Обговорення кулінарних конкурсів

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Маруся-мама, 13 Вересень 2009.

  1. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    і я в суботу знову робила, але якраз все кубиками залишила))) баночку туди, баночку сюди.... і нам мало що залишилось)))) тої смакоти:girl_tender:
     
  2. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Робила Данині "Гарбузята" - недаремно їх усі хвалять, таки смакота!!!!!!! Навіть чоловік хвалив, а йому важко догодити моєю кулінарією... :) Хочу ще зробити, і дуже хочу спробувати зготувати Касині млинці, та от часу нема :sad:
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Таваришки переможиці конкурсу. Призи є у Львові і прошу зв’язуватись з Олею-Leila аби їх собі відібрати.:girl_wink:
     
  4. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А я ось нарешті добралась до рецептів з конкурсу, стигне в мене рулет Мучачі. Ух.. аж не можу дочекатись поки буде можна попробувати.
    А взагалі, я така свинка, що за конкурсом спостерігала, спостерігала, а голосовування пропустила.:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Гарбузята - підтверджую - СМАКОТА!
    на черзі мармелад від Іриски.
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    :girl_crazy: Мармелад підтверджую смакота! На черзі гарбузята :girl_curtsey:
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    такс, наварила.
    маю питання.
    1. в мене не такий прозорий як на фото. можливо я дала забагато гарбуза?
    2. написано в переписі - мяколть апельсина +1/3 гарбуза.. я певно не так зрозуміла, але дала мякоть покраяну на шматочки і гарбуз теж на шматочки покраяний, але з баняка де він прокипів з соком.тобто він так і кипів 1 годину.. шматочки троха розварилися але не кінця. я мала цю 1/3 збленедерувати також?

    п.с. мармелад смачний. але ті шматочки мені зайві.
     
  8. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    на рахунок прозорості - не відповім, не знаю чому:girl_nea: Вам потрібно було витягнути 1/3 провареного 15 хв гарбуза в соці апельсина, туди додати м"якоть апельсина та решту соку і всі інгридієнти)))) варити годину це все і в кінці додати решту 2/3 гарбуза зблендерованого, той що варився в соці 15 хв:girl_cool: сподіваюсь,що доступно пояснила
    п.с.: мене якраз пруть ті шматочки))))
     
  9. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    а я в неділю якраз пекла експрес пиріжки і варила гарбузят подвійну порцію)))) мммммнямочка, подруги після весілля приходили і теж були у захваті))))
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    дякую! отже я зробила все правильно! але не майбутнє, не буду давати шматочків.

    запах бомба! на весь будинок певно було чути.
     
  11. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    ура!!!!!:girl_crazy: я отримала свої подарунки)))) дуже дякую Марусі за чудовий конкурс, тішусь як мала дитина!!! :girl_dance:
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    і я похвалюсь своїми свіжоотриманими призами від Марусі-мами та Дани за гарбузовий та трускавковий конкурси :yahoo:
    [​IMG][​IMG]


    мацаю я то все і ніяк натішитись не можу - Щиро дякую вам, спонсори! :give_rose:

    Вже намітила кілька переписів з призової книги для негайного втілення :girl_curtsey:
    Вже точно знаю що саме першим робитиму у силіконових формах :girl_curtsey:
    Файнючі лопатки з підставочкою та стильний таймер зайняли своє почесне місце і я впевнена, що будуть у активному вжитку! :girl_in_love:
     
  13. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    І я:) Дякую:girl_in_love:
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Знову приготувала "рулет-переможець" Гарбузова ніжність :girl_flirt:. Який він смачний! Гарбузята Дани готую майже щотижня. На вихідні пекла Марусі мами Гарбузову бабку. Дуже добрий конкурс був, стільки рецептів увійшло в меню!
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Приготувала гарбузово-горіховий десерт від Галичанки. Ммммммммммммм яка то смакота.!!! Іринко дякую за рецепт:girl_curtsey:
    На черзі Гарбузята:girl_dance:
     
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А я хочу Пупсику подякувати за руцепт запіканки,ми її вже тижнів три готуємо через день,то перша страва з гарбуза,крім каші,котру з задоволенням їсть моя Софія. Навіть мій чоловік,котрий овочевих запіканок не визнає,ця йому смакує. Так шо дякую вам велике,дуже смачно і просто,і корисно!)))
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Дівчата, ви де? Мені там самотньо в конкурсній темі... :cry:
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я ще продукти не купила :girl_cray:
     
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я щось напевно пропустила)) А конкурс вже розпочався?))
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Так! Уже й призи додані в перший допис!
    Я надіслала ПП адміністратору, аби розіслати оголошення про конкурс, але він зайнятий зараз, напевно.