Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Сиджу, читаю про бази різні. Пишуть люди, що якщо ніготь маленький і втоплений (як в мене), то рідка звичайна база не дуже підходить, бо розтікається і прилипає, радять брати якусь з густіших, типу Коді для вирівнювання пластини. Хтось має? Чи насправді вона така густа?
     
  2. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @La esposa, ви можете взяти будь-яку каучукову базу. Вони усі в'язкіші.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Яку можете порадити? Маю коді, купила її з самого початку, бо не розумілася на той момент на нюансах.
    Не подобається густиною і дійсно важко знімається.
    Готова купити іншу, лиш хочу бути впевнена, що нова марка буде простіша у знятті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Фокс, Комільфо, Оксі, Май Нейл. У Фокс є база спеціально для легкого зняття F.O.X Base Soft, думаю, будете задоволені.
    В мене зараз каучукові такі:
    DSC_0196.JPG DSC_0201.JPG
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2017
    • Корисно Корисно x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. katkas

    katkas Well-Known Member

    Бо дуже сильно розрекламована. Я її купила тому, що порадила родичка, яка робить манікюри вдома. Вона перед тим проходила курси в салоні, і там її порадили. Зараз, коли переглядаю, то старі відео 3-4річні, там практично всюди коді, а останні відео, то там різні бази, хто теж рекламує, а хто радить з свого досвіду. Коли закінчиться коді то обов'язково спробую іншу, для різноманіття, і не можу сказати, що вона погана, бо немає з чим порівняти.
    так той мінус я забула, просто теж не дуже помітно було, але то були номери 545, 636,641,558, але в понеділок нанесла білу 530, то капець, у середу третина з торця відпала :sad: Прийшлося перемальовувати. Але знялося дуже легко, бо перед тим спиляла майже до бази гарною пилочкою. Ті, що замовила з алі, нікудишні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, порадьте добрий ремувер по адекватній ціні
    Sally hansen немає... пишуть, що знятий з виробництва. Перерила на всіх популярних сайтах. Немає (((
    Може хто у Львові бачив по магазинах. Здайте точку, або радьте щось інше.
     
  7. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Leditanya, раджу

    IMG_20170210_171321.jpg
    Перший трішки кращий, але рідший і має один недолік - запах.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    То ви про той, що для кутикули? А нового нічого не планують йому на заміну?
    Треба йти шукати, чи є ще десь в магазинах. Я його люблю

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Ще тут покажу свій манік. Чорний Канні 613, зелений fairyglo 58022
    [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата , хтось вже робив дизайн фольгою? Як його робити? Треба топ без липкого шару?
    [​IMG]
    Фото з інтернету.
     
  11. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Я робила на тіпсах, фольгу треба відбивати на липкий шар ГЛ, бази чи топу, а потім покрити топом. Я маю ще спеціальний клей, він для того, щоб фольга добре відбилася рівномірно на всьому нігті.
    Буває фольга, яка погано переводиться або не на всі гл, то треба пробувати на тіпсі скільки хв сушити покриття, щоб була сильніша дисперсія.

    Я сьогодні зняла собі ГЛ і не покриваю, бо стільки ідей і не можу вибрати, але хочу щось просте і незвичне водночас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А зверху яким топом покривали? З липким шаром підійде?
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ага, той самий...
    Як десь знайдете, то маякніть... бо на разі я не знайшла.
     
  14. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Підійде, я пробувала глянцевим і матовим. Матовий з липким шаром, глянцевий без.
    Тут найголовніше на що фольгу відбивати,бо мені не на всі гель лаки переводиться (можливо через те, що недорога, з алі), тому і купила клей.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дівчата порадьте рідину щоб зняти гель лак, мала коді, ну дуже важко знімається, хочу попробувати інший, найшла такий нормальний?
    [​IMG]
     
  16. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Підкажіть, будь-ласка, де у Львові можна купити лаки Golden Rose WOW. Мені потрібен 97 номер.
    Або може хтось має і хоче продати?
     
  17. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    IMG_4876.JPG
    Свіжий. Дуже люблю червону класику. Заодно змінила форму нігтя на овал, кажуть краще носиться лак.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Краще-краще:girl_in_love:! І тріщин нема! Я тепер вже до квадрата не хочу повертатися.:d23:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    А я за півроку тричі міняла форму, потім нігті під корінь і до квадрату завжди повертаюся. От люблю я м'який квадрат. Мені здається, що інша форма не пасує моєму середньому пальцю:girl_haha:, точніше формі кутикули.

    А на чужих ручках подобається будь-яка форма, головне, щоб всі нігті однакові.
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчатка, хоче чоловік зробити мені подарунок і купити омріяний набір для ГЛ, але в мене стільки питань, що голова обертом...буду вдячна, якщо хтось витратить частинку свого часу і трішки мені допоможе:girl_flag_of_truce::
    -отже перше і найголовніше обираю лампу. Схилялася до такої УФ лампа для сушки геля, гель-лака на 36 Вт W-818, фиолетовая: продажа, цена в Николаеве. оборудование для сушки ногтей от "SalonPro - всё для Вашей красоты!" - 206294493, має таку подружка і ніби задоволена. Мінуси, що ніби треба з часом міняти лампи і довго сушить. Чоловік наполягає на такій LED+CCFL Лампа гибридная, 36 Вт, насыщенная розовая, сенсорная, таймер: продажа, цена в Николаеве. оборудование для сушки ногтей от "SalonPro - всё для Вашей красоты!" - 197009160, бо швидко сушить і довговічніша, але чи правда, що деякі лаки в ній гірше сохнуть?!
    - ремувер, праймер, обезжирювач, рідина дня зняття липкого шару - що з цього заміняють септилом, ацетоном і без чого можна обійтися?
    - яку ТМ обрати Коді, My nail чи PNB? що з цього можете рекомендувати, а що в жодному разі?
    - чи можна взяти базу і топ коді, а праймер, змивку, лак дешевші? Чи змиє дешевша змивка топ і базу коді?
    - що таке каучукові база і топ і чим вони кращі за звичайні?
    Знаю що купа питань і читаю тему, але хелп!:connie_pull-pigtail