Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

 1. Nitriotka

  Nitriotka Фея з сокирою )

  Ну що сказати - прочитала я свої дописи за 2013 рік і можу сказати, що в моїх стосунках з мамою стався прогрес.
  А саме - вона мені врешті сказала, що треба було зробити аборт (щоб я не народилась і не мучила її), а я виговорила їй про свої образи, за всі роки.
  Хоча послідовність подій була протилежною. Спершу я про біль і образи, а тоді вже вона собі нагадала скільки грошей на мене витрачала, коли я росла.
  Мене не зачіпило. Лише я для себе вирішила, що не хочу з нею більше спілкуватись. Але вона мене у фб зачепила, типу при всіх попросила вибачення. Розмови не вийшло, бо дзвонити вона не насмілилась, а в коментарях згодом писала, що не знає за що просить вибачення.
  Настільки дурнуваті стосунки, вона якось так поводиться неадекватно, що мені ще більше не хочеться її ні бачити, ні чути.
  До слова - вітчим теж виділився, я не знала, що він при родичах, коли мене немає поруч, дозволяє собі мене обмовляти. Не в найкращому світлі.

  Якийсь театр абсурду.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 23
 2. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Співчуваю, тому я маму і свекруху не додаю в друзі і попросила не коментувати. А вітчим скільки себе пам'ятаю тикав мені всім, навіть їжею. А для себе щодо стосунків з мамою прийняли позицію, що в неї своє життя в мене своє. Раз два на тиждень дзвоню питати як здоров'я і поговорити на загальні теми.
  Знаєте, то основне і найперше відпустити і пробачити їй все, в собі всередині, тоді стане легше. Хоч для мене це дуже важко, але я працюю над тим.
  Я навіть деколи маю думки, що матиму гріх за ці відносини, бо останній рік стала байдужа, але мені не 10 і не 15, і маю обов'язки в першу чергу щодо своєї сім'ї.
  А щодо театру абсурду то він там майже постійно для всіх кругом.

  Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Nitriotka

  Nitriotka Фея з сокирою )

  Важко, бо не проговорено. Я колись намагалась з нею говорити, але вона не чує. Тому той варіант відпав давно.

  Коментує мені в соцмережах, ніби нічого і не було. Для чого? Не розумію. Для чого мене кусає?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Від того, що не вміє інакше виражати свої чуття, які б то не були. Це дуже складно(. Сил Вам і терпіння.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Пробачити можна, якщо людина жалкує за те, що зробила і намагається виправити ситуацію. А якщо людина регулярно ображає і кривдить, то пробачити важко. Та й десь читала, що більше потрібно відпустити ту образу і не тримати зла, щоб не обтяжували ці емоції зсередини, але не обов'язково вибачати при цьому, якщо ви не можете. Бо якщо себе силувати вибачити когось, то можна собі ще додаткового стресу наробити. Просто прийняти факт, що ця людина така і вона вже навряд чи зміниться і мінімізувати спілкування.Хіба якщо буде потреба допомогти, то звісно прийти на допомогу по мірі своїх сил. Якщо така людина не рідна, як мама, то взагалі припинити спілкування.
   
  Останнє редагування: 20 Червень 2020
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  От власне, я зі своєю теж не все проговорила, тому може стосунки ще такі собі, але ви любіть себе, старайтесь, щоб вас не витягували на емоції, бо я зрозуміла, що тоді вони насичуються чи як, незнаю, стараюсь зводити розмову до мінімалізму. Завжди кажу ваші справи, проблеми, ваш вибір, нажаль нічим не допоможу.
   
  • мімімі мімімі x 1
 7. MalishiMoi

  MalishiMoi New Member

  Це дуже сумно насправді що нашим мамам нічим жити крім нас( вони життя прожили, нас вигодували і ще хочуть бути потрібними...просто жити не вміють...