Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Шапка має в першу чергу Вам до обличчя пасувати, а тоді вже до парки ;)
    Загалом з темно-червоними кольорами багато що поєднується - від бежу, коричневого, хакі... до світліших м'яких ягідних тонів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Бежевий розглядаю в першу чергу, а ягідні, то наприклад, світло рожевий може бути?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Alicia розумієте, ми всі бачитимо трохи різне за словами "винний" чи світло-рожевий. І різні варіанти того, чи буде добре їм разом :) А якщо в рівняння підставити ще Ваше обличчя, то з'являється ще більше варіантів розвитку подій. Теоретично - пасує, а практично - треба дивитися.
    Можете побавитися - погуляти по розмаїтих сайтах, які пропонують варіанти поєднання кольорів, подивитися яке саме поєднання здасться Вам найдоречнішим :)
    Color Palette #2615
    Але я б заходила з іншого боку - наскільки Вам до лиця той винний і що саме хочеться отримати в підсумку - зробити його світлішим/глибшим/яскравішим... Згідно цього тоді обирати шапку ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Привіт)) давненько мене тут не було. Прошу поради, який головний убір підібрати до такої шубки ? EB079B82-DF44-4E2D-A698-83C60E300B90.jpeg
     
  5. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, потребую порад, в які кольори найкраще одягнутися на новорічну фотосесію в фотостудії, якщо кімната в червоно-зелених кольорах та/або ніжних-пастельних?
     
  6. Atra

    Atra Member

    в белые уютные свитера. в яркой студии будет хороший контраст, в пастельной - подчеркнут мягкость образа
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Переважно фотостудії мають свій одяг для фотосесії. Може десь в них на сайті глянути, який є. Чи розпитати, щоб мати уявлення. А там вже й думати, чи підійде.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, потребую поради. Хочу куртку зимову. Вже сто років не купувала, нарешті хочу нову. Хочу якусь кльову, але щоб кожен день носити, до джинсів. Але не дуже спортивну. Не дуже довгу. Малий ріст, великий бюст, немаленька вага). Люблю асиметрію, щось типу косух. Але капюшон теж дуже люблю. Куди за таким йти? Може хтось щось бачив? Може щось порадите по фасонах? Може сайти якісь порадите? Буду вдячна за будь яку інформацію!!!
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я купувала в "Світ шкіри та хутра" (хутро там на капюшоні лише), це якщо Ви не проти хутра в принципі. Правда, то було 1.5 роки тому, кінець зими і знижки, вибір був нормальний (а в мене теж були свої вимоги). Задоволена якістю і "теплопровідністю". Просто повезло, чи що, бо зайшла туди випадково, так як в магазин шуб не заглядала давно, вважала, що там все дорого. А ще можна дивитись в Colambia, Weekender, хоча зараз очевидно не сезон знижок, а для мене це теж не дуже дешеві магазини. Або ще Південний, але я там рідко буваю і зовсім не орієнтуюся...
    Всі "зимові" куртки в інших мережевих магазинах типу Резерведа мені якісь "осінні", хіба в Вайкікі малому теж позаминулої весни взяла по знижці досить пристойну і теплу куртку, але звісно, максимум на -10 -15, тепліше - то вже щось або з "мембранами", або додатково до синтепону всередині штучне хутро, або вже дублянки (маю одну ще з 2003 р, вже не модна, фіолетова :girl_crazy: , але 2-3 рази на зиму на сильний мороз саме воно).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Потрапило в стрічку. Не всі моделі подобаються, але дещо так навіть норм...
    https://www.savita.com.ua/product-page/куртка-зимняя-даяна
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Ziben

    Ziben :)

    вже досить давно шукаю одяг/взуття на сайті магазину Всі свої. Там представлені наші виробники, багато оригінальних та якісних речей. Звіряю їх ціни з цінами на сайті виробників, і вже замовляю в кого вигідніше, або купую оффлайн в Києві у Всі Свої.
     
    • Корисно Корисно x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть

    Підбираю собі образ на щодень

    Гляньте ось такі варіанти і покритикуйте:connie_pull-pigtail
    20191025_142147-01.jpeg 20191025_142417-01.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, яке взуття взяти під цю сукню? Ремінь просто так взяла, якщо будуть поради щодо аксесуарів, то радо прийму ;)

    IMG_20191028_145755.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, скажіть- мені треба таке пальто???
    Воно зовсім не тепле
    Якась синтетика...
    Але таке м‘якеньке...
    До спідниці, напевно, не піде??
    Покритикуйте :)

    E6CCE169-FB02-47E5-8AD2-099686EFAF80.png 97ED5F2D-9FAA-4C2E-92A6-CD13A16B5F76.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Я маю три куртки виробника Нью вері. Якість пошиття ок. Модель то вже на ваш смак. якшо купляти онлайн - ціна дуже ок. але тре помучити консультанта щоб розмір добре підійшов. Ще мин року радили мені тут виробника Класна.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    на фото не видно довжини і ніг, але як на мене, сукня не претензійна, до неї багато що підійде
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо сумніваєтесь -значить не треба).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Прийшла коза до воза:girl_flag_of_truce:придумайте щось на шию. Або позичте на кілька годин:girl_blush2:
    Вихідні дані 20191123_135332.jpg 20191123_140322.jpg
    Пи.си. на платті це не плями. Світло, щось тінь кинуло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Мені здається треба щось довге, щоб видовжувало образ. Маю довгі червоні коралі які можна звязати вузлом. IMG_20191123_160043844.jpg
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    А щось масивне і півколом би брала, а-ля пектораль...