Мінусовий резус-фактор

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Matiola, 27 Березень 2009.

  1. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    15% населення мають резус-фактор мінус.Для жінок важливо знати свій резус-фактор,оскільки "мінусові" вагітні потребують особливої уваги.Може,хтось з вас має мінусову групу?Поділіться досвідом!
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    В мене "2-", а який саме досвід цікавить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. OOksana

    OOksana Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    Matiola. а що саме вас цыкавить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    У мене перша група резуз мінус, у чоловіка друга плюс.
    Виносила і народила 4-ро дітей. Першого сина народила сама (природні роди), друга дитина - кесареве, третя - народила сама, четверта - кесарили.

    Під час кожної вагітності давали мені укол з антитілами, незважаючи на те чи дитина мала позитивний чи негативний резус. Укол мені робили на 28-му тижні вагітності. І зразу після родів, ну там якась певна кількість годин пройшла.

    Проблеми з вагітністю були лише з четвертою дитиною. На 32 тижні вагітності моя плацента уже почала відшаровуватись помаленько. На 34-му почалась сильна кровотеча і мене поклали на тиждень на підтримку. Потім був постільний режим аж до 37-го тижня, коли знову плацента почала відшаровуватись і мені зробили кесаревий розтин.

    Все залежить від лікаря. Знаю що українські лікарі люблять страшити різними резусами і якщо й справді нічого не робити, то перша вагітність перейде в порядку але кожна наступна може бути проблематична.
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Helga.k

    Helga.k Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    А я все життя вважала, що у мене група крові 1-, бо так було написано в моїй дитячій книзі, і мама завжди з молоду страшила тим, щоб я, недай боже, робила аборт, якщо б до такого дійшло. Це питання мене дуже тривожило, багато інформації про резус конфлікти прочила. Але коли завагітніла, і здала кров на резус, то не повірила словам лікарці, що у мене настправді 1 +, тому попросила ще раз виписати направлення на аналіз. Дуже раділа, що у мене дійсно 1+.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    Я до 20 років вважала, що в мене 3- (з медичної картки, мама казала і т.д.), в 20 робили маленьку операцію і брали кров на аналіз, то сказали, що 2+!!! Це ще не кінець історії - під час вагітності я розказала свою історію з групою крові і лікар сказав здати знов, так ось цей аналіз показав 1- я в шоці. В дитини 1+, то мені кололи після пологів антитіла. То тепер сиджу і думаю, коли була помилка? І яка все-таки в мене група і резус....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    У мене 1резус мінс, все файно, і в мами, тата і сестри теж, пропоную поставити тут опитування, чи насправді так мала резусу мінусу:)
     
  8. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    У мене теж 1(-) а в чоловіка 1(+).
    Перша вагітність завершилася успішно, при тому, що дитинка народилася з 1(+). Після пологів кололи антирезусну сироватку (не памятаю назви, але колять її напротязі 24 год після пологів).Під час вагітності антитіл виявлено не було, але при родах з пуповини брали кров на аналіз де вони всежтаки були виявлені, тобто почали зявлятися, відповідно дитинка народилася з жовтушкою, яку лікували світлотерапією, і до тижня все вже було ОК:y:.
    Зарас друга вагітність. Кожен місяць здаю аналіз на антитіла, а після 7 місяця потрібно здавати кожні 2 тижні. Поки нічого не виявили. І молюся щоб не виявили до самого кінця, адже знаю, що наслідки можуть бути дуже погані:sad:. Надіюся, що сироватка яку кололи після пологів всежтаки щось допоможе.:)

    P.S: доречі в моїй дитячій карточці також була вказана помилкова група крові 3(+), триччі перездавала аналіз з різним проміжком часу навіть в різних медзакладах, який всеодно показував 1(-).
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    Так, наслідки можуть бути не дуже. але та сироватка імуноглобуліну вже допомогла, оскільки ви здаєте аналізи кожного місяця і нічого не виявлено. Антитіла при народженні першої дитини почали б вироблятись якби не зробили той укол, яле його зробили, чим попередили утворення антитіл. Якщо зараз при другій вагітності їх немає, то можно вважати що в вас ніби перша вагітність, я сподіваюсь зрозуміло висловлююсь?
    А якби уколу вам не робили, то антитіла почали б утворюватись одразу по народженні дитини і тоді друга вагітність при умові що в дитинки була б теж кров з резусом "+" була б дуже проблематичною. На момент зачаття в вашій крові вже б були антитіла до резусу "+" акі б атакували організм плоду.
    Але на щастя в вас інша ситуація :)
    Але на щастя в вас все добре.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    В моїх батьків плюсові групи-в мене 3-.Зараз перша вагітність,антитіл немає.Думаю,що з часом плануватимемо і другу дитинку.Лікарі самі знатимуть,що в мене "-",чи про це треба нагадати після родів?
     
  11. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    А з чим було пов'язане відшарування плаценти?З появою антитіл?
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    Про це буде вказано в вашій обмінній, і при пологах треба нагадати на всяк випадок. Одразу по народженні в дитинки візьмут кров на аналіз і якщо в дитини буде резус "+" вам треба буде зробити укол антирезусного іммуноглобуліну, який продається на станц. перел.крові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    відомо багато випадків, коли кров міняє групу і резус:confused: або має такий склад при якому важко визначити точні дані
     
  14. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    Кров НІКОЛИ не міняє групу і резус! Знаю випадки, коли жінки платили гроші, щоб дитині записали іншу групу і чоловік не дізнався, що то не його дитина:ninja:. Але потім це все одно вияснялось. А ще просто могли бути погані реактиви, неякісно проведений аналіз, або просто переплутали пацієнтів- в нашій країні все можливо. Ця інформація перевірена, і нажаль інших варіантів немає!
     
  15. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    Знаю, що кров не міняє групу, але халатність медперсоналу просто обурює... можна і фатальну помилку зробити, наприклад при переливанні
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    В мене 1-, в чоловіка 2+..Перша вагітність - легка і абсолютно не проблематичні пологи..в сина 1-..антирезусний не кололи...2-га вагітність- анембріонія..чистка..антирезусний не кололи, 3-тя вагітність - завмирання плоду на 5-6 тижні..чистка, кололи антирезусний...сподіваюсь, що проблемою не були антитіла..
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    І чи багато таких випадків ви знаєте?:xaxa::xaxa::xaxa: По-моєму ваше друге пояснення більше підходить.:y:
     
  18. Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    У мене в дитячій карточці писало 2-, я впевнено прожила з цими даними до 20 років, поки не пішла здавати на права.
    Виявилось при здачі на медичну карточку що у мене 4-....

    Так що у мене 4-, у мужа 1+
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    і в нас так само, а в доці 2+, вагітність пройшла нормально, після народження кололи антирезусний гаммаглобулін
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Мінусовий резус-фактор

    А кому кололи антирезусний іммуноглобулін останнім часом? До мене дойшли слухи, що він зарас коштує 500-600 грн., дівчата, це правда? (майже 2 роки тому платила приблизно 140грн.). Невже ціни так піднялися?:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1