Лікування випадіння волося та себореї у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Samosaboy, 21 Листопад 2011.

  1. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    Те волосся, що випало, взагалі з часом повертається на свої "місця" чи вже усьо, нафсігда?! Бо щось стає ще більше стресово, як про то подумаю....

    Невже немає кого порадити з лікарів?
     
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Зверніться в центр "Лазерхауз" я знаю, що там дуже хороші спеціалісти, в тому числі і трихологи. Можна примінити мезотерапію, взагалі підіть на консультацію.
     
  3. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    оо, глянула на ціни і стало недобре.... не потягну я, на жаль, їхні процедури фінансово(

    Плюс, мені не треба весь центр радити, я шукаю конкретного спеціаліста! З реальним відгуком про нього, а не замовленим.
     
    Останнє редагування: 13 Червень 2016
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. Tetyana Vozna

    Tetyana Vozna New Member

    Спробуйте на Південному. коліжанка лікувала таку проблему в клініці "Ars prime", була задоволена. Казала, що беруть кров з вени, крутять у центрифузі і колють там де випадає волосся. Ще якісь комплекси вітамінів призначили.
     
  5. NikysiaD

    NikysiaD New Member

    Чому лисіють жінки у яких облисіння не закладене прородою?Причини.,Допомога.Психологічна підтримка hair_loss__balding__hair_shedding__alopecia_by_husnainshahseo-d8ahnwx.jpg
     
  6. NikysiaD

    NikysiaD New Member

    Якщо це випадіння,яке передбачає відростання,то може зарадити суміш соку цибулі з сироваткою молочною(з квасного молока).Сироватка прииглушує цибулевий запах.Втирати в корінь і покривати поліетиленом і рушниом на 1 годину.Промити 3 рази шампунем.
    Якщо випадає,а не відростає,то негайно йти до трихолога(лікар по волоссю)
    --- дописи об"єднано, 5 Червень 2017 ---
    Лупа є від нервів і від грибка.Купляєте "Дермазол",прототип "Нізоралу",дешевший і миєте до 5 раз.Якщо пропало- грибкове,не пропало- нервове походження.
     
  7. Bublikk

    Bublikk Member

    Привіт усім! Сходивши на консультацію до трихолога і побачивши на трихоскані стан своєї шкіри голови і волосся жахнулася. Дівчата, якщо справді маєте явні проблеми з випадінням волосся, і бачите, що їх на щітці після розчісування стало більше - не тягніть!! Не втирайте всякі цибулі, перці, гірчиці, майонези і свячену воду - не поможе!! Жоден шампунь, бальзам, маска, спрей - не лікують волосся. Лікуюють тільки ліки. Не ведіться на маркетинг та рекламу і "баба бабі сказала".
    Маю проблему з випадінням вже 4 роки, і тільки тепер!!! знайшла і звернулася до трихолога. Бо у моєму місті такого лікаря немає. А звертаючись до дерматологів та косметологів вони вам багато не нарадять, повірте! Тепер усіх застерігаю, бо я просто прогаяла час намарно з такими "спеціалістами" а волосся прдовжувало випадати. І на даний момент у свої неповні 25 маю діагноз - андрогенна алопеція.. Одразу ж, при найменших проявах звертайтесь до лікаря і здавайте аналізи! Бо причина тільки зсередини - гормони, стреси, шлунково-кишковий тракт, глисти, паразити. Волосся не випадає від фарбування, накручування, випрямлення чи сушіння гарячим повітрям. Волосина тільки ломиться!! Не повторюйте моїх помилок і всім здорового густого волосся:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    А підкажіть до кого і куди звертались. Бо я ніяк після пологів не можу дати раду своєму волоссю.
     
  9. niamlyk

    niamlyk Member

    Можете порадити до кого звернутись?
     
  10. YuliaOks

    YuliaOks New Member

    Цікаво як ви вирішили своє питання. Алев мене також почало випадати, я вирішила спочатку вдома полікувати. додала в улюбленний шампунь мумиє,купити можна в інтернеті і в аптец. https://mumie-market.com.ua/item/mumie-zoloto-altaja-30-gramm// для себе обрала це. Взагалі мені допомагає ця речовина в багатьох випадках. Також можна втирати в голову або робити маску. Там є готові маски і шампуні, але я рекомендую якраз зробити самій/