Ми і наші гроші

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Mansikat, 19 Червень 2020.

1. Hermi

Hermi Well-Known Member

проблема в тому що за місяць :) В нас земля купляється окремо (тут я не можу сказати точно, бо знаходила інфу що землю треба орендувати) і будинок окремо. Якщо ти купив будинок то не все так райдужно як здається :)
    З розповідей людей, дійшла висновку, що треба всі угоди на оренду та купівлю закордоном перевіряти з адвокатом, хоч це дороге задоволення, але потім вийде ще дорожче. В нас був адвокат, який добавив багато пунктів в договір і заставив навіть в серпні місяці включити опалення, щоб перевірити чи все працює. А про те що я самостійно рахувала\міряла площу квартири я про мовчу, але це зекономило нам 40 євро в місяць.
    Ваші слова і моїй мамі, а то вона щиро вірить, що викладання в університеті мега престижна і дужеоплачувана робота. Бо де ще ти знайдеш роботу, що півдня на робочому місці (кожного дня) і отримуєш 6000 грн :) А те що ти приходиш додому і до ранку лекції і статті пишеш, то вже твій вільний час :)

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

І не тільки закордоном!) Хороший адвокат/юрист зекономить Вам більше грошей, ніж Ви на нього потратите:)

• Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. Almariel

Almariel Well-Known Member

Звичайно, все треба читати і рахувати.
    В нас теж є таке хоча й рідко, що земля в оренді, але максимум, що бачила - 400€/місяць.
    Якби з купівлею будинка було все аж так погано, то скільки мала би коштувати оренда того будинка? (А будинки таки теж здаються в оренду). Тому в будь-якому разі краще бути власником, ніж орендарем.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hermi

Hermi Well-Known Member

Там величезна площа (на території великий басейн і великий сад) і межує із заповідним лісом. Розміщення гарне і ціна купівлі влаштовувала, а тепер вилазять сюрпризи.