На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

     
  2. kolybeljka

    kolybeljka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Pobigaychyk, перечитайте тему,є багато корисних посилань, оприділіться у якому напрямку поїдете і виберіть торговий центр,випишіть адреси магазинів. Кожен їде за чимось конкретним тому відповідь на питання що купувати у Польщі а що ні ніхто не дасть. Якщо самі не знаєте за чим їдете то просто прокатайте візу, погуляйте а на місці зорієнтуєтесь.
     
  3. lacrimaV

    lacrimaV New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

     
  4. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Здається тут

    ---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ----------

    З того, що я прочитала всеодно доведеться стояти в черзі, просто саме вас швидше перевірять, бо вся інформація вже введена. Але зробивши покупки, вам буде потрібно доступ до інтернету, щоб ввести всі дані з декларацій. Реально не бачу великої користі з того, не думаю, що люди будуть користуватись цією онлайн послугою.
     
  5. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчата, підкажіть, в неділю в Перемишлі кантори закриті, так? Я завжди була по буднях, то проблем з обміном не було. Тепер коліжанка кличе їхати в неділю, то я собі подумала, що певно кантори закриті... ?
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    У Перемишлі ніби закриті, але в Медиці мають бути відкриті. А хіба не краще тут на місці купити злоті? А найоптимальніше - розраховуватися карткою.
     
  7. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Маю 2 питання))
    1. Дівчата може хто бачив, де в Перемишлі продаються такі кранчі. Страшенно їх люблю, а в нас за них ціну певно ломлять як за м"ясо.К упували іншого виду і фірми, то в нас вони по 14.50 а в Перемишлі по 9грн.

    2. Порадьте якийсь готель в Жешуві, десь ближче до центру чи вокзалу і не дуже дорого. Бо будемо їхати з дітьом.
     
  8. GaykaDesign

    GaykaDesign New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Берите меня с собой :)))
    Девушки,надо прокатать визу до 15го февраля. Возьмите меня с собой,кто собирается ехать !!!
     
  9. yanya

    yanya Active Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    дівчата якщо їхати машиною на закупи продуктів по польщі то які норми на людину існують по вазі, асортименту, наскільки ретельно перевіряють? бо читаю в неті різні думки, хто каже 50кг на людину а хто каже 1 упаковка 1 товару на 1 людину.
     
  10. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    оце правда. питали в митників.
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    А по грошам є обмеження?
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    згідно нового митного кодексу
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    - можливо, моє питання здасться очевидним, але я ще такої практики не мала, тому все ж запитаю: як підтвердити вартість товару, що ввозиться? Потрібно зберігати усі чеки? А якщо купив щось в такому магазині, де не видають чеків?
     
  14. yanya

    yanya Active Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    а мене ось це бентежить

    N 434 від 21.05.2012 р. – встановлюються обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України харчових продуктів для власного споживання. Нагадаємо, що відповідно до пункту 3 частини 2 статті 378 нового МКУ, громадяни можуть ввозити такі продукти на суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро (раніше 50 євро) на одну особу, а Кабмін конкретизував наступні обсяги ввезення таких продуктів:

    1) в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, - у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кг, кожного найменування на одну особу;

    2) без упаковки - у кількості, що не перевищує 2 кг кожного найменування на одну особу;

    3) без упаковки - неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше ніж по одному найменуванню на одну особу.


    бо тиждень назад була на Ягодині, то митник ДУЖЕ довго всі сумки із продуктами оглядав і все мені цей закон зачитував, а ось кілька разів була на Медиці то там ноу проблем із продуктами.
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    не зовсім. були в цю неділю, в Теско працює - з 9 години, в Галерея Саньова теж є - напевно з 10 як і всі інші магазини.

    оце точно.
     
  16. kolybeljka

    kolybeljka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    В галереї Санова кантора НЕМАЄ!!! самі були в шоці що такий магазин і без кантора.
     
  17. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    В галереї Санова кантор є. Ну принаймі 2 тижні тому був. Там де кафешки і дитячі майданчики
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    В галереях мусять бути кантори, не вірю, що нема. Просто вони бувають у поворотах маленьких і їх не дуже видно.
     
  19. DIUJMYK

    DIUJMYK Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Кантор відкрили в галереї в грудні, до того часу його там не було
     
  20. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    От і я так думала постійно, але якщо справді

    то все люкс. Правда, я була 13 грудня, то ще не бачила. А може просто не зауважила.
    Дякую за підказку - планую бути там в неділю - пересвідчусь.