Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я би також не радила на першу зиму щось особливе вигадувати. Ми мали демари- супер , тепло, вони легенькі , ходити в них добре, але коли не слизько, бо це ковзани, чесне слово.
    Менша перебула зиму в чобітках, типу уг, але з шкіряним верхом- дуже зручно, одягати легко. Ми інших навіть не взували.Нам їх віддали, сама би такі не купила мабуть, перші власники купили на Аліекспресі.
    Джеокси взагалі не люблю, дуже важкі, екко ми любимо і носимо, але то 100% для старших діток.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ми мали угги на першу зиму, але я давала їх хіба, коли десь їхали машиною, в гості чи ТЦ. А всю першу зиму мала прогуляла в комбезі з закритими ніжками у візку
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, а хтось викуповує тут зимове взуття? Demar чи Tom.m?
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Tom.m не раджу, краще докласти 100 грн і купити майже такі ж B&G "термочеревики" - в них якість краща, ну і то "український Китай", а Том.М - російський
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Та от кажуть що термо не дуже, краще на овчині
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    і B&G і ТомМ не є термовзуттям в класичному розумінні (хоч його часто так "величають" :) )- там нема мембрани, воно досить товсте і зазвичай має ще й штучне хутро в якості підкладки
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Siania

    Siania Love Life

    Я взагалі би демари спробувала, але щось не можу нічк знайти хто викуповує
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Meriroma колись ними займалась, не знаю як зараз.
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Дякую. Знайшла у фб групу, але останній допис 2014 року :girl_sad:
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    зайди в клумбу чи кідстаф. там того добра багато
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Siania я демари на Степіко купую. Погугліть сайт. Там ціни +/- як в сп + безкоштовна доставка новою поштою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Не раз там замовляла, але якраз цього тижня шукала демари, то на Кідстафі знайшла дешевше, навіть врахувати доставку.
     
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    На разі не викуповую, маю дещо на залишках,то по знайомих розпродую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Хочу цього року спробувати малій на зиму шось з тих дорожчих капчиків, але взяти б.у. може на кідстафі Джеокс, суперфіти, екко... Але ніжка широченька і підйом високий, може хто підкаже якої марки взуття підійде. Чи то не брати без примірки?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В Роми теж нога широка і підйом високий. Минулого року купа взуття перепробували. нога не влазила. Віддав племінник свої суперфіти- то дуже добрі.Ще й легкі і гнучкі.
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Суперфіти мають три розміри по повноті - Wide, Medium, Small, відповідними літерами позначено на взутті.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та? Я і не знала. Знаю, Елефанти такі позначки мають. Мали Суперфіти 2 зими тому, то не звернула увагу. Де саме та позначка?
    А щодо підйому, я не знаю чи в нас високий чи ні) Але мали попередню зиму і на цю взяла Екко, то там, як на мене так вільно, коли розтягнути ремені, що немає проблем з взуванням, з запасом, я б сказала.


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    елефанти W Ромі не пішли. стрід райт W- Ромі не пішли. Бама W РОмі не пішли. Ногу не засунув. Є ще повнота WV - оця нам добра. Але яка повнота в цих суперфітах глянути не можу. стерлось.
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Мені деякі моделі екко здаються досить широкими, з запасом по ширині. Для мого сина одні сандалі, кросівки, чобітки при примірці виявлялися заширокими, інші він успішно носив. Але в нас невисокий підйом. Думаю, краще все-таки міряти взуття, особливо якщо є питання щодо підйому.
    До речі, всі суперфіти, що в нас були, навпаки виявлялися якраз добрими по ширині для невисокого підйому мого сина. Але я не знаю, яка повнота нам попадалася, ми просто міряли взуття при купівлі.
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    якого виробника берете тапочки в садок? щоб зручні і не жорсткі/тверді
    --- дописи об"єднано, 4 Листопад 2018 ---
    щодо термовзуття - не всіх виробників воно дійсно тепле, що ніжки не мерзнуть.. але воно ергономічне і дітям в ньому зручно
    хоча моделі демарів нічо такі, втч і для найменших
    на овчині я малому брала один раз і таки повернула