Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Зорянівонька, 16 Серпень 2014.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Наш син йде до школи, то ми вирішили купити мобільний телефон, щоб мати з ним зв'язок. Задумалась який купити - чи найпростіший "чорно-білий" чи дорожчий з додатковими функціями. З одного боку, простої "дзвонилки" достатньо, а з іншого - якщо всі діти будуть мати смартфони, то щоб не почувався зле. Так, я розумію що то насправді не має значення, але діти тим переймаються.
    Під час уроків ним користуватися заборонено, а після уроків думаю діти трохи бавляться ними.
    Ще ніби є спеціальні дитячі телефони, які дозволяють дзвонити і приймати дзвінки тільки з певних номерів.
    Які телефони в ваших діток? В якому віці їх купили? Чи нема проблем в школі через них?
     
  2. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    а хто це всі інші діти. Я не думаю, що в першому класі УСІ діти будуть мати телефони(чи то може я чогось не розумію).
    Мій йде наступного року до школи. Телефон купувати не планую. Який зв"язок? для чого? Зранку дитину відвели до школи, в обід забрали. Вже коли дитина почне сама йти до школи і повертатись(це клас мабуть третій не раніше) тоді і подумаю про купівлю телефону.
    Купити для початку найпростіший-найдешевший-щоб не тягнуло злодюжок його вкрасти, щоб не було шкода, якщо дитина десь загубить-забуде, щоб не було дорого ремонтувати, якщо щось поламається чи розіб"ється.
     
  3. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    В мене Владислав закінчив перший клас без телефона)- потреби не виникало бо на подовжену не залишався. Деякі діти телефони мають-хто простіші, хто кращі. В телефонах дітей цікавлять ігри, замість того щоб побігати на перерві вони знову попадуть у віртуальну реальність. Вчителька наголошує, щоб не давали дорогі телефони, а якщо дають батьки, то мають розуміти ризики "незбереження добра" . Малий телефон ще не просить- можливо куплю на ДН в жовті, будем бачити але точно не смартфон.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    Я навіть не задумувалась, що в когось буде кращий телефон. Бо все одно в когось ЩОСЬ буде краще))) Яринка мала спершу мій старий сенсорний, але за пів року там здохла батарея і ми вирішили купити новий. Купили самий простий і спмий дешевий, до 300грн. Яринка не жалілась, що в неї гірший телефон за когось.
    До слова, в нас в класі діти носять 10дюймові планшети і бавляться на перервах
     
  5. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    Я для Настюхи дістала свій старенький самсунг. ВВажаю, їй достатньо функцій подзвонити - відповісти на дзвінок. Все решта в першому класі явно не потрібно. Зараз відпочиває без нас, якраз тренується користуватися ) А те що в когось буде кращий/ модніший/ з іграми і т.д., то за всіма не вженешся. Завжди в когось щось буде краще :girl_nea:
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    А ми Саші в перший клас взагалі не купляли, я вважала, що нема потреби, бо водив зранку тато, після уроків забирала я, на всі секції водила я. Хоч малий дуже просив, бо в в класі вже десь половина діток ( з 34) мали телефони. Й це не питання в грошах, ми могли купити, але для чого?...Малий сам казав, що телефон хоче, бо там ігри можна бавитись :girl_mad:. Це ж відволікає....Тільки зараз на день народження, який був кілька днів тому, ми подарували йому найдешевший телефон, на кнопки. Малий видав фразу, що з такими телефонами тільки старші люди ходять :girl_in_dreams:. Ми як могли переконували, що він помиляється й т.д. Засмутився, що там є тільки одна гра, й та нецікава. Я пояснила йому, що функція телефону - дзвонити, а не бавитись. Тепер мріє про планшет бо там є купа ігор...Хай мріє. Я в цьому плані строга, бавитись не даю на ноуті. п.с. За тих пару днів малий кілька раз вже губив/забував телефон...Один друг сказав, що от, ми жмоти, зажали дитині на сенсорний й ай-ай..бідна дитина тепер ходитиме як олень з кнопковим дешевим телефоном. Але в кожного свої погляди на виховання й межі дозволеного й ціну покупок. Моя дитина ще не дозріла та й не має поняття цінності речей. Не хочу виростити мажорчика, якому бігом куплятиметься все, бо аби не гірше/дешевше, ніж в інших.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    В першому класі для дитини телефон узагалі не потрібний. При потребі- зв яжеться вчителька. А так- діти телефони гублять, потім виникають ситуації, коли хтось когось звинувачує у крадіжці ( а насправді за кілька днів телефони знаходяться) і т.п ( у моєї знайомої минулоріч виникла ситуація, коли сусідка за партою звинуватила її дитину, що та ніби-то вкрала телефон вартістю більше 1000 грн. І це- молодша школа. Роздули скандал, батьки тої дитини заявою в міліцію грозили.Вчительку долучили. А виявилося все банально- їх малявка той телефон посіяла і за кілька днів його знайшли. Але ж нерви потріпали і невинній дитині, яку у класі всі почали вважати злодійкою і вчительці і батькам).А ще діти ( особливо хлопці) гарно ті телефони " кидають". Тому якщо дуже хочеться купити, то купуйте такий, який не шкода втратити. Сенсору вистачить один раз побувати на землі.Я свому малому купила телефон аж в третьому класі і то-найпростіший "Флай" за 280 грн ( без камери і наворотів- дзвінки , смс ). За два роки той телефон у нього падав разів 20- ніц не сталося. батарея досі тримає по 5 діб. Так що і в 5 клас теж не заморочуюся тим, у кого з дітей який телефон буде. Мій піде з тим же своїм старим. Дитині в школі камера чи ігри, чи інтернет, чи плейер потрібні? Ні. Повимахуватися перед однокласниками ? Не доросли ще. Для зв язку з дитиною достатньо найпростішого- щоб подвонив він і ви змогли подзвонити. Зрештою, у багатьох приватних школах користування мобільними узагалі заборонені ( наприклад, в "Ерудиті". У нас минулоріч теж вивісили заборону на користування мобільними під час уроків та виконання домашніх завдань на групі. При потребі- батьків просили дзвонити до вчителя)
     
  8. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    О, тільки написала - дзвонить мала (з бабусиного телефону) )) "Мамуся, ти не будеш сваритися? Я лізла на дерево і в мене з кишені випав телефон. Тепер не включається. " Звичайно , сваритись не буду. Для того старенький і давала. Але про те як треба поводитися з цінними речима ще раз пояснила. І, до слова, коли моя дитина буде з телефоном, мені буде спокійніше. Всі її шість з половиною років я завжди була з нею або зовсім поруч. Зараз я вийшла на роботу. Чоловік теж працює. Після школи дитина буде залишатися на групі продовженого дня. Для мене це морально важко. Тому телефон - це хоч якийсь засіб для мого заспокоєння.
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    Ні, я телефон мушу купити. Бо возити буде чоловік, а забирати я. І забирати буду в різний час - як вийде з меншим. І чи вийде на гуртки ще завести, чи ні, то мушу його попередити. Ну і спокійніше мені буде як після уроків його почую.
    Потішили ви мене що нема в школі дорогих телефонів. Дамо старий і надійний :)
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    та є. Я в одно хлопчика бачила нокію, вартість поза 2тис. Ну мають батьки можливість, купують. Про планшети я писала. Але насправді в першому класі діти не переймаються тим. Ну принаймні Яринка жодного разу не казала, що вона якось не так виглядає із своїм телефоном на фоні інших.
     
  11. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    В мене старший йде уже у 5 клас і ще не має свого мобільного. Якось так вийшло, що не було потреби і він і сам не просив от і не купили. І зараз навіть не заїкається, що йому він потрібен. Хоча в нього в класі телефони мають напевно всі.
     
  12. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    Я не буду купувати телефон. Теж ідемо в перший клас. Власне з тієї ж причини, щоб не відволікався на ігри. Всі питання можна узгодити з вчителькою чи з продовженою групою. Якось ми виростали без додаткового зв'язку. Маю вдома дежурний найпростіший чорно-білий, то рахується малого )))
    Думаю, реально знадобиться в 3 класі, коли сам буде ходити додому і на гуртки. Поки що без потреби. Тим більше в школі попередили, що тел при вході в школу виключається і в основному попереджали батьків, бо діти це будуть знати, а батьки піднімають паніку, що діти не відповідають на дзвінок )))
     
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    Бувало, що бабуся деколи не встигала вчасно забрати мою малу після уроків, то телефон дуже навіть виручав.
    За дорогий телефон і мови нема: доношує за мною, а мені чим простіший - тим кращий. В першому класі мала чорно-білий, який потім перейшов бабусі, зараз вже четвертий рік тягає бюджетну "жабку". Цього року тато з радості, що дитина набрала на атестації максимум, подарував їй планшет - звичайно, навіть не подумаємо дозволити брати його до школи.
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    Нам телефон потрібний, бо Яринка сама ходить в школу/з школи, на айкідо. Вона мені дзвонить і каже, що прийшла до школи, збирається додому і т.д. Кілька раз було, що боліла її голова, то подзвонила і я прийшла за нею.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    тільки писала про те, що хлопчаки дуже неакуратно із мобільними поводяться, тому варто купувати такий, який не шкода. Так от- мій 5-класник, свій мобільний вчора "втопив" у пральній машині :) ( і якщо нескінченну кількість падінь за 2 роки телефон виримав, то такого знущання :)- вже ні). Ну то попередила, що піде в школу ез мобільного або може брати щось із старих, які є вдома ( "ясен пень", що вони "немодні" і їм по "нн-у" кількість років, але хоч теж буде не шкода.)

    планшети діти дійсно до школи тягають. Наш теж тягав ( 2 роки тому на ДН отримав бюджетний планшет Престіжіо за 740 грн). І теж був попереджений, що якщо носить в школу- відповідальність на ньому. Втратить, пошкодить- це його особиста справа. Без претензій. Втратити не втратив, але планшет теж усіпшно падав і не раз. Незважаючи на те, що екран тріснутий, його роботі це не заваджає. Але малий був попереджений? Був Значить за новий хай навіть не заїкається.
     
  16. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    У нашої донечки теж бюджетний телефон, котрий ще й обійшовся за 60грн, подарував їй наш татко на 5 років, я була проти, але оскільки ціна смішна на нього вийшла то я вже змирилася. Перше півріччя вона його навіть не носила до школи, у нас дівчатка у школі бавляться чічілавами, ляльками і поніками)) . А потім якось були моменти коли вона потребувала мені щось розказати, чи пожалітися чи щось заболіло то я приходила за нею. А ще зручно , тому, що я з молодшою поки спущуся і зберуся за нею в школу, то інколи спізнювалась, а так подзвонила і сказала зачекати і дитина не переживає і я не біжу з язиком на бороді. Планшет до школи не даємо , про це навіть і не може бути мови. Доня вже замовляє у нас сенсорний телефон, але поки, що вдається її переконати, що у ньому немає необхідності, говоримо, що виростеш тоді і побачимо.
     
  17. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    Телефон потрібен тоді, коли дитина самостійно йде до школи чи зі школи на гуртки, а за інших умов - від нього тільки шкода. Вчителька на зборах батьків першокласників дуже просила з мобільним почекати принаймі до 3 класу. Так і зробимо!
     
  18. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    Моя доня за 3 роки губила телефони 4 рази, правда, один ми через рік знайшли в старих іграшках,а 2 нам повернули добрі люди навіть без винагороди.
    Ми йдемо в 5-й клас, перший телефон вона отримала наприкінці 2-го, але вважаю, що вона і досі не доросла до мобілки. Бо додзвонитись до малої ніколи не можливо - поза зоною (розряджений або просто виключений, бо забуває включати...).
    Має китайський смартфон (отримала на ДН на 9 р.),по якому дивиться ТВ,слухає музику і бавиться. Гроші, покладені на рахунок постійно зникають, і завжди не з її вини(((.
    Тому дитині треба давати лише найпростішу трубку, для зв"язку, з витривалою батареєю, і не здаватись на умовляння про "гарний рожевий смарфончик,бо у всіх уже є"...
     
  19. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    В мене син першокласник. Про телефон до школи навіть мови немає, так як відводжу і забираю його сама. Вважаю що телефон тільки відволікав би його від уроків. У нас в садочку були такі дітки що приносили з собою дорогі телефони і планшети. От ніколи не могла зрозуміти тих батьків що це дозволяли. Мій малий бере з собою телефон тільки на гурток, тому що заняття інколи закінчується швидше і тоді він мені телефонує.
     
  20. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Мобільний телефон дітям-школярам потрібен?

    Я своїй доці телефону думала купляти не буду до класу 4-5, але так вийшло, що на д.н. дорогенький наш вуйко вгодив дитині і подарував його ще на 7 рочків..Доня дуже тішилась, ходила по хаті надзвонювала до бабусів, дідусів, друзів десь тиждень часу, а потім по трохи почала забувати про існування телефону, деколи навіть батарея розрядиться і він лежить неруханий тиждень). В школу тел. їй стараюсь не давати, давала лише декілька раз, коли вона сама йшла до школи і зі школи, а потім дзвонила мені і казала, що вже прийшла (майже завжди доню хтось заводить і забирає).