Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Чим може бути небезпечна молочниця при вагітності? Попередній раз не знала що воно таке,а тепер турбує,не так щоб аж дуже сильно,більше переживаю і не знаю чи варто її зараз лікувати,чи ні. Дієта,содовий розчин,Лактацид не допомагають наразі...
     
  2. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Молочниця

    Молочниця може спричинити запальні процеси внутрішніх органів, в результаті яких можуть виникнути спайкові процеси, а спайки внутрішніх статевих органів жінки можуть стати причиною невиношування вагітності, передчасних пологів. Також дуже рідко молочниця може перейти на плід і уразити пуповину, шкіру, слизові, дихальні шляхи. Також молочницею можна заразити дитину вже безпосередньо при пологах.

    Деякі лікарі категорично радять лікувати молочницю медикаментозно системними чи місцевими препаратами, деякі радять пролікувати тільки в останньому триместрі безпосередньо перед пологами.

    в моєму випадку, донечка заразилася молочницею при пологах (слизова ротової порожнини), але вилікували ми це за першу добу.

    а якої дієти ви дотримувалися? реально відмовилися від всього солодкого, мучного, гострого?
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Так,відмовилася,на тиждень зовсім. Раніше цей метод помагав,тепер не дуже.Тепер просто обмежую такі продукти,наскільки можливо.

    То все я читала переважно на сайтах де якоюсь мірою рекламуються засоби проти молочниці. На інших йдеться про те шо небезпечною молочниця є лише під час пологів. Тому схиляюся до думки,шо лікувати варто вже ближче до пологів. Ше проконсультуюся з лікарями але так само цікавить думка форумлянок про молочницю під час вагітності,лікувати чи ні:no:
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    Думала, не буду писати, але не втрималася. Тиждень тому зробила аналізи, знайшли тоту молочницю, вчора закінчились КД, тепер лікую. П"ю ІТРАКОН, купила свічки ЛИВАРОЛ, на 13-й день треба прийняти ЗАЛАЇН, і чоловікові прописали крем залаїн і той же Ітракон. Дороге все як дідько :sad: загалом потратили близько 600 грн :sad:

    Ще й в аптеці мало не надурили: даю рецепт, прошу дати все, що там написано, вона мені тулить коробочку і просить за неї 280 грн... Я кажу - ви ж не те даєте... те, що треба, на І називається, а ви щось там на Т даєте (а догори ногами прочитати важко...), а вона мені: "То вам треба лікуватися чи будете мені нерви псути???" бізнес блін... я тоді стільки грошей з собою не мала, і так багато потратила, лишилось 200 грн, з тим пішла додому (по гроші). По дорозі зайшла в аптеку і купила той же Ітракон за 80 з чимось там...

    Дороге задоволення - молочниця... Добре хоч, що лікар добра знайома, поганого не порадить...
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Irynka, якщо не секрет хто таке лікування призначав?
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    Матушевська О.Є. з поліклініки на Симоненка, а що?
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    від Наталі Земної ліки-Для лікування молочниці є трава хвилійник. До нього можна додавати вероніку, розхідник, нагідки, деревій і ромашку. 2 ст. ложки на літру окропу. Настояти 30-40 хв та спринцюватись настоєм. 1-2 рази на день. За 2-3 тижні молочниця вилікується. Але потрібно стежити за тим, щоби знову вона не потрапила в організм
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    цікаво було. просто я б такого лікування не призначила. у вас все на стільки страшно? в чоловіка теж є якісь симптоми? чи то та молочниця була тільки в аналізі?
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    В чоловіка - нема. В мене - хіба запах і виділень явно забагато. Нарешті позбудусь :) найгірше те, що я думала, що так має бути, що так є у всіх... тепер соромно...

    а чому..?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    наскільки я знаю, чоловік є лише носієм, у нього не може бути симптомів. І це добре, що йому також виписали щось.
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    ну тому що молочниця зазвичай сама минає, без лікування. а партнера - це лише нагружає таке лікування. гроші викинуті на вітер. якщо б ви дещо відкорегували своє харчування, то вона б сама минула.
    лікування призначала б якщо вже зуд такий, що по стіні готовий дертися і + ще супутніх купа симптомів. а в чоловіка, якщо немає проявів, то в них це НОРМА
    і в жінки молочниця є варіантом норми в дні відразу після КД, а потім внормовується. гомони також відіграють в тому важливу роль
     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А ще є думка,що чоловіки значно менше сприятливі до молочниці і не обов"язково стають носіями без симптомів.
    Зі всього,шо я довший час читала про молочницю,я зрозуміла,що позбутись неможливо,за перших сприятливих умов молочниця повертається знов,все залежить від стану імунітету і гормонального фону.
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    тоді я просто собою натішитись не можу :)
    вагітність мені повністю гормональний фон налагодила, до вагітності був "капєц",а тепер красота.
    хоча інколи зауважую дискомфорт,але то у певні дні циклу,тому не надаю їм взагалі ніякої уваги.
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    добре, якби так в мене було... наскільки я тепер розумію, вона в мене відтоді, відколи я почала жити статевим життям. Дискомфортно... добре, що я майже завжди вдома сиджу - а кудись надовго вийти - то убійство...
    ну, а як він мене заразить ще й ще? для чого мені тоді лікуватися..?



    ще знати б, як... мені порадили не їсти солодкого, а я без нього не можу... як наркотик - руки трясуться, очі голодні.... на забавах їм хіба печінкові торти і солодке... багато... але то оффтоп.. треба - відівчуся...
     
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Irynk якщо не важко, перелистайте трішки цю тему. тут дуже багато толкового говорилося. я б радила спершу спробувати безмедикаментозними методами і + обов"язково білизна з натуральних тканин і ЖОДНИХ щоденних прокладок
     
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    солодкого,мучного і молочного:girl_smile:. В звичайному стані така дієта на тиждень дуже помічна,перевірено,а от при вагітності мені не дуже помагає,бо,видно,причина в гормонах:confused:.
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    ага, до мене аж тепер дійшло, я ж постійно носила оте тріскуче-блискуче...


    а як зараз порадите? бо ті свічки потім якісь рідкі стають.... я наніч мушу щоденку брати... чи не брати?
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    навіть зараз. частіше змінюйте. але я вже писала вище. спершу спробувати без ліків!!!!
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    це в першу чергу треба викинути!!!
    я те добро навіть вдома не тримаю.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Коли я лікувалась, свічку ставила на ніч, в лежачому положенні майже не було виділень, а зранку, як вставала одразу білизну міняла.