Одяг та взуття для малечі -2

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Я зараз маю проблемку з вибором розміру зимової шапочки. Шапочку хочу Pupill. Щось не можу зорієнтуватись як швидко голова росте. В малої об'єм голови зараз 44 см, який розмір краще брати зимової шапки 44-46 чи 46-48?
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    ну голова росте найповільніше зі всього решта:girl_wink:, тому при 44 см беріть однозначно 44-46. тим більше в нас зимова шапочка Пупіл минулорічна, то вона трошки великомірить.
     
  3. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    А ми були в суботу на закупах в Польщі, і я вже готуюсь малим до весни:connie_pull-pigtail. Дуже класно попали в Кунду (люблю їхню якість) на розпродажу все -20%, накупила малому бодіків на довгий рукав по 26 грн.:girl_tender:, і вже на весну ось таку курточку (надіюсь з розміром вгадаю) в середині отеплена:girl_tender:
    [​IMG]
     
  4. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Дівчатка, підкажіть, може хто де бачив - шукаю якісні гарні безрукавочки на 4-5 рочків.
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    а ми дуже задоволені отакою курточкою, 4 в одному, нижня двостороння
    [​IMG]
     
  6. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    На Олдневі зараз вони по 16 долларів та зараз знижка ще від цієї ціни 15%. Але врахуйте, що ліпше взяти розмір на 5 років.
     
  7. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Дівчатка, хто має/мав зимові комбези( куртка- штани) Carters??? скажіть, вони на нашу зиму -20 нормальні чи захолодні??? і взагалі вони термо чи ні???
    Бо ми вчора Поліні міряли Лєне (хвалять що дуже теплі)...ох... все вроді нічого, але 80 см нам скупі штани, 86 вроді ок, але яке воно все на ній здорове, вона як сніговик, чи то мені просто незвично? ну зовсім не подобається, та куртка така вся кругла, що капці.

    ага, вже ніби трохи почитала, що картерс на теплу зиму, ясно!
     
  8. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    сьогодні отримала ось такий
    [​IMG]

    Комбез на теплу зиму ( десь до -5), не термо
    не дубовий, якісно пошитий. розмір підбирайте по зросту дитини.
    а колір штанів :girl_tender:
     
  9. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Дівчата, все про дитячий одяг, зокрема дууууже багато про зимовий одяг для діток від народження можна почитати у цій ЖЖ-спільноті http://pro-odejki.livejournal.com/ , дуже раджу! Там усе, від того, чи теплі комбези Картерс, і на яку температуру, до технології виготовлення термобілизни. Все гарно роз’яснено, як правильно одягати дитину зимою, чим мембрана відрізняється від пуху і т.д. Тільки не полінуватись і перечитати. Особливо в коментарях багато цінної інфи.
     
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Така в нас є. Я власне шукаю безрукавку не верхній одяг, а в"язану, аби на кофтинку накинути, бо Златці в садку в светрику жарко, а в простих котонових футболках на довгий рукав холодно
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Багато трикотажної продукції є в "Дайс" на Липинського, брала там Ярику безрукавку, 50/50 поліакрил і вовна, 50 грн. Для дівчаток набагато більший вибір.
     
  12. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Можливо, хтось мав такі чобітки Пріміджі? Чи задоволені ними? Чи не мерзла в них дитина зимою? На яку температуру вони розраховані?
    [​IMG][/URL][​IMG][/IMG]
     
  13. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    хочу похвалитися - Маркіясик отримав від вуйка Ві-Ві (Віті) ось такий спортивний костюмчик від Картерс:girl_dance:
    [​IMG]
    якість, як завжди, супер! я напевне більше тішусь, ніж малюк :)
    тепер чекаємо на замовлений комбінезон:girl_yes:
     
  14. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Купляла з картерсу Софійці напівкомбінезон
    [​IMG]
    якість гарна, а по розміру ніби маломірить, в розмірній сітці розмір "5-6" має бути на ріст 114-122, в Софії 110 см росту,запасу по довжині штанів нема.
    А кросівки звідти ж
    [​IMG]
    моя дитина так собі сподобала, що ледве зняли на ніч ))) 12 розмір має 19 см. по довжині устілки.

    А хтось має з картерсу зимове взуття, воно на зиму добре буде, чи то більш осінній варіант?
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Сьогодні абсолютно несподівано і не по сезону прикупила малому на весну такі ботіки
    [​IMG]
    і по дуже непоганій ціні - всього 206 грн ( була знижка 30% на весь асртимент літньо-весняного взуття)
    Розмір 4, сподіваюсь що весною буде якраз...
     
  16. Logos

    Logos Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Дівчата просвітіть мене, в якому взутті дитині робити перші кроки, яке воно має бути? а то всі кругом кричать, що тільки ортопедичне
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Logos, сппробуйте ввести в пошук на посиденьках взуття для перших кроків. Багато вже про то говорили. Тут є багато цікавого. Ми ніякого ортопедичного не брали. м"яка підошва, без супінатора.
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2012
  18. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Тут неодноразово піднімалась та тема, пошукайте.
    Загалом, як на мене, воно має бути мяке, легке, підошва має легко згинатись, ніжка має добре фіксуватись.
    Подивіться на взуття для перших кроків в таких виробників, як Сlarks, Pediped, Elephant, shooshoos, see kai run.
     
  19. Nola

    Nola Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    а де це така знижка?
    Ви замовляли тут на посиденьках?
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    на науковій, навпроти 1001 дрібниці нещодавно відкрився взуттєвий магазин, там якраз ті кларкси є
     
Статус теми:
Закрита.