Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    А в мене навіть лежачи щось трохи є... Та й протягом дня дає про себе чути.. Певно, нове до старого додалося...


    ок :) краще вже заодно протягом лікування "зносити" те, що не шкода - буде нагода обновити гардеробчик ;)
     
  2. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Під час вагітності лікарка з ПБ порадила мені такий метод на молочницю який мені був дуже помічний - декілька лаврових листів залити водою, поварити 15-20 хв. Настояти ще десь з пів години. Додавати той розчин до сидячої "ванночки". То не є лікування, але на певний час дає полегшення від зуду і неприємних відчуттів повязаних з молочницею. З протигрибкових препаратів допомагають свічки ліварол, але я бачу що це в кожного індивідуально.
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Мені нині лікарка від молочниці призначила свічки "генопеварил",застосовувати при потребі протягом вагітності.Навіть не знаю чи варто... Ше б спробувала такі ванночки з лавровим листом але вперше про таке чую:confused:,хоча,думаю,не зашкодять.
     
  4. karamElia

    karamElia New Member

    Відповідь: Молочниця

    :girl_cray:
    Дівчата, мені 19 і ця зараза минулого тижня взялась нізвідки=(
    зараз сесія, на пари зранку треба ходити, аби до четверга до лікаря потрапила...
    скажіть як можна оцю муку вечорами приглушити?
    і, правда, це нічого страшного шо потянула тиждень і ще пару днів не лікуватиму, правда?:girl_cray:
     
  5. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Молочниця

    Я колись тут на форумі прочитала про Лактацид феміна гель,придбала,дуже задаволена результатом. Дуже дякую дівчатам за таку корисну пораду!!!
     
  6. karamElia

    karamElia New Member

    Відповідь: Молочниця

    ас кільки він коштує?
     
  7. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Підтверджую -хороша штука! Мені його лікар гінеколог порекомендувала! Сказала ніякого мила- тільки його) Задоволена!

    ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:32 ----------

    До 30грн. Точно продається в ДЦ
     
  8. kolibri

    kolibri Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    я користуюсь лактацидом вже більше року. пробувала його замінити на дитяче мило (щоб стільки часу підряд одним і тим же не користуватись), але знову повернулась до лактициду.Мло то вже трохи не то........
    karamElia молочниця не небезпечна хвороба тому нічого страшного якщо ви на кілька днів відкладете лікування. Головне пролікувати, щоб не заважало. Лікування індивідуальне в кожного, призначити його вам може тільки лікар. І якщо у вас є чоловік або постійний хлопець то йому теж слід пролікуватись.
    Лактацид не лікує молочницю!!!!!!!!!! Він швидше для профілактики
     
  9. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Молочниця

    Повністю згідна.

    Це небула відповідь на вашу проблему.Я написала,щоб подякувати дівчатам,за таку пораду для профілактики,а Вам однозначно потрібно до лікаря,щоб призначив лікування,яке для кожного індивідуальне
     
  10. karamElia

    karamElia New Member

    Відповідь: Молочниця

    і в лікаря вчора була... і лактацид сьогодні ще купила:girl_bye:
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    а ще б тему перечитали всю і ціни б вам не було :)
     
  12. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Молочниця

    Дівчатка)))) ДУЖЕ ДЯКУЮ ВАМ ЗА Лактацид феміна гель....
    Хто ще це не пробував або думає та він непоможе...чи тим хто ця молочниця вже надоїла -вже їдіть в ДЦ,аптеку і купляйте це!!!! Це дуже хороша штука!!!!про молочницю забудете!
     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Молочниця

    Що за агітація??? Лактацид -це засіб інтимної гігієни, а не панацея від молочниці. Ніхто крім лікаря, який візьме мазок, і призанчить відповідне лікування, не вилікує вам ту біду. Я так теж думала що мені поможе і те і се, але один похід до лікаря вирішив безліч проблем. Пішла б раніше-зберегла б здоров"я, гроші і нерви.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    на 100 відсотків згідна! Взагалі не розумію, чого так той Лактацид возвеличили? Я ним вже кілька років користуюся, але просто як засобом для інтимної гігієни.навіть ніколи не знала, що він може лікувати молочницю.Зрештою на пачці до нього такого й не пише.Просто хороший засіб.
     
  15. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Молочниця

    Я дуже швидко позбулася м. використовуючи .як засіб інт.гігієни звичайну ряженку або кефір(бажано дом.виробництва)-кілька разів на день помитися так,щоб трошки попало всередину.
     
  16. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Молочниця

    Грильяжка
    А причом тут агітація а? я написала свою думку ....нехочеш-некупляй-тут ж ніхто ніког оне заставляє...а кожен висловлює свою думку!!!!
    Довго мучилась з цією проблемою купила покористувалась і все пройшло!!! бо нічог онепомагало і написала людям яким це може помогти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Багато людей щось ходять до тих лікарів толку...тільки гроші викинуті на вітер! єрізні люди і різне лікування І ЦЕ ФОРУМ ДЛЯ ВИСЛОВЛЮВАННЯ ДУМКИ!! і я неодна кому цей засіб допоміг...форум прчитавши......
     
  17. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А я точно пам"ятаю, що там і прочитала про це.
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    так в тому то й діло, що воно не вилікує молочницю ніколи, а хтось прочитає ваш допис і подумає, що допоможе. Однозначно йти до лікаря, Лактацид це не лікарський засіб, це самий ЗВИЧАЙНИЙ засіб для інтимної гігієни,абсолютно не лікувальний!!

    ---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

    Де саме?? Так, захистити цей застіб може, для профілактики його використовувати необхідно, але не вилікувати...
    -це про гель
    а це про рідину-молочко
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2010
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Молочниця

    Для мене це звучить як пряма реклама...Не знаю можливо це тільки для мене.

    Ну, незнаю, іншій категорію лікарі допомогли вирішити безліч проблем і в тому числі зекономити гроші. Я не агітую, не рекламую і не пропагую. Молочниця буває різною, її лікування теж є різним, бо виникає вона від різних факторів...Як цю проблему долати вирішувати вам. Багато гінекологів взагалі проти Лактациду та інших прибамбасів, кажуть найкращий засіб гігєни прохолодна протічна вода.
     
  20. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Молочниця

    Хочу сказати що це діло кожної дівчини!!!Кожен вирішує своє...і ш окому потрібно!!!