(Не)потрібні девайси?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем phobika, 4 Грудень 2017.

  1. phobika

    phobika Well-Known Member

    Зараз є купа дрібних, і не дуже, девайсів, які можуть здивувати своїм функціоналом.
    Часто бачу якісь такі штуки в інтернеті і роздумую чи є з них користь, коли можуть стати у пригоді.
    Пропоную в цій темі обговорювати такі "приблуди", ділитись досвідом, задавати питання.

    От мені цікаво чи хтось користувався лампою-підсвіткою для книжки? Чи зручно?
    led-lamp-for-book-red.jpg
    Відколи дитина появилась, не читаємо в ліжку перед сном паперові книжки, а дуже хочеться. Варто таке купувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене книжка з підсвіткою, правда, але якби не вона, то я би, певно, читала в рази менше, бо основний час читання - це вночі в кімнаті, де спить дитина. І взагалі прикольно, коли малий просинається часом і я переб"ю сон, то можно не лежати з витріщеними очима, а почитати. Ще й швидше заснеш. Не знаю, як з ліхтариком, бо там певно є свою ньюанси використання, але книжку свою за таку функцію обожнюю. Ше прикольно ввечері в маршуртці, чи в поїзді коли їдеш читати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Маю схожу, то використовую як підсвітку для електронної книги і як підсвітку для вишивки. Ще й в побуті іноді використовую, якщо десь в темряві потрібно підсвітити чи, приміром, витягнути скалку. Загалом річ корисна, не жалію, що купила, але повноцінного освітлення не замінить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мені дуууууууже класна та лампа. Купила на пробу саму просту, щоб зрозуміти, що воно таке - користуюся досі. Зручно. Головне вчасно змінювати батерейки, бо світло стає тускле
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Бачила в Ашані схожий кухонний девайс - відділювач жовтка від білка. Люблю всяку таку дрібноту для кухні - незвичайне і для підвищення комфорту.

    maxresdefault.jpg
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Sunichka я мала . Чесно мені не пішов) віддала дітям в пісочницю .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Sunichka маю два. Він відділяє жовток від білка :girl_curtsey: Цілком можна обійтись без нього. Мої девайси йшли в наборах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Маю таке в наборі з теркою. Коли розділяю яйце, то все про нього забуваю. Але функцію свою виконує в принципі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Як вам такий девайс? Моя перша реакція - та ну, якась фігня. Але потім подумала, що мабуть виправдана шткука для помешкань з великими панорамними вікнами.
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. Isokrat

    Isokrat New Member

    Капець.. скільки дурниць є... я собі взяла таку штуку якою капусту різати.. по типу чистки для овочів.. нею можна моркву почистити.. і порізати на корейську.. так чуть з хати не вигнали шо на дурню гроші трачу