Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Незнайомка, 1 Жовтень 2008.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    подивіться у товаристві "Білий орел" - там 3 рівні вивчення. Вивчають по актуальних підручниках, заняття 3 рази в тиждень, час на вибір. готують до навчання в польщі та до здачі іспиту на карту поляка. Знаходяться на Крушельницької.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. divadivulya

    divadivulya Member

    Стосовно "Мовного експресу" не рекомендую, помітила також, що це не від УКУ - це приватна школа, яка винаймає по домовленості приміщення в Католицького університету! Рекомендую мовні школи International house і Language Step. В силу того, що house дорога то віддала перевагу мовній школі "Language Step" - вже третій семестр навчаюся і мені все підходить (є також і носії мови та різні факультативні заняття, яких нема в інших). Висновок: між першою і другою школою не бачу різниці в якості, а бачу велику різницю в ціні, тому міняти Language Step не збираюся!!!
     
  3. Suellen

    Suellen Active Member

    І я похвалю "Language Step". Ходила на німецьку(А2). Мій викладач - це людина, яка справді хоче навчити. Окрім граматики, ми багато розмовляли (акцент на розмовній мові таки є), переглядали різні відео, працювали з додатковими вправами. От з цією людиною мені справді хотілося працювати. У групі нас було 6. Часу вистачало для всіх. Був лише один недолік, який мене сильно нервував - підручники. Ну неможливо засвоїти матеріал по цьому убогому варіанті європейського підручника. Загалом мені сподобалось, тому рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Soniacjom

    Soniacjom New Member

    Вчила в "Language Step" польську мову, теж все підійшло, чому пішла до них, бо мій племінник вчився в них, потім поступав з їхнім сертифікатом у Краківську політехніку, молодці підготували. Єдине - що вчились по копіях, краще було б по книжках, але сказали шо книжки зараз дорогі, а їх треба декілька, тому по копіях (безкоштовних) краще буде. Дуже була здивована, що багато люду вчать польську, хто на роботу, хто на навчання, хто на "карту поляка", таке враження, що всі емігрують! Мені легше вчила для себе, бо часто їжджу на закупи, розумію все, а сказати "ні бельмеса" по польському! Скажу так, свою задачу навчити мови, вони виконали, а присіпатись можна завжди знайти до чого!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. pashentus

    pashentus New Member

    Порекомендуйте хорошого і відносно не дорогого native speakr,дякую)
     
  6. OnceInParis

    OnceInParis Member

    @tinkaKris можете поділитися контактами Eleks Language and Communication Centre, бо номер, який зазначений на сторінці у фейсбук, не відповідає. Сайт теж недоступний. Вони ще проводять взагалі навчання?
    Дівчата, порадьте курси з англійської (бажано Новий Львів, Франка).
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    ану розкажіть, хто відвідував мовні курси у центрі " You can", є питання....
     
  8. malicious

    malicious Member

    І мені будь ласка.
     
  9. Pandapups

    Pandapups New Member

    Хочу вивчати англійську з рівня elementary. Підкажіть,будь ласка, за курси Азбука світу. Хтось щось чув про них?
     
  10. basia

    basia Well-Known Member

    Відгукніться, чи хтось займався в " You can"?. Як враження ?
     
  11. sherry

    sherry Well-Known Member

    Для дитини 5,5р потрібно курси польської мови, що порадите?
     
  12. bembala

    bembala New Member

    Зараз в Центрі Польської Мови на вул. Банківській, 5 почали формування групи для дітей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. jMoondance

    jMoondance Member

    Порадьте будь ласка, хороші курси англійської на Сихові. Дякую))
     
  14. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    а які там приблизно ціни?
     
  15. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Може комусь пригодиться - мої пошуки за останні півроку))
    Рівень В1, після довгої перерви без розмовляння, але з проф.літ. на англійській. Ціль В2 до кінця року (думаю мала його після школи або майже мала)))
    Carpe diem - індивідуальні заняття - 150 грн год., згадала як говорити, але викладачка спілкувалась зі мною укр, пояснювала правила теж укр, граматику не виправляла, хоч точно знаю, що робила помилки.

    Green forest - капець повний, 18 чол у групі, спілкуэтесь між собою по 4 особи за столом, вас ніхто і не пробуэ послухати, ціль викладача - щоб молодь розважалась. З мене ніби ще порох не сиплеться, але моя ціль - не поржати 1,5 год.

    Мовний експрес - пройшла тест, ніхто навіть не відзвонив, коли подзвонила сама, сказали, що збирають групу, напевно і досі збирають... пройшло 6 міс.

    Іnternational house - рівень ділять на 4 підрівні, кожен вивчають 2 місяці, тобто від їх початкового В1 до повного В2 - 16 місяців навчання. Але викладачі сподобались - піду на літній інтенсив.

    Репетитор Мар'яна - best of the best:). 100 грн год, тільки англ, навіть якщо їй телефонуэш чи пишеш смс)). Заняття супер-інтенсивні, більше 1,5 год не витримала б, тільки розмова, але і по граматиці теж, письмо - словник і домашня робота.

    Але вона їде на стажування((

    Тому буду дуже вдячна за контакти хорошого репетитора.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Підписуюсь під кожним словом. Green Forest надто орієнтований на молодіжну аудиторію та заняття в ігровій формі. Пішла туди лише тому, що в них можна було займатись на рівні Upper Intermediate, адже високі рівні у Львові небагато хто пропонує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    @Marlada порадьте з свого досвіду хороші курси для дорослих pre intermediate. буду дуже вдячна.
     
  18. basia

    basia Well-Known Member

    аналогічно. І для чого рекламують себе, як учні не потрібні?
     
  19. Nataly Ammons

    Nataly Ammons New Member

    також дуже цікавить.
     
  20. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    А може хтось порадить мені курси англійської в районі Нового Львова або Чупринки? Не знаю, який в мене рівень, за кордоном порозумітися загалом можу, але з труднощами. І маю конкретний перекіс в сторону професійної англійської - доповідь усну зроблю, статтю прочитаю, публікацію напишу. А от словниковий запас на звичайні теми в мене бідний, на слух сприймаю тяжко, ну і мовний бар"єр, мда.
    І приєднаюсь до тих, хто хвалив курси польської в товаристві "Orzeł Biały". Колишній чоловік туди ходив, навчили добре (розмовна, письмо, читання). Зараз знає польську на моєму рівні, хоч мови йому даються дуже важко, а я ловлю "на льоту", польською володію майже вільно (говорю, читаю і пишу, навіть незнайомі слова на слух).