Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    моя бабця працювала 25 років в гінекології і рекомендувала просто вату підкладати,чого і дотримуюсь і приємно і економно і стерильно,а ще замість гелів брати господарське мило коли загострення молочниці
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    да... дівчата , може про щось би інше поговорили..а не приємно читати.

    то є тема про молочницю..
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Колись одна лікарка порадила спринцюватись наріне,я пробувала,ніби нічого.Зараз якщо виникають якісь такі проблеми зразу ж користуюсь кремом"ЗалаїН",дуже помагає.І звичайно ж Лактацид
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ЧБ Сонце

    ЧБ Сонце New Member

    Відповідь: Молочниця

    Ой, в мене молочниця вже другий раз і важче вилікуватись...Перший раз антибіотики помогли,а зараз не допомагають...
    Жах,як мучить...попробую ваші поради і подивлюсь,бо гінеколога людського не маю...(((
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    антибіотики провокують молочницю, а не лікують
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Tela

    Tela Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    поради порадами, їх собі можна на замітку взяти, а до лікаря треба йти, тим більше такого як гінеколог, навіть коли здається, що вроді нічого не турбує, лишній раз не завадить звернутись до нього
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Не зрозуміла,Вам тема неприємна? Не читайте,про інше ніби є в інших гілках,а тут якраз про підкладання,шпринцювання і тд.(((

    Більше десяти років ходжу до гінекологші у залізничну лікарню,всіх своїх знайомих до неї посилаю,якщо цікавить-в приват прошу!!!
     
    Останнє редагування модератором: 5 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  8. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А я після прочитання книжок по психосоматиці лікую молочницю самопереконанням... і діє безвідмовно.
    по-перше, треба визначитись, чи не має якихось негативів з приводу своєї жіночності або у стосунках із партнером.
    по-друге треба забеспечити належну "вентиляцію" в тому місці (білизна лише бавовняна, спідниця краще за джинси, якщо джинси, то щоб не втиралися), спати бажано "ню". Це вже не психосоматика: звичайне повітря є згубним для переважної більшості бактерій, грибів та бацилл (саме тому венеричні хвороби не передаються побутовим шляхом). А молочниця має грибкове походження, тож так само вбивається повітрям.
    по-третє, і це знову психосоматика, треба перед сном повторити від 100 до 300 разів (поки не заснеш) фразу "я абсолютно здорова, я наповнена лише корисною мікрофлорою".

    я все це робила і обійшлась без лікаря, без таблеток і без гелів.

    пе.се. звичайну гігієну теж ніхто не відміняв
     
    • Подобається Подобається x 20
  9. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    mamatu, так прикольно написали!!!
    насправді, скільки я колись всього від тої зарази перепробувала, а потім просто зробила - менше одягу (і тим більше щоденних прокладок!!!) і підмивання холодною (літньою, щоб ніц не застудити) водою!
    і ще поменше солодкого! (лікар казав, що солодке підсилює молочницю)
    наразі це найдієвіше!!! (і жодних зайвих витрат!!!)
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Знову про свою бабусю-спати тільки "ню"-вже 32 роки так і роблю,це не тільки проти молочниці,а взагалі гігєнічно і так і має бути))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Diana

    Diana мрійниця

    А де такий гель шукати? може підкажете в аптеках чи де?

    Вибачаюсь вже дочитала до кінця де його можна придбати і буду шукати
     
    Останнє редагування модератором: 30 Вересень 2009
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    він справді дуже помічний. довго мучилась від хронічної молочниці, що проявлялась приблизно в середині циклу. кожних місячних пилп флуконазол для профілактики, все одно не допомагало. після того, як придбала лактацид-феміну, першого місяця симптоми були зовсім невеличкі, а тепер і взагалі припинилися
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Aguilera

    Aguilera миється в бані

    Відповідь: Молочниця

    Я колись пробувала дифлюзол, меритин-комбі в свічках. але найголовніше всеодно спринцування (чорним чаєм, ромашкою, можна додати трошки солі, або календули, евкаліпту, шалфею)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Diana, в центрі в Космо він є (лактацид-феміна-гель)
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    Ось прочитала, що молочниця може проявлятися і без свербіжу чи решти некомфортних симптомів. а чи може бути так, що в мене є молочниця вже давно, а я про це не здогадуюсь? чи просто не знаю, як то назвати?

    чесно - у свої 20 років я ще до якогось часу думала, що виділення в ті дні, коли нема місячних - це нормально. Думала, що таке є у всіх. Але мені некомфортно, особливо взимку, коли холодно там...

    Як то можна вилікувати, так, щоб відразу? Бо чоловікові казати стидно, а в гінеколога була лиш раз, і нічого з того не вийшло...
     
  16. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Молочниця

    Дывчата дуже дякую всім, вже давніше купила, і насправді дуже задоволена
     
  17. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Іринко, може бути:girl_smile: У мене пару років тому так було: прийшла до гінеколога, вона думала, що із скаргами, а я навіть нічого не відчувала, теж думала, що то звичайні виділення :girl_cool: Так що пора до гінеколога, бо може бути і безсимптомно :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    так. може бути без симптомів. по мазку визначать.

    п.с. до речі Лактацид ніц не знімає. молочниця лікується внутрішньо. а не зовнішньо. він знімає хіба зовнішні ознаки, типу свербіж. виділення Лактацид не полікує.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. lydmila

    lydmila Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    ...прізвище цього аналітика, часом, не Гелешко???
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Як то можна вилікувати, так, щоб відразу? Бо чоловікові казати стидно, а в гінеколога була лиш раз, і нічого з того не вийшло....


    Irynka , чоловікові сказати треба , бо лікуватися потрібно вам вдвох, якщо один партнер вилікується а другий буде носієм того вірусу, ніякого толку в лікуванні не буде...

    нам лікар призначає проти молочниці приймати один дієвий препарат "кандібене"
     
    • Подобається Подобається x 2