Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Як ви думаєте, що моя мама хоче сказати, коли постить в себе на сторінці статтю з заголовком "Сусідка на вихідних просто купила вазелін, а вчора я її ледь впізнала"?:girl_flag_of_truce:стаття за 1 квітня, на фото жінка бальзаківського віку до фотошопу і після. Треба запропонувати Цукербергу нову функцію в фб: заблокувати моїй мамі кнопочку "поширити".:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 9
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Смішно Смішно x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee ну, Вам що вазеліну шкода?))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та нє, вазеліну не шкода, хай мазається. Боюся завтра через скайп не впізнати.:girl_blush2:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Подарунки дітям... Колись привезла мені мама курточки для меншої. Ну бо ж ми багатодітні і гроші треба економити :).
    Мама по секондам не ходить, а от її подружки приносять, а мама рад старатися, щоб не з пустими руками тіпа. Хоч прошу, не вези мені фігні, бо все-одно викину. "Ой, така красіва, така красіііва!" (якщо непотріб розхвалити, він перестає бути непотребом)
    Мала підросла, дістаю я її речі, ті, що завеликі були, підбираю курточки. І побачила одну. Ну така вже мені старомодна, хоч колір нормальний, ну плями на рукаві можна спробувати вивести. Думаю, може я придираюсь, може це МЕНІ вона страшна? Ще й старша:"Така прікольна, лиши, буде як Санта Клаус" (вона червона з білим). Думаю, може я дійсно не розуміюсь в моді? Знайшла, дивлюсь я на етикетку на розмір і бачу "Изготовлено в ГДР"... Рарітет, ДЕ вони її вицепили?... А чоловік сміється "Бач яка якість? І колір зовсім не втратила". Нє, таке я на свою дитину не надіну.
    ПС Може треба комусь? Курточка історична, можна сказати. Лежить на викидання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Arapeta ми не багатодітні, але мама теж має збережені речі ще з часів нашого дитинства. І періодично їх видає для малої. Нє, ну я не скажу, що вони погані. Якість і стан гарний, але деякі з розряду: "ну дуже вже старомодне", дещо навпаки: "дуже оригінальне". Теж беру. А там вже як вийде: щось одягну, щось так і полежить, поки не переросте. Але що з тим далі робити - гублюся. Схиляюся до варіанту - повернути мамі (маю ще молодшу сестру, то мама потім точно згадає за ті речі).
     
    • Баян Баян x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а коли мама шле в приват посилання на статті як стати "достойной женщиной" і "які жінки подобаються чоловікам" :d23::connie_pull-pigtail

    Я на днях зрозуміла, що реальність змінити можна, але - не думку інших про цю реальність. Ну тобто, я завжди це розуміла, але щось дуже різко і сильно прояснилося :girl_haha:
    Мама сказала, що моїх дітей вона вже вибавила, тож тепер чекає, поки сестра схоче сім'ю... Хай після цього хтось каже, що це я живу в своєму світі :)

    ну і та легка зневага до багатодітних (у спілкуванні зі мною - легка, ггг) - трохи напрягає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    що мама добралась до фб :)
    Моя мама може випадково якийсь спам висилати
    От в мене більше біда з родичкою, і її повідомленнями. Ще не було дня, коли вона мені щось не вислала, то молитва для створення сім'ї, то молитва для благополуччя, останнє що вона мені вислала - сайт для знйомства.
    Її всерйоз перестала сприймати, коли вона мене привітала з Першою Пречистою, при тому, що це віруюча і "практикуюча" християнка.
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а коли тобі мама в очі каже- що Тебе ніхто поважати не буде. поки Ти заміж не вийдеш.. і все в такому дусі.. і ти нездара і нічого не доб)єшся в житті. я давно цей етап в житті пройшла і зара мені її шкода. що вона виросла в такий час і такої думки про жінок..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та, оце ставлення як до пропащої людини без жодної кореляції з реальним станом справ - це сум
    я теж думала, що я пройшла цей етап.
    але всякі оті фрази про спіраль, стерилізацію, "та можна ж таблеточки попити" - не вмію ще нормально сприймати.
    Зараз от погладшала суттєво, то для мами вже "очевидно", що я - вагітна
    загалом
    майже виговорилась :)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    співчуваю Юля. ну а Ви не пробували розібратись чому так? моя мама просто виросла в такому дусі. їй таке ж говорили..іншого сценарію в неї немає..і вона не уявляє. як це по другому може бути..
    пс. в мене батьки тішуться внукам. новим внукам)
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я пробувала розібратися :)
    Потім ще пробувала
    А потім ще
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну всьо, моя мама знайшла твою маму. "Речі, які дружини регулярно мають робити своїм чоловікам". Так, саме так дослівно і написано. Я не відкривала посилання. Сподіваюся, там про вареники і голубці.:girl_phone1:
     
    • Смішно Смішно x 19
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знаєте, я інколи думаю - як добре, що моя мама не любить з різною технікою мати справи). І телефон в неї кнопковий, і що таке фб вона не знає. Бо по своїй наївності вона б точно мазалась вазеліном. Ну бо написано. Мені деколи так з неї дивно. Ну як можна так всьому вірити!!! Та їй не 8 років. В мене малий більш критично до того всього ставиться у порівнянні з мамою 65+.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мій тато порівняно "просунутий" в користуванні гаджетами.
    В плані того, що він впевнено користується ПК і смартфоном, те, що йому потрібно, він знайде і зробить.
    То вже "повівся" на рекламу "чудо" пристрою, який має йому відновити зір, нічо нікому не сказав, вивалив за то тисячі (навіть не каже, скільки, але по моїх відчуттях - більше 5).
    Скільки я пояснювала, намагалась достукатися - як горохом об стіну.
    Куми тато замовив якісь чудодійні ліки "Гібіскус" також за півтори-дві тисячі гривень.
    Ні мої, ні куми батьки не є "мажорами", для яких тих 2-5 тис. не помітні в сімейному бюджеті; вони важко працюють все життя і особливо не розкошують.
    Мені іскри з очей ішли, коли я то почула, і коли не змогла достукатись до тата, що не можна так всьому сліпо вірити.

    То власне, тішуся хоча б з того
    Бо там би, крім вище описаного, було б спамлення і перепощування всього сміття підряд, особливо політичного.

    Але така поведінка має логічне пояснення: наші батьки з так званого покоління "Х", яке жило в час, коли не було такого широкого доступу до інформації, коли все, що лунало з екранів чорно-білих телевізорів, сприймалося, як істина в останній інстанції, коли мізки "промивалися" на такому рівні, що путін би зараз певно позаздрив.

    Поколінню Х закладено на підсвідомому рівні, що якщо якась інфа звучить в медіа - це автоматично перевірена правда.

    "А шо ті діти - всі розуми поїли, думають, що щось знають?
    Он інтернет пише, що гібіскус від тиску помагає, значить помагає :girl_devil:"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    як тільки мама почала активно користуватись ноутбуком, вона також на всю рекламу реагувала що це супер-пупер і їй то треба. Тоді я їй категорично заборонила переходити по тих посиланнях, молв підхопиш вірус, заведеться хробачок на ноуті і усьо, ноутбука не буде. І якось в перші дні мама, полізла куди не слід, нахапала вірусів, зрозуміло що ноутбук почав зависати, відкривати купа незрозуміло чого. В той час я була у відрядженні, і мама чуть не посивіла, що прийшов капець ноутбуку. Урок отримала на все життя, більше на чудодійну рекламу не купляється і на ті сайти не переходить.

    А якщо подивитись глобально. Я не знаю як мислять люди, які ведуться на різні листи щастя "Ви виграли машину, відправте нам 100 грн". Я знаю декілька людей, які на таке повелись, відправили гроші, отримала іграшкову машинку, матюкнулись. І за півроку знову лист "Ви виграли колечко з діамантом, вишліть гроші..." і люди знову висилають.
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    це люди, які люблять халяву.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Моя мама впевнений користувач смартфону і соцмереж.. Але, вона в мене з фільтрами такими, що я горджуся:girl_tender:. І до дітей прислухається, навіть слухає).
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя прабабця (1900 рн) говорила з телевізором, бо була переконана, що не може такого бути: вона їх бачить і чує, а вони її ні. Моя баба (1942 рн) вже з телевізором не говорить, але вірить новинам більше, ніж ксьондзу в неділю. Моя мама (1964 рн) ніби й фільтрує інформацію, але обіцянки фільтрувати не вміє. І вона мабуть таки не в курсі, що під всім, що бачиш в фб, не обов'язково тиснути кнопочку "поширити".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1