Ліки та грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Katrin, 22 Березень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції).

    Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma

    сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl)


    ********************************************************************

    Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю"

    ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Та з зубами проблем наразі не маю. Але попила 3 дні по пів норми Синупрет і пару раз помастила синтоміцинкою і поки що все пройшло.
     
  3. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Тут вже запитували про полин,але відповіді не бачу, спитаю ще раз, може хтось знає чи можна полин при ГВ? в неті лише знайшла,що при вагітності не можна
    я колись десь читала,що дитина може відмовитись від грудей,бо молоко буде гірке, то правда чи то з категорії ОБС?
     
  4. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Хочу запитати, чи можна попити Детралекс (венотонік) під час годування. А то щось мої ніжки дуже вже боліти почали... :sad: Пишуть в інструкції, що не рекомендують через брак інформації про вплив на дитину. Чи хоча б рочку малечиного дочекатись? Бо ж його треба місяці 2 пити, для результату.
     
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    а ви пошукайте :) якщо в них брак інформації, певно гуглю не мають:girl_haha:
    Сайти довідники по сумісності ліків з ГВ
     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Хочу спитати за пивны дріжжі... В мене зараз бракує вітаміну групи В дуже, в мене знову всі ознаки його нестачі в організмі як до вагітності + хліб "жеру" тоннами але не допомагає. Питала педіатра - категорично заборонив і вітаміни групи В пити і пивні дріжжі, мовляв це викличе дикі кольки. Але по-моєму нестача вітаміну гірша. Порадьте чи можна попити дріжжі чи вітаміни? Їсти їжу багату на вітаміни В пробувала ще при вагітності, всеодно не компенсувало нестачі... Навіть не знаю як краще зробити тепер.
     
  7. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Таня, дякую! :) По препарату не було інформації, а по діючих речовинах є. Все дозволено!
     
  8. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Може мене звідси поженуть, але не маю сил шукати на форумі. В малої 3 неділі температура, лізли зуби, позавчора вже спала, але захворіла я горло, насморк, голова температура 38.5, вже майже два дні, і мала ві мене набралась, кашляє і температурить, а сьогодні вже поносить, крім циці нічого не признає. А хочу взнати мені температуру собі збивати, і чим, бо я сил не маю з температурою за малою дивитись. Вже така вимотана що не можу навіть на форумі відповідь шукати...дякую.
     
  9. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Alonka, якщо важко переносити, то можна парацетамол, ібупрофен - вони сумісні з ГВ. Ну й пити побільше - це, я думаю, ви знаєте. Виздоровлюйте.
     
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Що з ліків можна при головному болі?
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    В мене на перших місяцях була шалена мірень, причому день вдень, я аж плакала деколи від болі. Рятувалась "зірочкою" в невеликих кількостях.
     
  12. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Чи можна вживати гомеопатію при ГВ?
    Мені рекомендують Хеелівський Траумель в таблетках і у вигляді мазі при набряканні колін,а в інструкції вказано,що недостаньо інформації про відсутність шкоди для дитини,і питання про доцільність використання має вирішувати лікар.
    Може хто користувався,чи можете щось порадити?
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Потрібна порада.
    В зв"язку з тим що наш старенький 63-х річний синочок втрачає жуби:girl_mad: дохтор сказала посилити мені прийом кальцію. Оскільки без сиру я ітак жити ні дня не можу, скільки себе пам"ятаю в меню якась творогово-сирна страва, то порадили додатково приймати кальцій в вітамінах. Хтось знає, який препарат краще засвоюється організмом, і щоб без побічних дій?
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Товчена скорлупа яєчна.
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    А можна детальніше, будь ласка.
    Домашні тіко, чи можна магазинні, сира-варена, облита окропом? Чула м ше що плівку треба знімати...Яка доза,щоб не на шкоду, і щоб був результат? Чи можна і мені і дитині? І в яких кількостях?
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Я б не ризикнула магазинні, якщо чесно. Або з вареного яйця, або окропом залити. Вимиті попередньо. Висушити, подрібнити. Кількість - радять на кінчику ножа (щоб краще засвоювалось, можна капнути лимонним соком ) . Але тут певно все індивідуально - наскільки вам бракує (ЯКЩО бракує) того кальцію. Бо надлишок не краще за нестачу. Подумайте, чи дійсно треба.
     
  17. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    + можлива не нестача кальцію, а його погане засвоєння, тому більші дози самого кальцію і так не допоможуть, треба шукати причини.
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Власне сказала пані стоматолог, що аналіз саме на засвоєння кальцію на сьогоднішній день у Львові не роблять, тільки в Києві. Такщо якщо немає можливості на декілька днів замотатись туди, то доведеться переконати наразі себе що саме в Романа той кальцій засвоюється і просто збільшити його прийом.:girl_in_dreams:
    Я не знаю який ще вихід шукати з цієї ситуації...:girl_cray:
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    Не зовсім логічно ;) Шукайте третій вихід :)
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

     
  21. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ліки та грудне вигодовування

    http://www.e-lactancia.org/ingles/inicio.asp
    тут нема інформації про неотризол..призначив лікар...в інструкції вказано,що кортикостероїди частково потрапляють в молоко..варто почати прийом чи ні?