Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    В Зарі бачила багато різних кедів текстильних - дуже гарні. Ще в мазекеа є але там більше як пінетки, хоча може то й краще якщо Марчик ше не ходить.
     
  2. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А ціни які приблизно, бо я якраз за пінетками шукаю?
     
  3. Yoda

    Yoda New Member

    Маю такі з мазекеа, але вони швидко протираються. Після 4 гуляння вже маленька дирочка під великим пальцем. Їх хіба взувати а машину для краси, а для активної прогулянки вони не підходять.
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    та нєє..пінетки не підходять,бо ми за руку вже 2-й місяць топаємо..тільки маминого пальчика не пускаємо...а прогулянка в нас тепер уся "на ногах"....
     
  5. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Ми маємо "зарівські" кеди ))), але поки тільки по хаті в них ходили (на дворі ще боїться ходити, одразу сідає і повзе)
    Вони розраховані на широку ножку, бо навіть в п"яточці широченькі (нам це супер)
     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Нам теж такі підходять:) А мій навпаки - в хаті не хоче ходити. тільки повзає, а якщо поставлю його щоб ішов то ше й нервується, а зато на вулиці летить, руку мою відштовхне і полетів, особливо як кота побачить.....але так впевнено ми всеодно ше не ходимо....
     
  7. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А я хочу пожалітись. Купила в Метро старшій малій черевички Аріал. Відгуки про це взуття були непогані, ціна ніби нормальна - 138 грн. Ну нічого, думаю, що замінник, зате всередині шкіра. Черевички літні, симпатичні, ніжно рожеві, згори матеріал, що нагадує штучну замшу. Так от, мала вдягла лише кілька разів до школи, черевички припали пилюкою на носочках, почала мити - вона не відмивається, потерла трошки сильніше - відмивається погано, але починає облазити замінник шматками :girl_cray: Так мала і ходить - в облізлих черевичках, які стають брудними від найменшого дотику. Краще б я лакові черевички купила,ще й обійшлись би дешевше. Так що модель 5511-53 (так написано всередині) не беріть.
     
  8. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А я хотіла запитати. Може хтось купував дитяче взуття у магазині Капітошка на Дорошенка. Воно там не дороге. А як з якістю?
     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    і одяг в Зарі теж явно не на дрібненьких дітей розрахований...
    Хотіла купити малому штанята там, але ні одні не підійшли по ширині в талії,
    всі заширокі. Навіть якщо регулюються всередині гумкою, то таких не купляю,
    нам вони не зручні.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    а чим не зручні? бо я навпаки стараюсь завжди з резинкою брати, а то в нас деколи животик наростає:))

    ---------- Додано в 11:35 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

    Купила Сашці на це літо такі босоніжки Фламінго( дуже мені сподобались і якість хороша,повністю шкірка, подивимось як носитись будуть) і такі Ессо, напівзакриті.

    [​IMG][​IMG]
     
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Мені більше подобаються коли штанята не потрібно стягувати тими гумочками,
    тобто просто вузькі в талії самі по собі, типу скінні.:)
    Ідеальний варіант для нас це джинси які зараз носимо (фірми Matisse), вони
    мають на талії таку широку гумку,як в штанах для вагітних,так що дитину
    нічого не тисне і нема дискомфорту, дуже малий їх любить. При можливості виставлю фото як виглядають.

    Сандалики вже 3-ій рік підряд купляємо польські фірми Rena, ортопедичні, вигляд неахті, але зате правильні для "наших"ніжок:
    [​IMG]
     
  12. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Про одяг буду сперичатися. Ми багато чого купуємо в "Зарі" для малого, то все маломірне. Зараз наприклад він носить курточку-вітровочку, яка розрахована на рік (і светрик під неї не любий влазить), штанці нормальні..... а от бодіки явно маломірні (розраховані на худеньких діток) ті що на 6-9міс на малого вже давно малі. І пакування по 5шт, як для мене не потрібне ми 3 бодіками обходимись нормально. Якщо порівнювати з іншими торговими марками то маркування віку і росту нам якраз відповідає, що до "мазекеа" то тут одяг великомірний (все що на 6-9міс зараз носмо і ще є запас).
     
  13. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    я не сперечаюся, а констатую факт, що всі штанята нам в талії заширокі, якщо їх не стягувати. А так всі решта речі для верху (светрики,курточки) нам по віку з розміром на етикетці співпадають...
     
  14. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    може хтось зустрічав у Львові дитячі босоніжки польської фірми zetpol? бачила на їхньому сайті, а в магазинах - тільки тапочки і кеди...
     
  15. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Бачила на Південному в кількох магазинчиках, вище десь писали дівчата, що на Шуварі є.
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Шукала я Яринці джинси, ніколи б не подумала, що то така велика проблема. Скажу одразу, що впринципі, фінансового обмеження в мене не було. Спершу пішли в антошку і пелікан. Не було Яринчиних розмірів, всі штанята від 116р. Тоді я пішла на базар "Провесінь", то жах:8: Більш-менш нормальна якість 260-280 грн. Але фасони...Чисто випадкова зайшла в дитячий магазинчик біля нас Бумбарішку. Яринчиного розміру не було, тому купила на осінь, або й на весну чудові джинси, українського виробника за 119грн. А вчора вертались від коліжанки і зайшли в дитячий магазин "Бджілка" (на початку Наукової) то купили спортивні штанята, типу велюрових 70грн. і джинси 100грн. Якість дуже гарна. Трішки джинси мені фасоном не подобаються, але як нема нічого кращого, то можуть бути :)
     
  17. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Дівчатка, де можна купити бодіки маєчкою для дівчинки на 18-24 місяці??
    Дуже зручно мені вдягати малій бодіки під кофтинки чи блузочки, але маємо лише на довгий рукавчик(
     
  18. Yoda

    Yoda New Member

    Подивіться в мазекеа, я купляла там 12-18, але наче і старших були.
     
  19. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Анютка, а вам буде зручно швиденько розщібнути як дитина в туалет захоче? Бо мені зараз зручніше для малої звичайні маєчки тільки довші, щоб не вилазили з штанів.
     
  20. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Справа в тому, що мала на вулицю ходить ще у підгузках, тому знімати не приходиться.
    Маєчки мене не влаштовують тим, що вилазять, мая донька дууууже активна дитина, вона й 30 с на місці не сидить)))) тому для теперішньої погоди - бодіки найкращий для нас варіант)
     
Статус теми:
Закрита.