Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А що робити в такому випадку?
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та чого страшно, я от вже зараз через два тижні можу сказати, що дасться витримати :girl_haha: Я так потім по часу порахувала, то такі вже реально болючі перейми почались десь від 21:40 приблизно, бо це час, коли я пішла в душ. А о 23:20 я народила. До того було цілком так терпимо.
    Тобто якихось там півторагодини, що то є?
     
    • Баян Баян x 1
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    я тут мабуть рекордсменка. завжди відкриття відбувалось так що я його не відчувала. в один момент хапає різка біль і все починалось. третього разу 8:30 мене схопило а 9:10 я вже народила. перший раз на все 2год, другий на все 1 година.
    не скажу що мені то все подобається але напрягає бо ніколи не знаєш де тебе то все застане. та й не легко то все . боюсь уявити як би то я мала 4 дитину родити)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    у мене сама не відходила, було щільне прикріплення. Півгодини почекали, вже і на окситоцин погодилась. Але ніц( почалась кровотеча - загальний наркоз - ручне відділення. Все зробили в пологовому залі. Малюк там же лишався під наглядом татка - його просто попросили дивитись за дитиною і не обертатись до мене. Серпень 2017, МедІнститут
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    А я напишу як у мене було. Народився малюк, лікарка каже, ой тут залишки плаценти, треба чистити. Каже до чоловіка, ходіть ноги потримаєте, поки я то зроблю. Я-то пам’ятаю, що він там стояв, але не той стан був у мене, щоб сваритися. Акушерка сказала, щоб я лежала і тішилася гарним сином. Так от чоловік за місяць після пологів каже, а що то таке тобі робили, ти, мабуть, ледве витримала, як то все вишкрібали.......от чесно, я б сама не хотіла б ніколи дивитися на ті вишкрібання. Ну от нащо було чоловіка туди кликати. Це абсурдно.....я в шоці була. Каже чоловік, я на треті тебе саму ніколи не пущу, вони там шось таке витворяють, треба контролювати.....)))) без коментарів. Тернопіль, 2014.

    P.S. В той же час народжувала моя коліжанка в Рівному. Потуги на стоячи. Перейми на спеціальних "костилях". Дитинка перша за 2 потуги, без жодного розриву. Акушерка з чоловіком на землі лежали.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені здається що півгодини то замалий термін, щоб казати що не відділяється плацента.

    Ну і теплі шкарпетки, нормально лягти (а не в розчепірку), чайку випити - і вийде вона куди дінеться.

    Кому і у ванну треба.

    І як вже за три години глухо, тоді думати. (Хоча в знайомої через три години два рази (двоє пологів) відходила плацента.)

    Я розумію, що в українських пологових це все нереально, але дуже шкода, що на рівному місці роблять далеко не безпечні процедури.

    В іншій темі форумлянка мучиться з аденоміозом, ризик того що плацента по справжньому приросте наступного разу після "добре почистили" зростає. Ну і всяке таке.
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Оден каже, що на першу годину він лишає жінку з дитиною та партнером, який був з нею в пологах. А вже якщо за годину не відділилась - починають міряти тиск, спостерігати, пропонувати встати чи змінити позицію.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    то так моя мама розповідала, що якби не лежала в патології на 42 тижні з меншою сестричкою моєю, то точно ніде б не встигла.
    Мене народжувала 3 доби, малу 30 хв :)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Можливо дійсно так, важко сказати... Останній місяць вагітності я за день могла з"їсти дві шоколадки мінімум, але я не п"ю солодкий чай чи каву і шоколад їла або тірамісу або капучіно молочний такий квадратиками . Завжди зі мною в сумці чи в рюкзачку носила шоколадку . Ще недавно з чоловіком пригадували як то все було, то він ще мені сказав про те, що перед стимуляцією лікарка просила не лягати на лівий бік ( я про це забула зовсім... ) , тільки на правому або ходити чи стояти. Лежати я не могла, то ходила маленькими кроками як в повільному танці обнявши чоловіка за шию, орієнтуючись чисто на відчуття тіла ..... Що буквально після того через 10-15 хв я вже тужилася і на третій потузі народила ... якось так ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Пригадую випадок у пологовому. Перші пологи були вдома, але опинившись у пологовому, після огляду мені настирно хотіли вколоти окситоцин. Бо на думку "консіліумуму", що зібрався, я того дуже потребувала. Плацента вийшла вся повністю ціла (звісно лікарі та акушери її бачили). Але на їхній погляд матка скорочувалась повільно (я почувалась дуже добре, а пологи ж перші, тому це була норма). Але мені просто нагло нав'язували ін'єкцію окситоцину (з криком і погрозами), бо її роблять всім і це потрібно і мені! Звісно, я ці всі намагання послала подалі. Від пологів минуло вже 10 годин, і я не бачила в тій ін'єкції жодної потреби. Але, на думку лікарів, окситоцину потребують всі у 3 періоді пологів. Тому без бою, його таки введуть.
    Найцікавіше було через місяць, коли мене викликали у жіночу консультацію, і головний лікар повів мене на УЗД матки (перевірити чи вона скорочується). Вони ж не могли заспокоїтись, що і без окситоцину все буде добре. УЗД показало, що матка скоротилась добре.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    а в якому пологовому ви народжували?
    Мені ні на Мечнікова, ні на Рапопорта нічого не кололи і не капали (народжувала 2 рази).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Я не народжувала в пологовому. Попала туди після пологів. Пологовий знаходиться 40 км від Львова. Така собі переферійна районна лікарня зі своїм пологовим (і зі своїми "правилами"). Чи змінилось щось сьогодні у кращу сторону - не знаю, хоча події 10-річної давності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @matematyka мені окситоцин не пропонували, приїхала на огляд за 12 годин після пологів
    Львів,2013 р
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, порадьте :)
    Води почали відходити з 3.30, невеликими порціями до 8.30 (поки що).
    Серцебиття дитини, все ок.
    В мене тиск 90/50 (моя норма трохи вища).
    Перейми нестабільні, кожні 4-6 хвилин по 30-45 сек, потім можуть пропасти на 15-20 хвилин. Не болючі, терпіти можна.
    До 8ї ранку лежала. Тепер думаю: краще ходити чи лежати відпочивати?
    Огляд буде десь о 9й.
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Прислухайтеся до себе, можете походити, трохи полежати. Дивіться, чого вам хочеться. Гарного вам настрою, мінімум болі, максимум задоволення! Все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це прекрасно. В пологах може підніматись, то у Вас не підніметься до критичних значень.
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2018 ---
    я би не радила ходити на силу. Лежати краще.
    А лежачи загуглити протокольні дії при відходженні вод, очікувальну тактику.
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2018 ---
    це через переїзди і огляди.
    Вам треба поїсти і поспати. Або хоча би щось одне.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Це словами не передати, ДЯКУЮ всім за підтримку, практичні поради!
    Розповідь, думаю, буде згодом ( щось та темка не зовсім активна :) ), а поки коротко:
    Перейми почались приблизно о 2 ночі,
    о 3.30 почали відходити води. О 5й була в пологовому з відкриттям 1 см, о 10й відкриття 2 см, з 12ї почались більш-менш чітки перейми інтервалом 4 хв, по 40 секунд - відкриття 7 см. Далі родзал.
    14.55 народила сина.
    Зі стимуляцій - при огляді на кріслі (можливо же ж :)), окситоцин в 3му періоду в ногу кололи (я була за).

    Лежимо гріємось, через годинку важитимуть волохатого чорнявого синочка. :d25:
     
    • мімімі мімімі x 16
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Freedom UK , і скільки важить Ваш малюк?
    Цікаво так щодо плаценти і оболонок. Чекатиму на розповідь про пологи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Зріст 53 см, вага 3850 гр. Термін вагітності 38т 4 дня.
     
    • мімімі мімімі x 10
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щойно знайома повідомила гарну новину, що народила другу донечку. І коротко описала свої пологи. Ми з нею останні тижні часто спілкувалася на тему бажаного перебігу пологів і от в неї все майже ідеально пройшло. Приїхала в пб з повним відкриттям, ніяких крапельниць, стимуляцій, епізіо, розривів, витискання, поклали на крісло вже на самі потуги і вже через 1 год тримала на руках ляльку. Тепловий ланцюжок, як книжка пише, пуповині дали 5 хв відпульсувати. Все перед пологами обговорила з лікарем і він чесно всього дотримався. Одним словом, дуже рада за неї! Аж не віриться, що таке можливо в наших пб. От і де у Львові такого лікаря знайти...
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Класно, коли так все вдається!
    В мене приблизно так було на 1пологах ( на кріслі мах.20хв) і в лікаря, до якого багато хто має претензії. Теж свого роду пощастило.
    Питання тепер стоїть ( не конкретно до вас), як здійснити це все вдруге? Як досидіти вдома до відкриття хоча б 6-8см.+ потім ще й в пологовий щасливо доїхати? Добре, якщо не відійшли води, нема мазні чи ще якихось насторожливих факторів. В мене так багато "а що... якщо.."
     
    • Баян Баян x 1