Нагрубання молочних залоз. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем irina, 15 Січень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Потребую допомоги. Різка і повна відмова від ГВ в звязку з перенесеною операцією дитини на зуби. Як мені дати лад з грудьми? Груди нагрубають і болять. підціжувати не дуже вжається, в мікроскопічних дозах. Може щось прикладати?

    ---------- Додано в 05:36 ---------- Попередній допис був написаний в 05:14 ----------

    Дівчата-консультанти, знайшла таке, наскільки ця інформація достовірна?
     
  2. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    В принципі можна, хоча ці поради більше для тих, хто завершує ГВ з якихось причин, тому що підціджування, шавлія трохи призупинять виробітку молока, але навіть якщо ви плануєете і далі годувати, то потім малюк собі знов насмокче, він вже дорослий і к-сть молока для нього вже не настільки принципово важливе, як просто прикладання заради спілкування и психо-емоційного звязку, тому робіть все, щоб не мати проблем з грудьми, душ допомагає тим, що легше зцідити вам молоко, бо він діє розслабляєче на маму, відповідно оксітоцин краще виробляється, і молоко легше витікає.
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    намагаюсь розцідити, навіть в душі то проблематично...
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Нагрубання молочних залоз. Що робити?

    Додалась у нас ще одна проблема,. Ареоли поробилися тверді і горбисті, дитина мучиться, не може нормально взяти груди. Вчора в вечері взагалі катастрофа була. Пробую сцідити трошки молока- не виходить, бо ше й тріщини на сосках, біль нестерпна. Методи описані в посиланні мало дієві, бо знову ж таки, думаю через біль сосків не виконую то все правильно, не можу та добре натиснути і дотримати.
    Що я ще можу зробити?
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Нагрубання молочних залоз. Що робити?

    а пробували під теплим душем сцідитись? перед тим ще можна теплого пиття випити, мені так нормально сціджувалось
     
  6. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Нагрубання молочних залоз. Що робити?

    В цьому дописі дуже багато розповідається пр теніку пом"якшення ареоли
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Нагрубання молочних залоз. Що робити?

    Я то все перечитала, але щось не надто допомагало.
    правда праву грудь малий вже бере легше, але я над неї напевно і більше працювала, бо там тріщинки майже погоїлися, а от з лівою все ще дуже проблематино. Думаю, поки грудь не перестане боліти мало що можна буде змінити.
     
  8. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Нагрубання молочних залоз. Що робити?

    а тріщинки як лікуєте? теплий душ не вивільнив молоко?

    ще отут таке колись mamaNata писала
     
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Нам 2 дні. Дуже набрали груди, таке враження, що я ті "пучки" з молочком можу детально порахувати. Зі слів оточуючих, це поки перехідне молоко, яке біди не наробить. Зціджувати трохи-трохи після годування і все. Болить дико, неможливо не те що доторкнутись, дихати боляче... Що робити? Допоможіть...
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2015
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене те саме було, коли перше молоко прибуло, до ранку перейде
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    дитину на груди і хай якнайдовше смокче. кажуть в душі під теплою водою масажувати і трохи сціджувати, але особисто я того зробити не могла, груди були дико чутливі, тому мені лиш дитина трохи полегшувала
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    НЕ зціджувати. Цим тільки спричините ще більше прибуття молока (попит формує пропозицію)
    Я би таки радила теплий душ. Просто омивати водою, не зціджувати, не масажувати. Під дією теплої води протоки розширяться і молоко трохи саме вийде. Одразу після тої процедури я давала груди дитині - і їй легше тягнути, і мені вже не так боляче. Так по-трохи й внормувалося. Успіху вам!
    І вітаю з народженням дитинки! ))
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    І я так робила ,направляла легку теплу струю води з душу, і ставало набагато легше ,коли нахилялася, то молоко просто капало безперестанку. Полегшення приходить одразу, але після душу одразу прикладала малу.
     
  14. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Дитинці 4 дні, приклали до грудей відразі після кр, ніяких сумішей і дурачків не давали, перший день активно смоктав груди, на другий почало прибувати молоко, груди набухли, не міг взяти, раз трішки підцідили і догодували молоком з ложки. На третій день дитина категорично не брала груди, нервувалась,плакала, знову підцідили і дали з ложки. Тепер є молоко, набряки сосків і трердющі груди, ореоли не може захопити, кричить,плаче і навіть не пробує смоктати.
    Набряки знімаю охолодженим листям капусти, легенько розмасажовую груди, пропоную купу разів, кричить дуже,нервується, десь за дві години вдається прикласти, їсть тільки одну грудь за раз і спить, а сонний не бере взагалі.
    Виходить, що їсть максиму 6 разів на добу з дикими криками і нервами, молоко в одній груді лишається, груди тверді, болять, мене знобить. Прикладаю правильно, соски були нормальні,витягнуті,зараз набрякші як і ореоли, дитина просто відмовляється їх смоктати,навіть не пробує, випльовує і кричить.
    Чим я можу допомогти дитині і собі в даній ситуації?
     
  15. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Смягчение Давлением
    http://breastfeeding.narod.ru/rps.html
    дуже часто мами пишуть, що добре дитина прикладається, а насправді ні, тому вартує ще раз передивитися вам, чи когось попросіть бо коли дитина така малесенька не так добре це видно, і можливо вам потрібно поміняти позицію при годуванні, наприклад позиція самоприкладання, або як в шезлонгу чи розслаблене годування ще називають
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Dobbi звяжіться з якимсь консультантом з ГВ, тут ж є номери телефонів. Хай приіде, подивиться на прикладання.
     
  17. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    цей метод пробувала, поки не допомогло,малюк ніяк не хоче брати сосок. Консультанта обов"язково викличу, але як буду у Львові, бо народжувала в іншій області,місто маленьке, тутешні акушери і лікарі кажуть що прикладається добре а набряки "колись пройдуть"(
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А може вуздечка коротка таке провокувати? Може варто перевірити? Я в тому не тямлю, але щось таке читала
     
  19. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    В меншого була коротка вуздечка,але то йому не помiшало набрати 2 кг. за перший мiсяць;) - правда, я все ж таки потiм ii пiдрiзала,бо теж маю коротку вуздечку( годувалась в тi "советськi часи" до 2 рокiв:)) i то трохи менi заваджаэ,не хотiла щоб малий комплексував колись.Але то тiльки мiй випадок.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ще так собі подумалось, @Dobbi , у вас було кесареве, може в дитини животик болить. Ви ж приймаєте певно антибіотики, то впливає дуже на ШКТ дитини, яке ітак формується. Ви бактеріі не даєте дитинці? В нас просто як були газики сильні, то власне мала брала цицю і випльовувала, плакала
     
    • Інформативно Інформативно x 1