Молочна мама "на прокат"

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 5 Травень 2010.

  1. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Дуже актуальна тема! Я зараз про це дуже багато думаю.
    Співробітниця годувала свою донечку всього 2 тижні, не навчили правильно прикладати, малеча їй поробила рани,а потім застої...Короче, дитинка стрімко втрачала вагу, її перевели на суміш. Якби мені про це вчасно сказали, я б МОГЛА і з радістю б годувала цю дівчинку своїм молоком.
    А ще дівчина одна народила дитину, якої вона не хоче...І я не знаю, хто буде тою дитинкою опікуватися, але материнського молока їй точно не бачити! І я б дуже хотіла допомогти цій дитинці саме в такий спосіб - годувати її своїм молоком.
    Молока я зараз маю достатньо для двох дітей, бо Магда їсть багато, отже в мене його виробляється теж багато. І я вже думала, щоб організувати таку послугу - збирати і віддавати своє молочко потребуючим діткам або ж годувати тих діток, чиї матусі робити самі цього не можуть.
     
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Ви можете віддавати своє молочко на Чернігівську, 4.Там його потребують кинуті немовлята, та ті дітки, мами яких ще лежать у лікарні.Збір молочка з 8-11 год. Але все треба погодити з завідуючою та здати аналізи.
     
  3. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    я декілька разів годувала свого племінника, бо у моєї сестри були проблеми з молоком. А мама розповідала, що колись висіли оголошення в жіночих консультація та дитячих поліклініках про послуги таких годувальниць, або самі педіатри виступали посередниками між тими хто міг і не міг годувати.
    з Даруською у мене було значно більше молока і я також часто задумувалась над тим щоб надлишок не пропадав.. з Терезкою молока у мене як раз в міру, тобто зайвого немає..
     
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    У мене так само. Але я думаю що якщо ще один смоктач з'явиться то молока збiльшиться. Цiдженням не розцiдиш, принаймнi менi не виходить розцiдити щоб бiльше було. Проте при смоктаннi буде бiльше.
     
  5. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Мені здається, що всетаки обставини відіграють важливу ролі у відповіді
    Чужі діти теж є різні, якщо то племіниця, син близької подруги, чомуб ні? Головне щоб обом вистарчало. А в привязаності небачу нічого поганого, а в дитя буде ще одна "мама": одна рідна, одна хрещена, одна годуюча!:girl_in_love:
    Інша річ зовсім незнайома тобі людина і дитина. Хто знає... скорше так, ніж ні...
    Я 2 місяці цідила і виливала молоко(це десь по 150грам 8-10 за добу), аж сльози текли, що таке добро пропадає, і я аж пищала, щоб хтось дитину дав нагодувати, і бажано постарше...
    А коліжанка десь до року щовечора 0.5 літри після малої зціджувала і теж виливала. Я знаю що в Росії є банки грудного молока, а в нас ніби немає.:girl_sad:

    Нарахунок чи дала б своїй, однозначно так! Якщо це молоко того кого я знаю, а не "доброї тітоньки зі стовба". Але дякувати Богу маю власні, бо дуууже хотіла годувати, але за інших обставин і можливостей, чому б ні?

    А нарахунок користі...навіть в природі кішка, або собака можути вигодувати "приблуду":girl_claping:, чи то тигреня, ведмежа...чи якесь інше звірятко...якийсь зміст в томує, їх же ніхто не просить...

    А взагаліто, чужих дітей не буває!

    ---------- Додано в 02:29 ---------- Попередній допис був написаний в 02:22 ----------

     
  6. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    А в мене молочних сестричок аж дві, моя мама мала дууууже багато молочка і крім мене ще й годувала двох сусідських дівчаток:girl_claping: А в мене молочка якраз лишень для моєї малявки хватає, навіть нема що зцідити, а так би точно поділилася ще з якоюсь дитиною)))
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Шість років тому, моя знайома,яка народжувала фактично в один час зі мною, своє молоко возила на Батальну, де вона й народжувала. Не знаю,наскільки то був організований бізнес, але вона казала,що там його купували.Найцікавіше те, що на такому,напевно, заробляти не можна. Тому що у тієї знайомої за два місяці такого процесу молоко пропало різко і повністю.
    А от моя тітонька, народжуючи двох доньок не мла внаслідок певних ендокринних порушень молока ні за одною. То старшу у пологовому їй годувала сусідка попалаті, з якою вони домовлялися і ще 2 місяці після пологів їздили до неї додому за молочком.Вона зціджувала і передавала.
     
  8. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Я після пологів зовсім не хотіла їсти і пити. Внаслідок цього молозива навіть не було. З'явилося воно (в достатній кількості) аж на третій день. До того часу дитина часто плакала і "висіла" на циці. В певний момент я здалася і акушерка дала їй ложечку Нану.
    Можливо з другою дитиною таких проблем не буде (всетаки тепер розумію що хоча б кружку чаю треба було за добу випити). Але чи можна дитині яка щойно народилася дати молоко матері, яка має вже однорічну дитину. Чи склад молока "допустимий" для такої маленької лялі? (бо маю подругу в якої могла б взяти трошки молочка)
     
  9. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    коли Тереза народилася,молоко прибуло майже відразу(після КР),і дитина на груди накинулася так,що лікарі аж сміялися)) і відразу "професійно")) і невідпускала ні на секунду,дуже довго і багато їла. мала повиїдала все що було,таке враження було,що замість молока вже кров потече,а вона далі смоктала і смоктала!!! соски вже почали тріскати до крові,разом з молоком текла кров,це була жахлива біль! я плакала крокодилячими сльозами,а мала дальше хотіла їхсти! а в палаті зі мою лежала жіночка з двійнятами,хлопчики були дуже маленькі і слабенькі,і відповідно більше спали ніж їли,щось там понямкають і далі спатки,відповідно молоко в неї було.от вона мені і запропунувала: "давай погудую твою малу". на її пропозицію я відмовилась,так як жінка була мені не знайома,і не дуже внушала довіри.. боялась,я ще за хвороби,які передаються через ГВ. але якшо б на її місці була,якась мені знайома людина,і якшо я б знала що вона здорова,то дала б погодувати свою дитину. а сама б хотіла поділитись своїм молоком,навіть цікаво, як то б було))
     
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    ви мене випередили. те саме хотіла спитати склад молока мами повністю задовільняє потреби її дитини, а чи задовільнятиме потреби іншої? тобто не її? хоча я навіть не спорю, краще пити чуже молочко,ніж суміш.
     
  11. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Моя мама теж двох діток годувала одночасно. Мого брата і нашу двоюрідну сестричку - вона із братовою в один час народили. Мені - це якось абсолютно нормально виглядає і ніколи не бачила у тому чогось надзвичайного.
    Коли родила малих молока мала дуже багато. Текло аж по стінах. Питала у пологовому чи може є в кого потреба у молоці і чи можна десь таке здавати (типу молочної кухні ) сказали, що таке вже давно не практикують і чуже молоко нікому не треба.:girl_cray: Виливалось просто так - а могло комусь допомогти.
    Передачу ту про мам теж дивилась - але у тому ракурсі мені не сподобалось - бо ні одна ні друга жінка згоди на подібне не давали. Тут все має бути на довірі побудоване бути і на бажанні.
     
  12. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Хм, недавно залишився зі мною річний синочок коліжанки. Він на ГВ, ми на ГВ, домовились що на сон дам йому цицю, він думаєте її взяв??? ні, в нього почалась ще більша істерика... Причина в розмірі (в мене вже давно інволюція)? в запаху? напевне ні... І Олег, як хтось при ньому годує, то заглядає, може погладити чужу цицю, але ніколи не візьме.

    ну якось годуються тандемом;) думаю все-таки річне ГМ краще ніж суміш.
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

     
  14. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Можливо причина в тому, що дитина вже велика і розуміє, звикла до того, що годувати її повинна мама, а не інша тьотя. Якби це було немовля, то воно б могло звикнути до того, що мама бавить, носить на руках і завжди поряд, я інша жінка годує.
     
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Я вже маю молочну донечку:) Зціджую і відвожу своє молочко 2-тижневій мацьопі, вона ще навіть імені не має...Важить 2200 всього, але на вигляд вроді здорова дівчинка, просто потрібен час, аби набрала нормальну вагу. Їй призначили якусь суміш, але від неї дитинка сильно зригує, а моє молочко п"є із величезним задоволенням і ані краплі не вертає!
     
  16. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

     
  17. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Таня, а розкажіть нам докладніше, як ви то організували??? думаю, багатьом буде цікаво
     
  18. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Це дитинка дівчини, яка хотіла зробити аборт, але спільною молитвою ми атки цю дитинку врятували! Народилася вона через КР на 38-му тижні, кілька днів була під наглядом. Я весь час тримала зв"язок з жінкою, яка знайома з цією родиною. І коли мені повідомили, що дитинка народилася і що нею будуть опікуватися дідусь з бабусею (бо та дівчина взагалі хотіла дитину спочатку вбити, а потім вирішила віддати на всиновлення), я запропонувала будь-яку можливу допомогу: фінансову, організаційну і в т.ч. своє молоко. Зв"язалася з родиною, приїхала до них і одразу ж зцідила першу порцію молока. Тепер буду возити щоранку перед роботою і після роботи.
    Думаю, багато хто чув про діток, яким потрібна та чи інша допомога. Тому треба просто зголоситися, і я думаю, від такої допомоги навряд чи хто відмовиться!
     
  19. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    І в мене є молочний братик :) Мама, напевно, дуже пишається цим, так як любить оповідати про цю сторінку свого життя. Скільки вона загалом годувала сусідського хлопчика я не знаю, але перші місяці їй приносили його, а потім вона вже молочко цідила і відносила. Грошей, здається, не платили, але мама хлопчика працювала в продуктовому магазині, то ж іноді допомагала з продуктами :) І що цікаво, не годувала вона сина не через відсутність молочка, а через те, що в нього була алергія на мамине молоко (це чергова вигадка тодішньої медицини, чи таке може бути?).

    Що стосмується мене, то напевно, змогла б годувати іншу дитинку, якби була потреба. Але, скоріше за все, цідила би, а не годувала груддю.
     
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    А мені простіше було б годувати грудьми, ніж цідити...Бо після цідіння груди болять. Але там дитинка така мацьопа, і ротик в неї такий мацьопий, шо мені важко уявити, як би вона могла сосок повністю до ротика взяти...Та й 2 рази на день дати груди, а решту часу давати суміш...то для дитини тільки гірше. А так вона мого молочка має практично на цілий день, і вже якщо не вистачає, то догодовують сумішшю.
    Я от ще подумала, чи можна було б їй давати молочко від двох мам? Якщо мого не є достатньо для цілодобового годування, шоб ще хтось привозив своє...