінці, бо багато хто не встиг купити квитки, як думаєте, коли планується одне, а потім виходить інше, тоді що..... ( я знала слова всміх пісень навіть якщо щось мені було не так то я Славка поправляла))))))) і так щоб закрити тему знайшла такі слова фана, можливо це для тих хто не розуміє, що таке "О.Е." "рідко, дуже рідко, ти відчуваєш щось подібне... це немов взлітаєш вище неба, над землею, де майже весна і розквітають фіалки... літаєш на небі, на земному такому небі... але ти всерівно рано чи пізно стикаєшся зі стіною... і відчуваєш, що хтось може вистрілити тобі в спину, або закричить: "стріляйааааай ти!"... навіть твій друг, дивлячись в твої зелені очі... і від того робиться так холодно...навіть, не питай, як холодно...

    а тобі просто хочеться обійнятись з нею... подарувати квітку...сходити на rendez-vous і перевернути все з ніг і на голову... побути з тою кішкою, коли навколо ні душі... і сказати їй: "сьюзі, мила моя сьюзі, ото була весна...просто мені так хочеться, щоб в той день і кожен наступний, все було добре.. і ти не собі сама...а більше для нас"...

    і сказати з нею вголос... разом з нею: "я не здамся без бою!"...

    не прийшов дощ заховати. не прийшов." Пи.Си. для тих хто банить звук знайдіть в неті аматорські відео з даного концерта і послухайте, на дивол виставляють люди не з фан зони
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)


    і взагалі, як на мене, порівнювати Дзідзьо і Вакарчука- це узагалі нонсенс.
    Погоджуюся на 100%.