Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

1. Sandoryk

Sandoryk Well-Known Member

2. algo

algo СуперМодератор) Команда форуму

@Sandoryk ну навіть не знаю. Перейшла на сайт в браузері перед адресою пише не захищено. Хіба створіть окрему віртуальну картку де буде тільки тих пару доларів . Бо підозри що то сайт зчитуватиме картку .

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Dominika

Dominika Well-Known Member

@Sandoryk звичайно, що лохотрон. Там навіть назва бренду вказана невірно, якась дешева підробка китайська. Я б навіть не дивилась в той бік.

• Подобається Подобається x 1
  4. Rozmari

Rozmari Well-Known Member

Протягом місяця дзвінки майже кожного дня, а іноді по кілька дзвінків у день з номерів +49.... Берлін. Чула від сестри за цей лохотрон, і трубку не беру, але все одно вже просто дістало, що кожнісінького дня дзвонять з різних закордонних номерів!!! :girl_devil:

5. Norkova ledi

Norkova ledi New Member

А що чули за цей номер? В чому суть розводу? До співробітниці теж дзвонить Берлін через день, теж трубку не бере.

6. svoybox

svoybox Well-Known Member

+380916016185
    дзвонять типу з приватбанку
    - В мене нема карток в Приватбанку
    - Я говорю про вашу картку Ощадбанку. Ви здійснювали щойно розрахунок в інтернет магазині Розетка на суму 850грн?
    - Ні
    - Ви не підтверджуєте платіж на суму 850грн?
    - Ні
    - Перевірте, чи ваша карта біля вас
    - Яке відношення Приватбанк має до моєї карти Ощадбанку?
    - Це все державні банки. Ми одна філія
    - Яка філія?
    - Ніяка.
    дзвінок завершено, а так все правдоподібно починалось

• Смішно Смішно x 6
    • Інформативно Інформативно x 3
  7. New look

New look Well-Known Member

згадалось, колись у мене було:
    одного дня розмістила оголошення про продаж депілятора в неті, зателефонував мужчина і якось так швидко вирішив купити той депілятор дружині)) сказав що оплатить на карту і попросив номер. За день так і не оплатив, а на слідуючий день телефонують з "привату" і відразу чути якісь посторонні шуми і невпевненість тієї людини, каже мені на кострубатій українській:
    - з вашої такої-то картки був зафіксований підозрілий платіж...бла бла бла, скажіть
    -ви шахрай?!
    -слиш ти каза...:girl_crazy:
    :girl_haha::girl_in_dreams:

• Смішно Смішно x 10
  8. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Я тут в забила писала по то як мене кинули на олх. Включила та коза телефон, але трубку не бере, збиває. З чужого теж не взяла. Що я можу зробити? Може всі посиденьки їй би подзвонили)))? Ото б вона здивувалась якби дзвонили часто і з різних номерів))). Може таки совість в неї є і вона відправить мені ту нещасну куртку? Бо відчуваю, що то не спланована акція, а експромт).

• Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Online

Online Well-Known Member

Як варіант, може бути банальна ситуація: доручила чоловікові відправити, а він забув/забухав/загубив/відправив не туди... Чи дитина на ту куртку сік вилила або в шоколаді вимастила в останній момент чи ще щось в тому дусі. Дівчина злякалася, псіханула, не знає як це все тепер розрулити. Тому і повідключала все. Якщо куртка ще є і неушкоджена, то велика вірогідність, що завтра відправлять. Якщо куртку загубили чи зіпсували - буде морозитись. А ви ПІБ і номер телефону гуглили? Немає про неї відгуків як про недобросовісного продавця? Якщо ситуація не вирішиться, можна спробувати картку їй заблокувати в Приваті (чи який там в неї банк) за шахрайство. Можна номер телефону внести в базу як шахрайський на сайтах типу: Телефонный справочник «Кто звонит?». Найти номер телефона. Поиск людей Можна діставати в соцмережах, як тут вже радили... Якщо маєте до цього натхнення.

Останнє редагування: 2 Грудень 2019 у 23:57
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1