Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

Партнер розділу - OTi Tour: Oti Tour
  1. Borsychok

Borsychok мамуська-пампуська

ще Надя Капітошка)
    не мала звязку, тому щойно побачила
    а ви на якій базі були?
    --- дописи об"єднано, 13 Серпень 2017 ---
    мені ніяк, але головне, що дітям сподобалось:girl_smile:
    та більше сюди не поїдемо

Останнє редагування: 13 Серпень 2017
  2. Kandya

Kandya Well-Known Member

Ну на Лісотех ми більтше теж не поїдемо. А от відразу за баром (між іншим, здається, бачила там ваших дітей, ну може і ви були, але я по фото не дуже ідентифікую) база від Миколаївського університету, "Моряна" -- то ми там ше тиждень після лісотеху були. Дуже сподобалось. Ну як дуже : у співвідношенні якість-ціна, звісно. Наступного року із великою компанією -- тільки туди. Дуже дешево і дуже класно

3. Borsychok

Borsychok мамуська-пампуська

тим, що на пляжі зліва?
    я думала там база Фенікс

4. Kandya

Kandya Well-Known Member

ні, то я не про бар "Полосатік". То за баром Лісотеху (там де майданчики спортивні і комп"ютерний клуб). І їх пляж по другий бік рятувального посту. І Фенікс -- то дорога база і там і місць не було. За такі гроші, як за Фенікс платити -- то краще за кордон. А на тій Моряні за ліжко 80 гривень (правда на дітей знижок нема). Номери від 2-місник до 6-місних. Сучасні холодильники в номері (не те, що той, що в нас був гна лісотесі -- старий з купою льоду і без морозилки), класний ремонт, біля кожного номера стіл чи бєсєдка, офігенний директор і чудєснійша господиня, просто душа. душ і літній, і нормальні душеві з туалетами в окремому приміщенні (в номері нема, але, як виявилось, це не проблема), є кухня, щоб готувати (більшість мали із собою мультиварки -- ми ні). А ще через пансіонат є база "Смєна" (ми не ходили туди, але всі туди ходили їсти, казали що дуже дешево і дуже смачно). Тому великою компанією по 80 гривень із людини -- то це як на халяву. Мені кімната 480 гривень коштувала, бо нас багато, а як двоє їдуть чи троє -- то це взагалі копійки

• Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vinnikomachka

Vinnikomachka Читаюча посиденька

@Kandya маю ще до Вас таке питання, там на місці можна домовитись в цій Моряні, чи треба попередньо бронювати?

6. Kandya

Kandya Well-Known Member

Там база на 86 місць, а було десь 30-40. Їх немає в неті, бо то типу для студентів і викладачів, які не дуже туди їздять. То ми на місці домовлялись

7. Vinnikomachka

дякую, за інформацію відпишусь коли получиться

8. Kandya

Kandya Well-Known Member

а ви цього року збираєтесь?

9. Vinnikomachka

"збираємось" то голосно сказано, але дай Бог може получиться вирватись на кілька днів, бюджет дуууже обмежений. Вже перечиталам темку вздовж і в поперек

• Подобається Подобається x 1
  10. Kandya

Kandya Well-Known Member

ну там 80 гривень із людини -- це найменше. до того додайте квиток із Одеси в Рибаківку -- 110 гривень. Харчуватись там можна самому. в селі продукти значно дешевші, ніж на базарі

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1