Нагрубання молочних залоз. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем irina, 15 Січень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    на щастя антибіотики не настільки впливають на дитину, як на маму. тому якщо мама врегулювала свій стелець то дитині все добре. бактерії це ліки а ГВ має в рази кращі бактерії. це просто так всі привикли бактеріями наліво і направо розкидуватися. Яка саме область-містечко може там є консультанти? якщо немає то молочні ріки пропонують таку консультацію http://breastfeeding.org.ua/home.ht...lazhivanie-grudnogo-vskarmlivanija/index.html
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Дякую, м. Дубно, Рівненська обл
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Dobbi це ви на малечі пишете? Якщо будете молоковідсмоктувачем сціджувати, то молоко ще більше буде прибувати, максимально часто прикладайте дитину , хоч по трошки ж буде смоктати, змінюйте позиціі, пританцьовуйте, придумуйте варіанти, бо почнете давати сціджене молоко, ще якщо з пляшечки, то потім вже не прикладете.
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Раджу


    Там ще багато інших цікавих записів
     
  6. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Якби в моєму місті був консультант з гв, то не шкода ніяких грошей. Маю проблему і стараюсь вирішити її виходячи з наявних можливостей, тому попрошу не робити передчасних і невірних висновків.
     
  7. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Обійшлись без відсмоктувача, тяжко-важко, але трохи смокче, одна грудь вже м'якша) надіюсь апетит з'явиться найближчим часом, бо дитя реально мало їсть ну і боляче(
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Перечитала тему, то мені допомогло замість зціджування давати молочку витікати. Тобто, коли годуєте з однієї груді, іншу повністю відкриваєте, підставляєте щось (в мене спершу була пеленка, потім тримала кружку, тепер маю молокозбірник) паралельно грудь трохи масажуючи-погладжуючи. Інакше до наступного годування з іншої циці я просто з розуму сходила...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Практично не маю можливості прикладати дитину до грудей. Молоко прибуло тільки як другий день. Зціджую кожні три години, і вночі також .
    Це важко, груди болять, чую затвердіння, розмасажовую постійно. Боюся ускладнень далі, коли розціджу так, що молока піде значно більше.
    Що мені робити краще - підціджувати частіше і поменше?
    Можна запропонувати старшому малому (2,5 р.), але він вже давно відлучений. Не знаю, чи зуміє. Я нормальна?
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Маю гульку на лівій груді з зовнішньої сторони, якщо прощупувати, дуже виражено відчувається. Молоко прибуло вчора, вночі сьогодні відразу багато стало. Малий смокче, але, коли їсть одну грудь з іншої тече.
    Що з гулькою робити? Розмасовувати її чи всю грудь? Стараюсь малого годувати з неї, але інша теж потребує спорожнення, молока багато.
    Надіюсь, в ту тему потрапила.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    перед годуванням можна зробити легенький масаж на всю грудь - такі погладжування від основи до соска, погладжування по спіралі, легесенька вібрація пальцями, а як приклали - то масуйте суто гульку, ну і між годуваннями її можна розмасовувати, можна взяти олію, щоб не травмувати грудь. Не знаю, чи вдасться вам прикласти дитину в такій позиції, щоб підборіддя вказувало на цю гульку, але можна спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1