Найулюбленіша річ у гардеробі..

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Kasia, 5 Вересень 2009.

  1. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Мої улюблені мешти. Взуваю по "великих святах", бо вже відвикла ходити на підборах
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Sirunka

    Sirunka New Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    А я люблю свої простенькі чорні ботфорди, нажаль показати фото не маю можливості.
     
  3. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    з найулюбленіших і найважливіших моїх аксесуарів- це завжди мої окуляри!
    [​IMG]
    ось такі от окуляри зеленого кольору!
    незамінна річ, це лосіни Tezenis, які купила на початку зими, і з того часу просто їх не знімаю!
    [​IMG]
    і ще мокасини, які я просто обожнюю загалом, вже другий рік мені служать такі от срібні Ralph Lauren.
    [​IMG]
     
  4. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    У мене їх декілька з різних сезонів :girl_crazy:
    Дуже люблю влітку платтячка і сарафани:
    [​IMG]



    Дуже люблю речі такого бірюзово-зеленого кольору. На фото мої улюблені штани Vero Moda і сумка H&M:


    Улюблене рожеве Зарівське пальтішко:
    [​IMG]

    І улюблена сорочечка і класична спідничка з атласним бантиком - все пошите мамуською :girl_in_love:

    Вибачайте, що так багато фото :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Найулюбленіша річ у гардеробі..

    Хороша темка!
    Поділюся і я своїм сокровенним ))))
    З улюблених речей це також джинси, але взагалі образ в мене починає створюється під час вибору білизни... (в мене її тьма тьмуща :girl_blush2:) якого стилю/кольору білизну виберу, такий одяг і одягаю, а завершення образу це аксесуари :girl_tender: без них взагалі себе не тямлю :girl_tender:. Білизну описувати і виставляти фото не буду, а от свою улюблену на даний момент брошечку виставлю.... з її появою якось мені весняний настрій навіявся.... Тому зараз її одягаю до всього- всього.... на светрики, блузочки, жакетики, сукні... Можу сказати точно, що вона зараз для мене "найулюбленіша річ в гардеробі":
    [​IMG]
    Ще в мене зараз улюблена сумка є... з квітковим прінтом купила її за якісь смішні гроші в "Accessorize", але вона мені так вдало вписалась в теперішній гардероб. Також ношу її не міняючи ))))
    [​IMG][​IMG]