Одяг та взуття для малечі -3

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ми минулого року мали чобітки Ессо і Демари, комбез Лене - всі дуже задоволенні, цього року буду купляти все так само.

    Дівчата, допоможіть визначитись з розміром. Мала зараз має зріст 88-89 см, то який мені брати розмір Лене? І може знаєте, коли в Антошці комбезики Лене з'являються в продажі?
     
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    аналогічно, демари маєм минулорічні, пальто ленне купили на розпродажі, ще шукаю екко за адекватною ціною


    в 92 може не виходити зиму, та й до зими ще добрих 3 місяці, я би 98 брала, бо рукавчики переважно на манжетах, курточка може бути трошки довша, і півкомбез з манжетами і регулюється, бо раніше ленне йшли +6 см, але останні 2 роки тих +6 ніби й нема, але ще треба дивитися по дитині, бо якщо делікатна/худенька то в 98 може "втопитися".
    моїй малій в січні було 3 рочки і мали з попередньої зими 92 розмір то десь з лютого рукавчики були короткуваті і півкомбезик був впритик, але не критично
    раніше в кінці серпня на початку вересня вже були, минулого року якось пізніше виставили, але в грудні вже можна було зі знижкою купити
    цього року невідомо коли будуть в продажі і по яких цінах, в антошці хіба міряти і визначатися з розміром і на кідстафі купувати, або чекати на розпродаж, якщо є в чому до половини грудня "зимувати"
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    а на кідстафі ціни також капець за комплект 80-98 р-ра +/- 1300 грн
     
  4. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я також помітила, що +6 вроді вже немає. Моя мала не є дуже делікатна, але й не пампушка. Демари ми також минулорічні, напевне, ще поносимо цього року. А от Ессо вже ні((

    я так і хочу зробити))
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    цього року все може бути, все прирівнюють до долара, я зараз не моніторила ленне, але минулого року можна було дешевше купити з пересилкою, ніж в антошці з дисконтною знижкою (а тепер взагалі тої знижки як кіт наплакав)

    ---------- Додано в 23:31 ---------- Попередній допис був написаний в 23:28 ----------

    ну то 98 має бути в сам раз, хоча дочекаєтеся наявних комбезів, добре поміряєте і визначитеся
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    98 однозначно
    у нас малий зараз вже 96-97, а я в січні на розпродажі взяла на цю зиму 98 розмір в надії що не переростем.
    Ну вот на вихідних я його міряла, не впритик, запасик є. З нашими темпами росту я не впевнена що нам його аж до кінця березня наприклад хватить, але якби я взяла 104р - то втопився б однозначно. Крашє докуплю потмі ще штани, бо курточка точно малою не буде.

    Ну і тут дівчата писали що в них дітки з ростом 104-406 ще спокійно доносили до кінця зими ленне 98 розімру. Мова про модель позаминулої зими "робот" ( дехто їх "доміками" називав)
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Моя мала в серпні минулого року мала +/- стільки ж, я взяла 98 розмір. Ну що вам сказати, ми то в ньому ходили зиму, але то був такий добрячий парашют, бо вона в мене не є повненька, але й не делікатна. Зараз мала має приблизно 96-97 см, то будемо ходити ще цю зиму в комбезі. А от позаминулого року брала я 80 розмір, коли доця мала в вересні 80 см зросту, то в березні довжини штанів бракувало. Ви поміряйте звичайно, але я таки за варіант "докупити потім штани на розпродажі".

    То в Ґабі мала на 8 см нажча за вашого, може таки 92?
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    До зими ще є час, а до квітня місяця взагалі ще купа часу.
    Для малої Габі 92 розмір буде теоретично так само як для нас 98 зараз, і я наприклад не впевнена що ми його доносим, тому і 92 я би не брала маючи дитину 88 см.
    Хоча, з іншого боку якщо в 2,7 лише 88 см, то дитина не висока, відповідно і росте повільно, Габі, вам вирішувати))
     
  9. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дякую, дівчата, за поради. Минулого року ми мали 86, він нормально сидів і ми його успішно відносили всі холоди. Доця в мене не є велика і росте досить помірними темпами (ну і дуже високою їй нема в кого бути :girl_haha:), але от з весни вона дуже швиденько пішла в ріст. Дочекаюсь, коли комбезики будуть в Антошці і підемо міряти.
     
  10. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    не можу знайти екко за нормальною ціною, вже й на б/у дивилася, але нічого не знаходжу,
    зато натрапила на елефантени б/у але ціна більш менш і стан майже ідеальний, цікавить чи вони є аналогом екко і чи можна їх брати на холодну осінь-теплу зиму?
    бо маєм ще демари і над коламбією задумалася
     
  11. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Мої обоє минулу зиму майже всю відходили в Елефантенах з гортексом, лише на сильний мороз давала уги. Я ними була дуже задоволена, ніжка не була холодна, не потіла, не промокали навіть, як по калюжах ходити. І модельки симпатичні, акуратні такі. Попередні роки малій Суперфіт брали, то Елефантени зовсім не поступаються їм. Якщо порівнювати з Екко, то мені навіть кращі, бо в моїх дітей ножки вузькі, то багато моделей Екко були їм заширокі. Ми брали восени в Польщі зі знижкою, то ціна була поиємна дуже.
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    я взяла малій на зиму елефантени нові на клумбі ще в червні за 280грн, і пріміджі до плащика за 320грн, а екко класні були по640грн
     
  13. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    дівчата, а що можете сказати за зимове взуття Geox?
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Промокають через дихаючу підошву(
    Купили чоловіку, невдало, думали просто модель така. Потім купили малому, то майже теж не ходив, хіба в суху погоду і мороз, на слякоть не підходять.
    Більше зимового взуття Geox ми не купуємо, лише літнє)
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    у нас теж аналогічний досвід з зимовим-демісезонним, тому лише кросовки-сандалі.
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    чоловік має туфлі з дихаючою підошвою. раз прийшов зі страшенної зливи - ноги були повністю сухі.
     
  17. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    і ми відходили минулу зиму в джеоксах - ніжки були сухі.
     
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    були нині на південному , в магазині "метелик", то зимові комбінезони від войцік 1800-2030 гр... я в шоці...
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дівчата, а як бути осінню?
    Я шось приглядала малому зимовий комбезик і зрозуміла, що то ще осінь попереду:)
    Чи доречно купувати демісезонний комбінезон малому? Чи курточка, джинсики буде достатньо?
    Бо бачу, що ті ж лене, рейма є й демісезонні?

    Ми ще нічого не маємо от я і думаю чи брати комбінезон роздільний, чи просто куртку...?
     
  20. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ми брали, бо сама знаєш наші зими:girl_crazy:Коли була температура трошки вище 0, нам в Ленне було вже жарко, то вдягали демісезонний комбез.
     
Статус теми:
Закрита.