На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    ага, тут такі газетки проходять щотижня... От раз з Теско прийшло, що дешеві овочі-картопля, морква і таке різне. Ми з чоловіком пішли з рюкзаками, аби троха скупитися. Але в Теско з того всього вищеперечисленого не було НІЦ..... І то вже не перший раз і не тільки в Теско. Чоловік в Реалі теж таке спостерігав. І от не знаю, чи то поляки так все гребуть, чи то самі магазини не спішать то викладати, а просто заманюють людей...
     
  2. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Я теж з цим стикалася особливо щодо супермаркерів близько розташованих до кордону - Перемишль, Жешув... А минулого тижня була в Кракові і скористала.. Останнім часом багацько українців приїжджає на закупи ось і вигрібають..:sad: Тепер як вертались хотіла купити м"яса та форелі, але в Жешові не брали, боялись не довеземо , зато в Перемишлі я просто обомліла - пусті прилавки, найдешевше масл - немає, м"яса теж... просто ніц... Тому на вул.Львівській Теско для мене не актуальний.
     
  3. Delikatna frukta

    Delikatna frukta New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Може хтось знає, де у Перемишлі магазин з дитячими польськими колготками і, взагалі, з дитячим одягом? Може десь за межами тих торгових центрів. Або у Ярославі?
     
  4. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    А хтось може купує в Польщі підгузники? Здайте точки:girl_wink:
     
  5. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, як з цінами на товари польського виробника,чи відчутна різниця? Цікавлять саме дитячі речі- конверти, стільці для годування,візки...
    Може місця якісь знаєте?
     
  6. Delikatna frukta

    Delikatna frukta New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    О, ще згадала, хочу знати, де у Польщі (Перемишль-Ряшів) можна знайти магазин на зразок нашого Деко. Дуже цікавить гарний посуд. Якщо хтось знає - підкажіть, просю.
     
  7. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Приїхали ми сьогодні вночі з Перемишлю. Їздили на 1 день (перша шоппінг віза), тому далеко не хотіли. Думали про Жешов, але вирішили, що то залежатиме від швидкості перетину кордону.
    Отже, по-порядку.
    Кордон - найгірше зі всього. Оскільки це субота, та ще й була 7 ранку, коли ми стали в чергу в Шегині, черга розтягнулась на 4 години ((
    О 12 ми в*їхали у Перемишль. Були і в Галереї Сановій, і в Теско і в славнозвісній Бєдронці. Мали з собою 800 злотих (2000 гн.) - стратили все. Якби ми закупились так в Ашані/Сільпо/Арсені - вийшло б певно вдвічі дорожче. Купували трохи продуктів, косметику (гелі/шампуні/зуб.пасти), я собі купила брюки (фірми Рилко) на роботу за 80 зл... В магазині Гатта накупила колготок (40 ден, 10.3 зл. В нас такі ж напередодні за - 44 грн.). Там ще й акція була - при покупці 2-х, на 3-і - 40% знижка.
    Шоппінг там прикольний, але знижок наразі немає.
    Назад на кордон ми приїхали о 19. Черга була - капець.. Ми додому приїхали о 3 ночі.
    Зате в протилежну сторону (Львів-Польща) вже з 22-23 год. не було жодної машини в черзі.
    В середу йдемо подавати документи на 2 візу. Тому висновки, які зробила для себе:
    В Польще поїдемо обов*язково. Але не в суботу. Якщо в суботу - тільки через піший перехід - там було швидко.
    В такій черзі вистояти, щоб приїхати просто на шопінг на 1 день - не варто - дуже важко. Краще їхати в будні і на кілька днів, тоді кордон не такий страшний..
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    та то якповезе, не зпрогнозуєш наперед коли і де будуть черги. Ми минулої суботи перетнули кордон за 30 хв( краківець) ,назад в неділю вночі звернули не на ту дорогу( туман тоді страшний був) і поїхали на медику, черга капець була, дмуали постоїмо півгодинки,якщо не зрушимось ,розвернемось на краківець, але на щастя черга швидко рухалась і троха більше ніж за годину переїхали кордони
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Таня, то дійсно як повезе.. Моя мама літом в будній день їхала, то були черги завал, ми як сюди їхали, то власне була субота, на нашому кордоні була взагалі пустота(то була 9 ранку), на польському було кілька машин, але ми зробили помилку, бо не в ту чергу встали, треба було в зелений коридор, там взагалі не було машин, а ми чогось встали в червоний-для тих , хто везе товар якийсь. Всі кордони зайняли 2 години і то кордон, який я не люблю-Рава Руська... Тому не вгадаєш, на жаль..
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Нарешті руки дійшли написати - були на вихідні у Жешуві, туди стояли лише 1,5 години і то в нейтральні зоні, назад 4 години загалом.
    Магазину Войцека так і незнайшла, були в галереї Graffica з дитячих магазинчиків там є H&M але дитячий відділ якийсь маленький і асортимент не дуже, REPORTER YOUNG для більших діток, SMYK. В маркетах були в Теско і бедронці, яка мене здивувала тим,що в Перемишлі в великому маркеті на надцять кас небуло терміналу...
     
  11. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ми повертались в неділю з Кракова, то зауважили, що 10 листопада в Жешуві має відкритись Галерея Жешув.
    Я теж там нарешті побувала, бо мій муж, коли я поривалась, завжди казав, що там не має що робити, таки дійсно переконалась в цьому.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    в бедронці неможливо карткою розрахуватися, то всюди так.

    ---------- Додано в 16:04 ---------- Попередній допис був написаний в 16:02 ----------

    вибір там слабенький, але наприклад овочі дешевші, ніж і інших подібних магазинах. Але то якщо у місті, ясно, що в Реалі-Теско і таких інших може бути така ж ціна. А от в місті Бедронка тим виручає і видно, що поляки люблять той магазин, народу там завжди купа.
     
  13. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ми коли були останній раз в ТЕСКО в Перемишлі, то дуже мені сподобалось, що не було ні черг, ні касирів, а сам підходиш до автомата і пробиваєш всі покупки, а в кінці на екрані тобі показує сумму, яку ти маєш сплатити і опцію вибору сплати карточкою або готівкою. Все просто і швидко:girl_smile:
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    О і я бачила таке, але туди була більша черга, а я так розраховувалась сама в Ікеї в Кракові, прикольно, сам собі пробиваєш товар і сам сплачуєш карткою, але в Ікеї біля тих кас є оператор, який якщо щось допоможе, а в Теско не було. А мені в Теско сподобалась що на декілька кас одна спільна черга, і де каса звільняється, туди тебе і запрошують, а то деколи станеш на касу, сусідні вже давно пройшли а ти далі стоїш
     
  15. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    В ТЕСКО теж є :girl_yes2:
    Дівчата, нагадайте прошу коли в них починаються розпродажі? В грудні, чи вже після НР?
     
  16. ksanchuk

    ksanchuk New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Чи будуть знижки перед Миколаєм? Варто їхати? Може хтось буде їхати десь-14-15 грудня і шукає компанію? Ми з чоловіком би поїхали або до Перемишля або Жешува, хоча я би краще хотіла в Люблін...
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    знижки вже багато де є, тут Миколая 6ого грудня.
     
  18. kolybeljka

    kolybeljka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчатка,хто знає де в Перемишлі або Жешуві можна купити дитячі чобітки Демари, можливо є в інших містах поближче до кордону?
    Літом повертались з Кракова з дитиною (9міс)- черга на Краківці(не пам'ятаю як називається польська сторона) була просто шалена, сказали митнику що з дитиною і нас пропустили до в'їзду, сказав що з дітьми до двох років без черги, от і хочемо поєднати проїзд без черги (візьмемо дитину) і отоваритись.
    Допоможіть знайти магазин з Демарами.
     
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Чесно, а я шось не вкурила тих закупів в Польщі :sad:
    Були ми в Жешуві- обходили купу магазинів інічого не сподобалося. Єдине, що меблі можна там купити набагато дешевше ніж у Львові і вибір хороший.
    Теско- хороший супермаркет, але овочі і фрукти я б там точно не купувала. Єдине, що вартувало уваги це сири , йогурти і мясне. Усе інше за ті самі гроші,що і у нас.
    Що мене здивувало, що магазини не пропонують екотоварів:sad: того самого фроша чи содасана я не бачила.
    Кордон і черги там, і те як їздять наші крутелики поза чергою- то взагалі окрема тема :sad:
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    і я, але допускаю що просто не те купували і не там
    чоловіка співробітники поїхали закуповуватись, нам так розчесали, що там і мьясне добре і масло, і творожки/сирки/сири...
    з того всього що широко рекламували ми собі взяли масло ( одне теско а друге масло оселкове, воно і у Львові продається на базарах) не скажу що маргарин ну але щесь скорше спред а не масло ..
    Сирки, типу як начинка до налисників і т.д. - то ідентично до десертів президент
    Сосиски, ну кращє б вони їх не брали, бо ті курячі це є а-ля родинна ковбаска.
    Кетчуп чогось нам взяли - варення з аличі, підфарбоване і підкислене...
    Сири смачні, але сир королівський фактично вийшов ну чуть дешевше ніж в ашані. Смачний сир Бабуні - великі дирки, непоганий на смак, і ще якійсь сир морскій - на піццу - саме воно... В общєм забили холодильник сирами, і тішусь що лише ними, бобльше не знаю що би там вартувало брати.
    Салямі і ветчину в банках ще не пробували але підозрюю що загалом не фонтан.
    Молоко там вдвічі дешевше за наше, ну але з сухого молока...
    Сподобались сокі морква+ ще кілька компонентів( персик яблуко, яблуко банан) в шкляних банках, будем купувати...

    Тепер питання, що там такого є дійсно смачного і дешевшого ніж у нас, щоб туда вартувало спеціально за цим їхати?