Маю тканину, не знаю що пошити...

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Akina, 5 Грудень 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знайшла я де запитатися про допомогу у виборі фасону :)
    Часом буває що лежить тканина (колись давно купили і не використали, подарували-віддали...), ніби і не погана, а що з неї краще пошити не знаєш.
    Спрезентувала мені свекруха таку вельветову з радянських запасів (олівець для порівняння розміру отих "огірків")
    IMG_8767.JPG IMG_8766.JPG
    Треба мені спідницю довжиною +- до коліна . Був би то вельвет без малюнка, я б пошила щось таке,
    yubki81.jpg IMG_1558.jpg ruth-detail2_large.jpg
    Може на кокетці...
    boho-odezhda-artka-T1mN3TFXxdXXXXXXXX_!!0-item_pic.jpg odezhda-boho-etnicheskaya-artka-TB1Cw.HHpXXXXcmXFXXXXXXXXXX_!!0-item_pic.jpg
    але той трохи дивний маюнок:girl_in_dreams:...
    Чи ще думала докупити смужечку тканини гірчичного кольору і пошити щось таке - дуже мені подобається і Артка то моя :girl_in_love:, але сумніваюся по-перше що саме такі складки з вельвету вийдуть гарно, а по-друге як буде в експлуатації окантовка з трикотажу :scratch_one-s_head:(бо в магазині бачила лише трикотаж такого відтінку, а тканини не знайшла...).
    odezhda-boho-etnicheskaya-artka-T1cw_2XmFcXXcgT.s._083640.jpg
    :girl_flag_of_truce:що скажете? Чи та тканина взагалі страшненька і пошити з неї малому штани?
     
  2. maty

    maty Well-Known Member

    малюнок цікавий,ці огірки зараз популярні,а в цілому орієнтуйтеся на свої відчуття-подобається,то шийте.Складки вийдуть я думаю,буде гарно тримати форму, головне тканину окантовки підібрати в тон- якщо трикотаж,то не надто тягучий,щось типу французького трикотажу,я б брала костюмку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Міряла сукню, тканина чи то джинс такий, чи вельвет там низ/спідничка була такого плану, тільки мені вище коліна трошки- дуже кльовий фасон.
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Знаю:) і власне спідницю в бантові складки вже одну собі пошила - тепер хочеться чогось іншого...
    Я теж хотіла костюмну - немає такого коьору в магазинах:sad: Бачила гарний цупкий французький трикотаж гірчичний, по тону дууже схожий на колір того малюнка...
    Ну от наче і непогана та тканина, але мені так виглядає що на ній "великими буквами написано" що зробена вона в 80-х роках минулого століття, тому і хочеться до неї якийсь крій цікавий... Бо я не настільки фанат вінтажу :girl_in_dreams:
     
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а якщо без складок, а просто "сонце" або навіть асиметричну?
    original.jpg
    як на мене, то тут тканина сама по собі цікава і важливо не перемудрити з фасоном:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Треба подумати про асиметрію, але мені здається що то на м"яких тканинах виглядає гарніше, а отой рубчик у вельвету якщо його відрізати по косій... навіть не знаю чи буде гарно лежати.
    Сонце ні, бо ширина маленька - 90 см, хіба яку шестиклинку :scratch_one-s_head:
    Ну так, бо в принципі на тому принті і не буде видно усіх мудрьоних деталей і швів...
    Ой, тєжко... хочу сама не знаю що. :dntknw: Якщо нічого ліпшого не надумаю, то напевно одну з цих таки виберу :)
    ruth-detail2_large.jpg odezhda-boho-etnicheskaya-artka-TB1Cw.HHpXXXXcmXFXXXXXXXXXX_!!0-item_pic.jpg
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    замша. і буде зимово-осінній варіант.
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    плаття не хочете? можна скомбінувати з однотонним синім вельветом.. піджак ще можна зкомбінувати теж)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я теж чомусь подумала про сукню:girl_in_dreams:. А з комбінуванням тканин я б була обережною, бо колись так спробувала собі шити. Сукня чорна з однієї тканини, а комірець мав бути білий і підібрала класну дорогу тканинку, але коли почала то докупи збирати, то той комірець виходив з іншої опери, якось грубо виходило в декілька слоїв біля шиї, прийшлось переробляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    @Akina, а скільки тої тканини є? Я одразу побачила ту тканину в сукні такого типу modney.pp.ua_plattya-v-kltku-v-pdlogu_175.jpeg , може хоч на спідницю вистачить, а верх однотонний?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Сукню не хочу - мені конче треба спідницю :) (а точніше 2, але з фасоном другої, з шерсті, я вже, наче, визначилася)
    Цієї тканини є небагато - десь 2 метри (при ширині 90см), а докупляти 1-2 метри ще інакшої зараз все одно не маю змоги (хіба яких 30-50 см для оздоблення, бо ціни на тканину :hang1:). Тому на довгу спідницю не вистачить...
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я люблю комбіновані речі вони багато дивляться.. можна гарно відтінити манжетами на рукавах( може і не синя тканина має бути) і комірець пошити.. вообщем фантазувати тіки.. тре дивитись по моделі і фігурі
    ну і вибирати тканину тре з клаптиком тканини яку маєте. з відтінком можна не вгадати..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а якщо якийсь сарафан замутити... якийсь хіпстерський...балахоном...
    odezhda-boho-etnicheskaya-artka-T1ggD2Xd0iXXb69vw1_041133.jpg image4xxl.jpg
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, то точно не моє - ні по стилю, ні по фасону :) ...
    А де той замш можна у Львові надибати? І як він носиться-переться? Чи тільки хімчистка?
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    натуральний? або дорого новий на південному чи дешевше роздерибанити на секонді якусь куртку.
    штучкний - має бути в магазинах з тканинами, на крайняк в магазинах з меблевими тканинами
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а ви самі будете шити? чи до кравчині підете?
    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2015 ---
    велюр то велюр. він м)якенький і тягучий переважно.
    штучний замш схожий ще на флокї
    х\
    \
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а тип фігури який? і яка тканина по товщині? і що любите носити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ох, я теж про то все думала, бо з готовим одягом без проблем ще й сама б порадила іншим, а от шити і думати перед тим як воно буде виглядати поки тяжко :)
    Фігура Х, але з трохи широкими плечима :) Тканина не дуже товста - такий типовий радянський вельвет - дещо рихлий, але форму мав би в принципі тримати.
    Люблю м"яку класику (ту що Soft Classic ) хоч деколи "кидає" мене трошки в бохо чи легку етніку :)