Ми і наші гроші

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Mansikat, 19 Червень 2020.

 1. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  проблема в тому що за місяць :) В нас земля купляється окремо (тут я не можу сказати точно, бо знаходила інфу що землю треба орендувати) і будинок окремо. Якщо ти купив будинок то не все так райдужно як здається :)
  З розповідей людей, дійшла висновку, що треба всі угоди на оренду та купівлю закордоном перевіряти з адвокатом, хоч це дороге задоволення, але потім вийде ще дорожче. В нас був адвокат, який добавив багато пунктів в договір і заставив навіть в серпні місяці включити опалення, щоб перевірити чи все працює. А про те що я самостійно рахувала\міряла площу квартири я про мовчу, але це зекономило нам 40 євро в місяць.
  Ваші слова і моїй мамі, а то вона щиро вірить, що викладання в університеті мега престижна і дужеоплачувана робота. Бо де ще ти знайдеш роботу, що півдня на робочому місці (кожного дня) і отримуєш 6000 грн :) А те що ти приходиш додому і до ранку лекції і статті пишеш, то вже твій вільний час :)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 2. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  І не тільки закордоном!) Хороший адвокат/юрист зекономить Вам більше грошей, ніж Ви на нього потратите:)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Подобається Подобається x 1
 3. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Звичайно, все треба читати і рахувати.
  В нас теж є таке хоча й рідко, що земля в оренді, але максимум, що бачила - 400€/місяць.
  Якби з купівлею будинка було все аж так погано, то скільки мала би коштувати оренда того будинка? (А будинки таки теж здаються в оренду). Тому в будь-якому разі краще бути власником, ніж орендарем.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Там величезна площа (на території великий басейн і великий сад) і межує із заповідним лісом. Розміщення гарне і ціна купівлі влаштовувала, а тепер вилазять сюрпризи.