"Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь)

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Листопад 2013.

  1. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Хто розбирається в складах зубних паст - чи той наш еколюкс справді дійсно такий безпечний яким себе позиціонує? І з якого віку його можна використовувати для дітей, бо я щось не знайшла?
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Skin Deep® Cosmetics Database | EWG - отут можна складники перевірити.

    спитаюся щось дурне, можна?))
    чи існує якийсь натуральний засіб (типу лаків для нігтів), яким можна укріпити нігті. коротше, хочу манікюр, але не хочу туди ніяку хімку пхати.
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    я нещодавно вичитила, щоб волосся не випадало,після миття тре в шкіру втирати звичайну сіль, до такого легкого стану печіння. А потім просто змити. Вирішила спробувати. поки з випадінням як було так і лишилось. Може мало часу ще пройшло. Але от помітила, що волосся довший час не жирніє. Раніше голову щодня мила, зараз можу мити через кожних 2 дні.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Almariel лимон, розрізаєте навпіл і встромляєте пальці нігтями. Соляні ванни.
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2016 ---
    @Holly ти втираєш сіль і змиваєш?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Holly

    Holly Moderator

    так)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ще до Рониного списку - хна. Але вона дасть колір оранжевий.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    @Almariel, я вживаю масло какао. Втираю в нігті і кутикули, результат дуже подобається, плюс аромат неймовірний, таке враження, що шоколадом мазюкаюсь. Масло какао також добре для сухої шкіри - я його на руки/ноги теж застосовую.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    дякую всім за відповіді.
    інтуїтивно я вже олії різні втирала. але чогось захотілось манікюру власне кольорового якогось (мг, перший раз в житті).
    чи будь-який лак/укріплювач - то однозначно зло?
     
  9. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Бачила на амазоні натуральний лак. Навіть думала купити. Зараз пошукаю, якщо знайду, то сюди запощу :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    [​IMG][​IMG]
    Ось такі знайшла.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я теж бачила по крамницях типу натуральні лаки. але як показує досвід, навіть якщо щочь продається в біо-крамниці, то не факт, що воно не шкідливе.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Ось тут стаття про лаки Best Non-Toxic Nail Polish Options | Wellness Mama
    Ну і блог Wellness Mama дуже раджу


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дівчата, а як ті еколюксівські дезодоранти?Файні, можна брати?Чи може щось інше порадите?
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То мабуть особисто пробувати треба. У всіх різна інтенсивність потовиділень. Мені особисто не підходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Olha Kukharuk

    Olha Kukharuk New Member

    Еколюксівські дезодоранти підійдуть тим, кому кристал підходить, та сама основа. Мені його вистачає на 2-3 год.,не більше, на жаль.
     
  16. maavka

    maavka Well-Known Member

    А мені ті дезодоранти еколюкс та на кристалі підходять, на день вистачають. Задоволена ними. І на пляж можна брати якщо щось, бо ненатуральні не можна брати
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мені дуже сподобався. Ніякого неприємного запаху протягом дня. А від потовиділення натуральний засіб не врятує, бо це природній процес, так тіло себе охолоджує. Якщо піт не буде виділятися з підпахв, він потече по спині тоді.
    Може я помиляюся, виправте знаючі.
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. avokado

    avokado Well-Known Member

    Я користуюсь в якості антиперспіранту вже майже рік звичайною содою дуже-дуже дрібною. Через хворобу щитовидки я дуже пітнію, сода добре абсорбує запах, його до кінця дня геть немає, проте саме потовиділення є, це дійсно природній процес, від нього нікуди не дінешся.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Таки треба особисто. Мені підходять дуже, а от чоловікові моєму не конче.
    Я би казала спробувати. Коліжанка моя всю свою родину присадила на Еколюксівські антиперспіранти :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    А як саме нею користуватися?