Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я знайшла одну-єдину річ, яку я роблю через те, що я - дружина. Одне єдине зусилля:girl_haha:
    Зберігаю вірність своєму чоловікові
     
    • мімімі x 2
    • Подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Смішно x 1
    • Зе бест! x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    І дружині від чоловіка того самого, і побільше:d23:
     
    • мімімі мімімі x 2
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а загалом, непогано було би :) Воно якось так "пласко" звучить, але якщо в подружжі нема презирства, розчарування одне в одному і є цікаві розмови, підтримка і хороший секс - то чого ще бажати :girl_crazy:
    (ясно, що є чого ще бажати, ггг)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Секс-підтримка. І хвате))) А, ну і патрони до кулемета подавати(всі ж знають ту байку, правда?) І не плутати, не подавати патрони в спальні, і не "кохати мозок" при обстрілах.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А от цього вже ніхто не обіцяв :d23:
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Я не знаю:girl_blush2:
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Послухаю лайфхаки мудрих дружин, які мають схильність триндіти забагато :) Що ви з цим робите?
    Насправді, є інтуїція, яка підказує: а ось тут годилось би і заткнутись. І часом я навіть її слухаю, але загалом - дуже забагато говорю. Принаймні - забагато для свого чоловіка.
    Коли він на роботі і ми бачимось годину-дві на день, здавалось би - проблема вирішена. Але ні. Я можу за півгодини надолужити все і потім шкодувати про це.

    Є варіант відновити професійні активності, пов'язані з говорінням. Після бізнес-сніданків або мамського клубу я можу напевно з добу мовчати (хоча це неточно)
    Ще можна задовбати сусідку по кабінету, коли відкриють офіс :)
    Ми стали більше розмовляти з дітьми, дуже люблю з ними говорити, з кожним.
    І ще я вечорами говорю з сусідкою на прогулянці. Теж забагато :) Але сусідка пішла собі додому, а чоловікові - таки зі мною жити.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ви про кількість говорення чи якість? По чому бачите, що йому забагато - сам каже чи ваші відчуття? Бо може йому норм, а ви себе вже тут накрутили.
    Я вам поради немаю, бо не належу ні до
    ні до
    Хоча, в принципі, в мене є дві крайнощі - я можу довго мовчати(що для мене дуже органічно і природньо), а потім за 5 хвилин видати все на купу і сумбурно "Ти замовив карниз в ванну, дивись, яка в мене страшна нога неголена, в Толіка кіт вмер, в мене закінчились гроші на мобільному, треба абрикосів на варення..." Муж потім довго в повній тиші "переварює" сказане. Ми до ре працюємо разом, і живемо(соупадєніє), так що місць пограти спільно в мовчанку в нас достатньо.
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    за 5 хвилин то не "триндіти". Це стисла передача інформації:girl_cool:
    не знаю, що мається на увазі під "якість" :) Напевно, все й одразу...
    сам каже - це раз. Може вдягти навушники під час того, як я щось розповідаю - це два. Або в машині увімкнути музику :girl_emo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 2
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    До
    не належу, але думка з боку. Я ніби то і комунікабельна і відкрита, але маю велику потребу в тишині і постійне говоріння мене вимучує. Після роботи вдома можу просто хотіти полежати і помовчати, потребую того і від чоловіка, а він не вміііієееее. Навіть переляд фільму супроводжується коментуванням... А пояснити, що потреба помовчати і подихати не від того, що хочу його ігнорувати, а просто життєвонеобхідний момент для мене. Я ото відсиджуся як та картопелька в підвалі, в тишині і в спокої і можу далі продовжувати спілкуватися і бачити людей. Не питайте як я повний карантин пережила... Бігаю 10 кілометрові забіги, щоб побути в тишині...
    Якби в когось був лайфхак як пояснити близьким, що мовчати це не страшно і не погано, то я би дуже була вдячна
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я якраз на карантині вимушено мовчала, дуже багато часу.

    ні, цю потребу я теж дуже розумію, поважаю і даю чоловікові таку можливість.
    Ми часто порізно цілими днями, і коли бачимось то я також відділяю певний час на відпочинок від звуків. Можу забрати дітей надвір, чи переключити повністю на себе.
    Хм. Та ні. Говорю я багато лише підчас активних розмов, і то по темі. Просто настає момент, коли я сказала ще не все, а він вже не хоче слухати. Та і таке.
    Ну і ще - для мене говоріння є ресурсом. Тому коли я проводжу лекції чи вебінари, то хай би як втомилась фізично, морально - готова гори звертати і всю сім'ю на руках носити :)
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2020 ---
    сказати про це. Близькі переважно розумні істоти :)
    Але різницю в темпераментах і типах спілкування ніде не подінеш, тому "натисканням кнопки" це не вирішиться.
    От я ж, наприклад, повністю розумію, що в нас кардинальне неспівпадіння темпераментів, в дуже багатьох речах. Тому складаю собі графіки "утримання", ггг, а потім як з ланцюга зриваюсь.
     
    Останнє редагування: 16 Липень 2020
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А чоловік каже, чому він не хоче слухати? Ну мусить бути якесь пояснення/причина. Тим більше, якщо я правильно зрозуміла, таке частенько))
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це - забагато, каже він. А ще - "Я і так знаю, що ти скажеш".
    насправді, не дуже часто, бо ми не дуже часто розмовляємо так щоб розмовляти :) Але десь кожну другу розмову, так.
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А так було завжди? Живете ж не один рік.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, не завжди.
    Може, справа в тому, що останнім часом дуже багато нового, того, що хвилює, досить термінового. А часу разом - мало...
     
    • Креативно Креативно x 1
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ох, все змінюється)) значить, говоріть коротко і не все зразу, так щоб чоловік сам почав задавати питання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    То вам треба розмову діалогічну чи таку, де ви маєте виговорити зі себе якусь кількість пережитого за нині/тиждень ітп?

    Я ото про себе думаю в контексті розмов - мені їх бракує, бо я їх не маю взагалі. Тобто розмов з дорослими людьми. Ні з ким не зависаю годинами на телефоні, і з чоловіком теж якось мало того балакання виходить, колись просила, пояснювала, певно зле просила, бо ніц з того не вийшло, принаймні так як би то хотіла((
    І так, я теж з мовчазних, можу виступати на публіку, але в колі більше двох людей не встигаю втикатися зі своїми репліками і тому переходжу в позицію слухача-спостерігача.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, це окрема потреба. Я відчуваю прямо, як в розмові з дітьми "віддаю", а в розмові з дорослими черпаю.
    Також не зависаю на телефоні, та й порожніх говорінь не люблю. Люблю на тему, і про важливе, і не про одне й те саме
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Блін, пару днів назад до мене дійшло, що ми з чоловіком фанати року). Слухаємо виключно в авто, але дуже вже голосно. Для наших корків саме те. Можна говорити), можна мовчати, головне музику голосніше.
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2020 ---
    О, може тут щось є). В мене чоловік любить отак час від часу завести розмову про головне і важливе. А я в той момент не хочу, хочу пташок послухати чи щоб він просто мовчав. Але я дуже делікатна особа), я починаю підтримувати розмову, і сама на себе зла), бо мене ото починає дратувати, я починаю фігню говорити тощо. Певно Ваш чоловік трохи інший ніж я)
     
    • Подобається Подобається x 4