Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Diaz

    Diaz New Member

     
  2. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    можна в пп якими саме препаратами, і контактилікаря, який так лікує, дякую
     
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Порадьте щось дієве Будь ласка, до лікарянайближчим часом не знаю чи зможу поіхати, а там ніби пожар
     
  4. Juliette

    Juliette New Member

    Дівчата, вчора повернулася до дому, мала складну операціюу Савчук Ірини Діонізіївни (Військовий госпіталь, Чехова). Була важка ситуація з котрої вона знайшла однозначно правильний вихід,дуже грамотний геніколог. Вдячна безмежно, не передати словами.
     
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    О, якби там справді був пожар, то й час на лікаря знайшовся б. На собі пережила . Погортайте тему трохи назад, дівчата багато порад давали. Але все ж краще піти до гінеколога. Бо молочниця може бути тільки вершиною айсберга. Ця болячка дала мені доброго копняка, щоб зайнятися своїм жіночим здоров'ям. Бо отак пропускаєш планові огляди, бо нема часу, грошей, нічого не тривожить, а там якась болячка собі тихенько сидить і розвивається...
     
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Demetraдякую за пораду. сьогодні ходила до лікаря, призначили свічки Сантеквін і Циклодинон (бо цикл відколи перервала гв збився). прийшла додому,розболівся живіт, ні з того,ні з сього маю місячні,терпітиму молочницю ще пару днів(( побєдітель по-жизні
     
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Тут дівчата писали, що при місячних симптоми менш виражені стають, або й проходять взагалі. Почитайте ще інструкцію до свічок. Деякі можна використовувати під час місячних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Demetra от якраз нічого не пише в інструкції,про період менструаціївзагалі не згадується(( певне,не ставитиму поки,вже після пролікуюсь...мені вже,якщо чесно пройшло,чи то сам похід до лікаря такий чудодійний))але теж читала,що молочниця може дати про себе чути перед місячними і потім проходить...
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Зараз я поставлю найдибільніше запитання, але вже соррі...
    І от питання. Я, звісно, розумію, що то не пити))) Але то замість мила використовувати, тобто змивати чи просто мастити? Нє, ну навіть на шампуні написано спосіб використання. А тут....
     
  10. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    це мило для інтимної гігієни, змивати.
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    дочитала усе -- поняв, що то як мило: помив і змив. А як щодо мила? Його тоді взагалі не треба?
     
  12. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Вже колись писала про Лактацид. Користуюсь класичним вже купу років. Тепер є кілька видів, там баночки різного кольору, значить для якогось певного випадку. І то є мило, тільки для інтимної гігієни. То аж ніяк не ліки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Знаєш, я ше свою баночку не розпічатала -- ото якраз збираюсь покайфувати. Але мені на ніч зуд знімає черпак води із ложкою соди. Якщо в той лактацид чогось доброго насипали (навіть тієї ж соди) -- то і він мав би зняти мою міні-чесотну молочницю
     
  14. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я не знаю, чого там насипали, в мене молочниці не було ніколи. А зудило мене навколо, так сказать, колись, коли вмивалась милом, шкіру дуже сушило. Тому вже років з вісім точно коритсуюсь виключно Лактацидом. Навіть, як кудись їду, в мене він завжди з собою.
    Тому, або дохтур в тебе не зовсім компетентна, або в тебе не молочниця, бо Лактацидом симптоми не знімеш.
    Пи.Си. Після прийому антибіотиків мікрофлора змінюється, але молочниці ще не викликала в мене.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тут вже писали, що після лактациду декому збудити сильніше. І мені теж.
    Спринцювання з содою - то мій лік. А ще ванночки в корі дуба.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    минули критичні, симптрми молочниці разом з ними...але вирішила таки поставити ті три свічки Сантеквіну...поставила першу на ніч....почалась така алергія,що капець, думала "вигорить" в тому "місці" все.:wacko:..цілу ніч не спала, милась десь разів з 20, випила супрастин і трохи попустило, коли свічка витекла повністю, то само собою пройшло....шляк би трафив той сантеквінdiablo:(( тре було самій піти в аптеку купити якийсь Пімафуцин, чи Ліварол та й було б добре....:ireful1::dash1:
     
  17. Katjyshka

    Katjyshka New Member

    Всім привіт!!! Дівчата підкажіть будь-ласка чи дієва процедура спинцування содою?? Я вже перепробувала всілякі способи лікування молочниці і дорогі і дешеві свічки та таблетки ( за рекомендацією мого лікаря ) але воно нічого не проходить. Підкажіть скільки цю процедуру робити?? Може вона має якийсь курс?? А може вся причина в не правильному лікуванні?? Може хтось знає хорошого гінеколога???
     
  18. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Ви впевнені,що у вас саме молочниця?
    Мазки здавали - на флору,чи бакпосів?
    Спринцювання содою ніколи б не робила, порушите мікрофлору ще більше, і взагалі метод,на мою думку ще стародавній))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Я до спринцювання взагалі обережно ставлюсь, якось собі баквагіноз цим методом заробила. Мені здається, треба піднімати імунітет, або лікувати нервову систему, якщо ліки не допомагають. В мому випадку спрацювало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Katjyshka

    Katjyshka New Member

    Я теж над цим думала:girl_in_dreams:. Молочниця у більших випадках поверталась після якихось стресових ситуацій:girl_cray: Я сьогоді була у лікаря і вона мені виписала спринцування препаратом `Гінодек`Підкажіть чи хтось його використовував чи дієвий?? Бо його ціна в Знахарі 280 грн. Може є дешевший аналог???