Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Народжувала Христуню в меді, то дозволяли сидіти на фітболі і ходити, лише в останні півгодини перед пологами казали полежати.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не знаю я всі другі пологи просиділа на фітболі. Буквально всі. Почало тужити забрали на крісло. Михайла ти бачила.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2017 ---
    Я приїхала з розкриттям 10, то мені не то що на фітбол, навколішки не дозволили вставати! Тільки лежати на лівому боці.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну на 10см може і була логіка без фітболу обійтись. Хоча потуги ви б не пропустили. А навколішки їм чим не вгодили?

    лікар якось аргументував?
     
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Просто "не можна" і все. І ходити не можна було. Може, бо двійня і малий срок. Боялися, що вискочуть швидко чи що.

    Я аргументи не питала, якщо чесно. До останнього благала про кесерський, а про те, як саме терпіти то все мені було все одно на той час.

    То вже потім я читала ( до природніх пологів не готувалася), що тіло само мені підказувало, що робити. Мені хотілось все нижче і ниже вставати: спочатку спертися на стіл, потім - навколішки вже. Від тих перейм до потуг пройшло години 2. Може, там вже і не 10 на той момент було, бо з 10 то я поступила і перейм не відчувала.
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Досі не можу зрозуміти, що то таке в мене було в третіх пологах. В мене були майже безболісні перейми. Це важко назвати переймами, бо в мене місячні могли бути більш болючі.
    Якщо коротко, то йшов 38,5 тиждень. Третіх пологів я боялась страшенно, просто мала якийсь панічний страх.
    В пологовий приїхала сама за кермом, маючи чітку впевненність, що це лише формальність, бо відчуття були такі, наче, в мене починає потягувати спина. Черговий оглянув і сказав, що відкриття 8 см, спитав в кого буду народжувати і терміново відправляв в родзал. В 8 годині мене оформили, я встигла передітись, дочекатись, щоб чоловік передівся, дати всі необхідні речі, і тут акушерка сказала лізти на крісло тужитись... Шок...як тужитись, якщо мене лише починає хапати?!
    Проте, моя лікар сказала залишити мене в спокої на декілька хв, мені не чіпали ні метелика, нічого, я просто постояла і мене таки почало перти, клрісло, 2 потуги (тут вже попекло, але класичних болей не було)і Анюта була вже на мені. Маленька, 2850. Хлопці: перший-3800, другий-3200.
    Приїзд в пологовий, оформлення, крісло- все зайняло годину з хвостиком. Я так себе почувала після пологів, що готова була просто встати і піти.
    Таке було незрозуміле відчуття, ніби я нічого не контролювала. І зовсім не було задоволення від зробленої роботи. Дивно так, а якщо би я не поїхала в пологовий,(бо поїхала лише тому, що моя лікар сказала, щоб я приїхала, вона мене подивиться, бо ще на зміні), то що мене би так могло посеред вулиці почати тужити? Нічого не розумію...
    Акушерка сказала, що мене були королівські пологи і якщо надумаюсь народжувати ще, то треба буде завчасно лягати, бо недовезу вже.
    Що скажете?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    В мене перейми фіксувались апаратом (4 години), але я їх відчувала тільки 1,5-2 години перед потугами і то такі, що спокійну, без стонів терпіла. Казала лікар, що то матка була перерозтягнута, тому без відчуттів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Кажуть що 10 то найбільше. Може хотіли сповільнити на боку? Бо дві години на перші пологи - це дуже мало. але я про близнят мало знаю, які особливості.
    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2017 ---
    Скажу, що все чудово. Ви все зробили. Те що Ви не мучились ніяк не відміняє факту проробленоі роботи. Думаю, що Ви все ж десь спинним мозком відчували, що це пологи тому й поїхали в ПБ. На вулиці би вас не застало.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Не знаю. Я і не відчула, коли ж почалися потуги. Сказали тужитися - я і тужилися. Може, то в мене не перейми були вже коли боліло?))
    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2017 ---
    Мало? мені навпаки потім постійо товдичили про то, що довгі пологи, що довгий безводний період і через те у дітей інфекція.
    Ага, довгий. Води почали тікти з 16:30. Не стрімко, не за годину. Приїхала о 19:30 у пологовий, а з мене ще текло. Як потім вияснилося, це у другої дівчинки води відійшли. А перша була в майже цілому, вже в процесі почав потрохи пробиватися, ну то лікар і допробила той міхур.
    Так от о 1:20 народила. І то довго, як вони мені розказували)

    Доречі, вже в пологовому, коли ще не відчувала перейм, почала текти кров. Так може бути?
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Казати тужитись в нас можуть і без потуг. Так важко сказати.
    Мене особисто потуги не болять. Тільки тужить. А перейми, це жесть.
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2017
  12. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    А скільки часу до приїзду тривали якісь відчуття?
    Мені зараз дуже такий сценарій актуально, цікаво досвід інших. Бо перші мої пологи такі дещо схожі, хоч по часу ніби все класично: 9:30 перші відчуття "хапання" що 5-7хв абсолютно безболісні. 16:00 останній мій запис що 3хв.- напускаю ванну - дуже в ній добре було, кайфую ще годину. Тоді дзвоню лікарю, каже що то мабуть тренувальні, але термін 41,1, то завтра народиш. Я собі спокійно вкладаю волосся, макіяж...просто що 2-3хв якби не можу повноцінно вдихнути/передихую і далі займаюсь справами. В 18 з чимось виїжджаю, до пб 40км, екстрім ще той, оформлення, відкриття 8см, за 45хв народила. Так щоб боліло і то не впевнена 3ост. перейми.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Приблизно 1,5 години. Це було на Благовіщення, я так не хотіла ще їхати, бо свято, в нас в церкві празник)
    Вперше мене кольнуло десь в 6.30, я ще заснула, але потім почало тягнути поперек, безболісно, просто відчуття що щось відбувається. В 8 мене оформили, а в 9 ми вже народилися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це називається англійською дуже веcелим терміном "bloody show". Це нормально.
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • мімімі мімімі x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не знаю. В мене були треті на треноване тіло. Боліли.

    Я б просто раділа.
    в мене теж.

    після других я кзала, що я би ще родила, але ж болить як. Треті боліли сильно, зате недовго. То вже не така перепуджена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Я перейм не відчувала взагалі, прокинулася зранку у ПДП за УЗД на 12 тижнів і чую, що поперек хапає. Ну, думаю, може то тренувальні. Я ще платила за інтернет, пила каву, посиділа у Фейсбуку, розбудила чоловіка і відправила в магазин дещо докупити з їжі (тут вже почало тужити і то сильно), сходила в душ, потім подзвонила до лікарки, ще раз пішла в душ (так легше було), взяли сумки, поїхали. В машині вже тиснуло конкретно, поки приїхали, йти вже не могла і не хотіла, мені, як пише Няшка, тіло саме підказувало, що робити - хотілося спершу присісти, потім впасти навкрачки, і так було найлегше. Везли мене вже на каталці в родзал. Приїхали 13:22, народила 13:45. Реально боліло, ну але не до втрати самоконтролю чи ще щось, десь з годину останню. Мені шикарно було стояти навкарачки перед входом в пологовий, так найлегше було, чесно. А на тому придуркуватому родильному кріслі буееее, всі сигнали від тіла пропали, я перестала чути потуги (як би це пояснити, я тих останніх 15 хв на кріслі чула біль, але перестала чути напрям, куди тужитися, я взагалі не могла тужитися в такій позі, таке враження, що моя дитина сама вискочила). На наступні пологи також казали довго вдома не затримуватися :) Дитина перша, 3400 г, 53 см, один малесенький розрив.

    Взагалі, таких пологів і такої легкої вагітності, як у мене, я хотіла б побажати всім. З ким не знайомилася в пологовому, то одні жахи чула про пологи, на голову не налазить. І касторка, і окситоцин, і витискання, ай.

    Зробила висновок, що тіло краще знає, як йому родити, головне звільнити голову від зайвого вантажу.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, яка різниця між швидкими і легкими пологами і стрімкими? І чому стрімкі пологи небезпечні для плоду?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я не відчувала перейм зовсім, хоча їх добре фіксував апарат. Зранку почав піднивати живіт як на місячні. То було 28 лютого, 37 тижнів по місячних. Я ще чоловіку казала що мусимо дочекатися весни. Полежала і все минуло. Я ходила гуляти, готувала їсти, прибирала і цілий день нічого не було. Ввечері знову почало піднивати, поїхала в пб подивитися, щоб спати спокійно, бо мала проблемну вагітність і переживала трохи. Приїхала в 20.30 з відкриттям 6 см. Народила 1 березня в 00.35. Перейми чула останню годину і то дуже терпимо було. Передихувала, лежала, ходила. А от потуги були болючі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Напевно, є конкретні часові рамки, може дівчата знають краще. Але так на хлопський розум, швидкі - не чула такого терміну, легкі - це без усуладнень, ну а стрімкі - це коли швидше за норму. Мені треті написали "стрімкі". Я приїхала і через 10 хвилин народила. Але я ж просто була вдома, фактично перейми різної інтенсивності йшли 4 години до відходження вод і ще півтори потім. Для третіх пологів це нормально, але вони мені не дуже повірили, що я могла так довго не їхати в лікарню і написали, здається, тривалість пологів 2 години. Малу забрали на кілька хвилин під кисень, бо при стрімких можливе кисневе голодування. В неї все добре, жодних проблем.
    О, ще згадала. Написали, що пологи ускладнені "передчасним відходженням вод". Я з цього довго реготала. Води відійшли по відчуттях майже нв повному відкритті, бо відразу було пів години спокою і почалися потуги. В попередніх пологах в мене все починалося власне з відходження вод задовго до нормальних перейм.
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2