Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

 1. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Йой ну раз миритеся, то й сваріться на здоров‘я.
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Смішно Смішно x 2
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 2. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  Ну, і десь, була тема вже про вдячність - тонко або ж не тонко натякнули мені, що я мало ціную свого чоловіка... Можливо, частка або й ні, правди у цьому є... На що я в одному випадку погодилась з колегою чоловіка, а в іншому - сказала, що - чужа сім*я - це темний ліс - і не варто йому робити поспішних висновків, тому другові чоловіка, оскільки - він не знає, чи Достатньо чоловік цінує мене , і Що саме і як, я роблю і робила останні 13 років для свого чоловіка, щоб він міг судити, що я недостатньо вдячна своєму чоловікові.
  Написала я це, оскільки, з мого боку мені теж - мої друзі, знаючи нашу сім*ю з іншої сторони, можуть сказати аналогічно, що чоловік мене мало цінує або ж недостатньо вдячний, на їхню думку. Ось такі пироги))) А, правда, звісно ж, десь посередині.
  --- дописи об"єднано, 29 Липень 2020 ---
  Ну і не на правах реклами, але вже піднімала цю тему - про особисті стосунки, плюс мені в пп та карму писали неодноразово. Якщо модератори дозволять, то напишу тут - про тренінг від львівського психолога, якого осообисто я знаю - і відвідувала його тренінги. Ось інфа коротка, решту мені в пп.
  ТРЕНІНГ БЕЗКОШТОВНИЙ!!!( Хоч я за схожий платила і 500 грн минулого року.)

  Або ж модератори дозволять розмістити ссилку:
  Я вирішив провести для Вас подарунковий тренінг на довгоочікувану тему

  " Травматологія особистих стосунків"

  І цього разу у Вас є можливість відвідати його в двох варіантах.

  ОФЛАЙН - якщо Ви знаходитеся у ЛЬВОВІ.

  ОНЛАЙН - трансляцію, якщо ви знаходитесь в іншому місці.

  Подарунковий тренінг відбудеться в п'ятницю 31 липня 19.00, та 19.10 для онлайн участі.
  --- дописи об"єднано, 29 Липень 2020 ---
  Та, дякую, але трохи вже та італійська сім*я часом надоїдає)) Плюс мені таки треба навчитись мовчати і свою думку, часом, при собі тримати... Або ж увести кодове слово - після якого треба розвернутись та піти))
  --- дописи об"єднано, 29 Липень 2020 ---
  Ось короткий опис, якщо можна, звісно)) Тут без імен та ссилок, просто загальна ініа для бажаючих.
  ПРО ТРЕНІНГ

  Тренінг відбудеться 31 липня 19.00 - 21.30
  ❗️ ❗️ ❗️ Участь абсолютно безкоштовно, кількість місць ОФЛАЙН, обмежена.❗️ ❗️ ❗️


  Проблеми в особистих стосунках , це найчастіша причина людських страждань, це найчастіша причина звернення до психолога на всій земній кулі, це те про що мовчать бідні і багаті, юні і дорослі.

  Інколи важко зрозуміти і пояснити собі, чому у моєму житті відбуваються все саме так.

  ✔️Як і чи можливо зустріти людину з якою буде хотітися провести поряд все життя ?
  ✔️Як змінити ставлення близької людини до себе ?
  ✔️Що зробити для того щоб мене почули ?
  ✔️Що змінити в собі щоб мене полюбили ?

  Про це і інше, ми будемо говорити на подарунковому тренінгу.
  Проведемо одну, або кілька медитативних практик для усвідомлення і зміни життєвого сценарію.

  Для великих змін, інколи достатньо прикласти не велике зусилля в правильному місці і в правильний час.
   
 3. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  знайти зміст цього процесу і постаратись цей зміст знайти десь інде, крім конфліктів.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 4. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  Дякую, трохи обширніше, якщо матимете змогу поділіться)). Я знаю майже достеменно причину цього - це рольова модель, я так часто підсвідомо копіюю поведінку, на жаль, своєї мами. Правда, на щастя, я то розумію - і мені до її провокацій ще дуже далеко... Але чоловік часто каже, що я - як моя мама... А вона у тому плані, капець, який поганий, приклад для наслідування...
  Хоча є й позитив - я знаю, які речі ніколи не можна робити та говорити, бо усе має свої межі... І їх я таки не говорю та не роблю...[/QUOTE]
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  за кожним конфліктом стоїть незадоволена потреба. Лежить вона здебільшого в зовсім іншій площині, ніж сам конфлікт
  Мені типовим видається привертати увагу конфліктами.
  Можна ще чогось таким чином "просити". Треба шукати, що саме потребуєте.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 1
 6. Havronia

  Havronia Well-Known Member

  Тут важливіше не «чому», а « для чого». Що ви отримуєте, провокуючи конфлікти - увагу, гроші, визнання, скидання негативних емоцій, пристрасний секс...
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 7. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  Дякую за відповіді, потім напишу, бо нет лиш з компа, незручно, а в телефоні нема, роутер на ремонті, печалька. Я правда, можу взяти інший роутер і підключити PPOE зєднання, але не хочу наразі.
  --- дописи об"єднано, 30 Липень 2020 ---
  Рольова модель - це швидше причина такої моєї поведінки - а мета таких конфліктів - часто найрізноманітніша, в кожному випадку мабуть різна.
  Але ж причина - це здебільшого невдале копіювання поведінки мами, мабуть, коротше, така фігня, родом з дитинства... Навіть не дуже хочу ту тему починати копати...
  --- дописи об"єднано, 30 Липень 2020 ---
  От, Ви праві.
  Я знаю і якраз хотіла писати, що ЧОЛОВІК І ДРУЖИНА мають віддавати один одному, те, чого інший потребує!! А не просто те, що я хочу чи можу дати ЙОМУ чи ВІн мені. І так у нас є один такий невирішений типу - вапрос - який тягнеться вже 2-3 роки... Тому так.
   
 8. Havronia

  Havronia Well-Known Member

  Ви не можете змінити минулого з мамою, але ви доросла людина і зараз самі несете відповідальність за своє життя. Тому, якщо хочете зменшити кількість конфліктів, треба пробувати досягати мети іншими способами.
  Істина десь посередині. Здорові стосунки побудовані на балансі між своїми потребами і потребами партнера.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 9. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Йой, та перша частина фрази дуже йде в резонанс з моїми переконаннями. То виглядає на якийсь примус у відношеннях, якусь таку цілодобову працю в аналізуванні партнера - що йому там треба дати, які-такі проблеми в його душі, травми, а деколи і просто паскудне єство. А жити коли? "БабаЯга проти" такого. Я за те, щоб ми один одному давали те, що можемо і хочемо дати, приймали з того, те, що потребуємо і на тому дякую. Я ото з висоти прожитих років(кхе-кхе) вважаю, що щасливі відносини прості як дві копійки. І чим далі, тим більше в тому переконуюсь.
   
  • Подобається Подобається x 6
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
 10. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  Дякую за відповідь, мабуть, я таки не можу наразі так чітко та влучно формулювати свою думку, щоб донести Те, що я би хотіла донести. Але така проблема присутня у більшості написаного тексту, бо контекст часто можна по-різному інтерпретувати.
  Думаю, ми з Вами говоримо про однакові речі чи схожі. Мабуть Вас різонуло - Мають віддавати, можна сказати і - Можуть або мали би, якщо у цьому причина.
  Але я намагалась донести, що , якщо мій чоловік у певний момент - потребує, образно "(к)ексу" чи смачних вареників, а я йому в той момент на його запит - хочу дати щось інше, чи нічого - то, думаю, він не буде задоволений результатом. А якщо він потребує , наприклад, вареників у неділю - я йому цю хотілку втілила у життя, дала те, що він просив, потребував у даний момент, то він задоволений - і всі щасливі.
  Або ж я можу йому запропонувати альтернативу - типу гречки, до прикладу, чи ще щось у тому роді, і тоді вже можна далі думати на цю тему.
  Якось так я пояснюю, надіюсь зрозуміло.
  І, звісно, я не виконую усі його забаганки, а він мої - але мій досвід - що потрібно дати образно людині те, що вона хоче від мене отримати... І тоді вона буде щаслива... А не дати будь-що, бо я просто можу зараз це дати образно, хоча можливо, він зараз це не потребує, бо просив зовсім інше.

  До прикладу, я чітко знаю, які подарунки я хочу на ДН - чи будь-яке свято - і не буду зовсім рада випадковій, дорогій норковій шубі, коли мені, до прикладу, принтер був потрібен для навчання, на який я не мала коштів на 1 курсі.
  То мій чоловік на ДН у мої 17 років подарував мені принтер - дорогий та якісний Епсон, який прослужив десь 10 років, за що я йому була дуже вдячна і щаслива з такого подарунка. А він був щасливий, що зміг мені догодити - і я йому у свою чергу, як могла так подякувала за цей подарунок та розуміння моїх потреб та бажань. Якось так.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Знаєте, отак то все читаю, і розумію, що все не так, як хочеться, а чому? А тому, що кожен новий день, готує нам сюрпризи))