Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дякую, дівчата за допомогу, розблокувала)). Дзвонила до оператора з іншого тел. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Маю зараз престіжіо дуо 4055, то гадость рідкісна, хочу продати і купити собі щось більш функціональне, може порадите щось? Мені аби не дуже дорогий і щоб не тормозив.
     
  3. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Оскільки мій теперішній телефон поламався, в ремонті не сильно горять бажанням за нього братися, вибираю новий телефон. Подобаються мені марки Apple, HTC, LG. Що порадите ?

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Коли я вибирала свій телефон (я теж хотіла LG), то мені сказали, що вони часто попадають в ремонт. Рекомендували Lenovo або HTC (Apple само собою, але то вже інша цінова категорія) :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    Маю lenovo p70. Дуже рекомендую через величезний акумулятор поза 4000!
    З активним користуванням тримає батаєя 2 доби, я в раю)))
    Всі друзі з айфонами бігають у пошуках зарядки :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    І я маю lenovo, скоро два роки, з постійно включеним WiFi і читанням новин, пошти, навіть роботою, тримає 4-5 днів. В "економному" режимі тримає 7 днів (але я ігри не бавлюся, він в мене в основному для роботи і читання, якщо книжка і компютер заняті). Мала різні телефони, крім Аррle i Nokia, то найбільше задоволена Lenovo i Samsung.
     
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    В моєї сестри такий телефон. Вона в ньому сидить постійно, та кожен день заряджає. За пів року вона його вже добила.

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    У леново є різні телефони - з дешевим наповненням, і з 8-ми ядерним поцесором :) Тому не дивіться на назву, а на конкретну модель і наповнення)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я фанатка Самсунгів)) Зарас маю вже підстаркуватий S4- дуже задоволена апаратом. Єдиний "-" - трохи батарейка мало тримає заряд при активному юзанні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    маю LG G PRO LITE DUAL D686 (5,5 дюймовий )вже рік час,задоволена цілком
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    У мене Lenovo P780 вже 1,5 року. Величезний екран, супер батарея, дві сімки, 4 ядра, 1 Гб оперативки, украінська мова). В принципі задоволена. Купувала на аліекспресі, вийшло на 30-40% дешевше, ніж у наших магазинах ще й з повною комплектацією (захисна плівка, кейз і карта пам'яті) На шостому місяці користування був розбитий екран з тачем, поміняла, тоді ж і прошивку вперше змінила, досі все чудово. Користуюсь в основному вдома на вайфай, мене швидкість влаштовує цілком і функціональність теж. На своі гроші дуже навіть хороший телефон. Думаю, що і наступний оберу з Леново, ну бо промоніторивши ціни і відгуки, це таки оптимальний варіант співвідношення вартості і функціональності. Єдине, що мене дуже напрягає, це відсутність букви і (йі) ( от зараз пишу з телефона і навіть не можу ту букву правильно написати)
    п.с. Дуже дякую, дівчата, буква ї знайшлася:girl_tender: І чого я раніше не спитала...
     
    Останнє редагування: 18 Липень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    а в чому проблема?
    такий самий телефон чоловік носить вже 2 роки
    з плюсів=вайфай, класна навігація(мій чоловік гасає по Львову кожен день), досить швидкий для читання посиденько, однокласників і т д, батарея при постійному юзанні тримає до 2 днів.
    В нас жодних нарікань, та й камера 8 мп хороша
    Єдине чоловік вже ниє що хоче щось нове, бо як бере мій 5ти дюймовий престіжіо то робить великі очі і його 4х дюймовий його вже не влаштовує
    В моїй моделі 3055 великий плюсом є екран, батарея(3700) яка тримає 2-3 дні(але в мене телефон працює нон стоп), величезний мінус-це слабенька камера(але до того я була готова, бо стояв вибір краща батарея чи потужніша камера)
    Єдина велика проблема- це з чохлами, нема вибору!
     
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    власне, коли купували, то теж дивились, що в знайомого і батарея тримала 2 дні і все як ви писали, а в мене такий тугодум, що інколи важко набрати чийсь номер, бо телефон висить. Поки зайду в ФБ - витрачу собі купу нервів, ну і батареї мені на день вистачає, а буває що і двічі заряджаю(.
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    можливо так попали
    мене співвідношення ціна-якість дуже влаштовує, ми взяли хороші телефони по адекватній ціні
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Маю айфон 4 (скоро буду продавати, якщо когось цікавить), тепер дивлюся на самсунги. Дуже мені впали в око samsung galaxy a5 і а7. Вони в металевому корпусі. Хтось має такі? Вартують своїх грошей?
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    А у мене не так давно бувLG P715 Dual, нормальний телефончик, все досить швидко і якісно, камера 8 мп, ну загалом кому цікаво почитає про нього, ніби все ок, але мені було замало 8мп, я фактично виключно телефоном дітей фотографую. бо фотік з собою таскати напряжно і не зручно, і не всі пріложенія хотіли ставати на карту памьяті.

    Тож до наступного телефону була вимога якісні фото, ну і все решта щоб на рівні. Купила Lenovo S850 - так я вже 4 місяці натішитись ним не можу. Основна камера 13мп, фронтальна 5мп, для моїх вмог - више криши. Камера така що мій 13мп фотік часом так якісно фото не зробить, хотя фотік теж не пустишка. Заряд тримає 2 дні, якщо постійно говорити, фотографувати, юзати інет то 1 день.
     
    • Креативно Креативно x 1
  17. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    А в мене iphone 5s. Дуже ним задоволена. В минулому Samsung galaxy S4, теж хороший (мама зараз ним користується, без нарікань), але незважаючи на кращі характеристики самсунга, айфон все все кращий.
     
  18. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Скажіть, а чому продаєте? Бо я чесно облизуюся, коли бачу цей телефон))). Всі так хвалять за його якість і т.д. хоч там і батарея слабенька(((

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Якість - так. Візьмеш в руки - маєш вєщь)
    Чого продаю? Чесно, хочу нового. Ну і нервує мене їхня операційна система. Нічого не встановиш без iTunes. Недавно хотіла відео на ютуб закинути - ууууу то не на мою витримку.. Хоч він в мене суперовенький, не падаючий і біленький, все ж будемо прощатися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Дівчатка і хлопці, можливо, хто має і користується Nokia Lumia 635 або Nokia Lumia 640, розкажіть чи задоволені? Варто купувати? Бо дуже вагаюсь, буду дуже вдячна за пораду..